Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

coste

expirat Vand MZ TS

Recommended Posts

Modelul motocicletei:

An de fabricatie:

Capacitate cilindrica:

Putere:

Nr. de Kilometri:

Situatia actelor:

Starea motocicletei:

Culoare:

PRET:

Oras:

Persoana de contact / nr. de telefon:

Alte detalii...

Atasati imagine (NU TREBUIE sa depaseasca 300kb)

Modelul motocicletei:MZ TS 250

An de fabricatie:1986

Capacitate cilindrica:250 cm

Putere:15 Kw

Nr. de Kilometri:300

Situatia actelor:Numere noi,VT 2007

Starea motocicletei:IMPECABILA

Culoare:Albastra

PRET:450 E

Oras:Cugir Jud.Alba

Persoana de contact / nr. de telefon:0743963569 Coste

Alte detalii...Motocicleta merge si arata impecabil, o tin acasa pe post de bibelou.Am mers foarte putin cu ia,nu mai am timp de ia si este si prea mica pentru mine.

Atasati imagine (NU TREBUIE sa depaseasca 300kb)

post-1073-1138416082_thumb.jpg

post-1073-1138416082_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Imi place mult motocicleta. Vreau o motocicleta mica de oras. Eu am un BMW mare de 1100cm si e greu in oras. eu sint din Buc. Initial vroiam un moped, da mi-a placut si a ta. Daca nu gasesti alte oferta eu iti pot oferi 300euro. Nu zic ca nu face da atat mi-am propus eu bugetul pt motoreta 2. adresa mea de mail e liviu_scharf@yahoo.com

Link la postare

io nu am zis ca nu merita mai mult da eu atata iti pot da. daca tu gasesti pe cineva care sa-ti dea mai mult atunci ma bucur pt tine, serios, dar dc nu ai alte oferte atunci da-mi un tel si se rezolva. oricum tot la 400 ies cu drum cu tot

Link la postare

Eu zic ca e cam scump pentru o comunista de 175...parerea mea. Vezi ca incep sa scada preturile la vechile motoare ca nu mai sunt la cautare...oricat de ingrijita ar fi ea tot comunista ramane de pe vremurile de mult apuse. Ofer 280 de euro...maxim! Stiu ca nu esti de acord dar mai mult nu face! Numai bine!

Link la postare

fara suparare motoru arata bine.... dar la anu lui de fabricatie... ar trebui sa te mai gandesti un pik... al meu ii mai tanar cu 7 ani fata de al tau si e mult mai ieftin!!

Link la postare

NU, nu e scump. Arata impecabil si probabil ca merge impecabil. E MZ TS si nu Jupiter si este superior tehnic si ca valoare. Probabil ca nu ati vazut anunturile alea cu MZ ETZ cu 6-800 Euro. Asta merge la fel 100 constant si arata si impecabil.

Link la postare

m-ar interesa dc ar avea bordu original (cel actual mi se pare cam urat) si dc ar avea aprinderea originala sau sau o aprindere pe 12 volti. oricum, ts-ul merge cel putin la fel de bine ca un etz, desi multi nu stiu asta. bafta la vanzare

Link la postare

A, era sa uit. nu te supara da in 1981 a iesit de pe poarta fabricii ultimul ts, dupa care s-au facut etz-urile... deci nu are cumsa fie din 86.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.