Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

marikosan

arhivat Yamaha Yzf 1000 R

Recommended Posts

Yamaha YZF 1000 R - R1:fabricatie 1999, 150 c.p., peste 300km/ora, 10848 km, monopost - bipost, import Austria, necirculata in Romania.

Consumabile schimbate: placute frana fata noi (spate 80%), cauciucuri spate(190) fata(120) Bridgestone noi, ulei Castrol SuperBike 10W50, filtru de ulei cu magnet.

Dotari: conducte de frana cu insertie metalica, mansoane personalizate (YZF) in culoarea moto, esapament carbon, cadru invelit in carbon, spate sport, leduri albastre la numar, spitele jantelor vopsite in culoarea moto.

Accesorii: capac monopost, capacele valve miniblincuri (lumina albastra), plasa, antifurt disc.

Pret: 5800 euro - fara taxe,

7100 euro - toate taxele incluse.

Tel: 0729.455.397.

post-5797-1138480303_thumb.jpg

post-5797-1138480307_thumb.jpg

post-5797-1138480389_thumb.jpg

post-5797-1138480391_thumb.jpg

post-5797-1138480477_thumb.jpg

post-5797-1138480573_thumb.jpg

post-5797-1138480578_thumb.jpg

post-5797-1138480679_thumb.jpg

post-5797-1138480686_thumb.jpg

post-5797-1138480303_thumb.jpg

post-5797-1138480307_thumb.jpg

post-5797-1138480389_thumb.jpg

post-5797-1138480391_thumb.jpg

post-5797-1138480477_thumb.jpg

post-5797-1138480573_thumb.jpg

post-5797-1138480578_thumb.jpg

post-5797-1138480679_thumb.jpg

post-5797-1138480686_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

nimic de comentat....pana la viteza aia.....sa duci un erulean de prima generatie la "peste 300kmh" necesita niste investitii muuult mai mari decat gume noi spite vopsite si leduri la nr....;) + o parere pur personala de fost posesor de asa ceva....in loc de toate bling-blingurile alea mai bine primea un amortizor de ghidon :pilot:

Link la postare

Ce s-a intamplat Coxanele, sa-nteleg ca nu mai ai R1?!!!

De fapt esti convins ca merge cu 306-307 km/ora, dar numai cu cei care au sange-n bilutze... Ai dreptate trebuia si amortizor de ghidon dar va avea doar daca va ramane la mine vara asta, daca nu... let the dreams comme true... Hayabusa ofen version si ... gooo Planet!!!!!!!!!!!!!!!!!! :beer:

Pt Coxanelu: blinc-blincurile le-a primit de la fostul proprietar impreuna cu ghidoane turing, iti vine sa crezi , ghidoane turing pe R1?!!!!

Da' omu lucra la o banca in Viena si se dadea si el mare cu ea din cand in cand si stii d c a dat-o? Pt ca a auzit el ca ZX 10 R e cel mai tare si vrea din ala!!!!

Deh, fiecare cu pasarelele lui, nu!!!!! :dance:

Link la postare

draga "bilutzarule" :D .....viteza maxima atinsa de un r1 98-2001 stock dpdv mecanic, caci finala aia nu ii dreptul sa se numeasca altfel este de 278 kmh REALI, nu ce minte kilometrajul ;)....nu te lasa pacalit de ce au scris mincinosii aia rai de la rar in talon si cerceteaza netul :rtfm: asta vis-a-vis de performantele motorului

pretul si-l face fiecare si nu am coimentat nicaieri ceva legat de asta....cat despre "dotari"....mi-am spus parerea personala

Link la postare

Domnule, daca te-ai apucat sa comentezi despre doua led-uri, trebuie ca esti foarte corect dumneata.

Alte lucruri mai ai de spus?

Cred ca avem aici de fata un exemplar tinut frumos si intretinut cu grija.

Dar omul vrea Hayabusa. Ii uram mult noroc pt a o achizitiona.

SUS CU TOPICUL! :gathering:

Link la postare
draga "bilutzarule"  :D .....viteza maxima atinsa de un r1 98-2001 stock dpdv mecanic, caci finala aia nu ii dreptul sa se numeasca altfel este de 278 kmh REALI, nu ce minte kilometrajul ;)....nu te lasa pacalit de ce au scris mincinosii aia rai de la rar in talon si cerceteaza netul  :rtfm:  asta vis-a-vis de performantele motorului

pretul si-l face fiecare si nu am coimentat nicaieri ceva legat de asta....cat despre "dotari"....mi-am spus parerea personala

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

SINCER iti raspund ca habar nu am de viteza unui zx9 din acea generatie, tot "pe acolo" cu r1 este..,daca nu putin mai sus....fiind in ochii mei mai "tren" decat un r1 care a fost facut ptr altceva nu ptr top speed.....multumesc de apreciere :search::thumbup: si nu uita de amortizor....o sa te indragostesti din nou de ea ;)

Link la postare
SINCER iti raspund ca habar nu am de viteza unui zx9 din acea generatie, tot "pe acolo" cu r1 este..,daca nu putin mai sus....fiind in ochii mei mai "tren" decat un r1 care a fost facut ptr altceva nu ptr top speed.....multumesc de apreciere  :search:  :thumbup: si nu uita de amortizor....o sa te indragostesti din nou de ea ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

ma las pagubas in legatura cu viteza lui r1, eu doar ti-am zis ce scrie pe tot netul de viteza maxima a lui r1 generatia 98-2001....avand in vedere ca te fura cu sigur 10% vitezometrul....calculeaza si vezi pe unde ajungi scazadn din 306-307-le tau.....apropos, esti fan peugeot? :D

Link la postare
ma las pagubas in legatura cu viteza lui r1, eu doar ti-am zis ce scrie pe tot netul de viteza maxima a lui r1 generatia 98-2001....avand in vedere ca te fura cu sigur 10% vitezometrul....calculeaza si vezi pe unde ajungi scazadn din 306-307-le tau.....apropos, esti fan peugeot?  :D

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Mei, alo, potoliti-va domnilor cu d-astea!!!

Danieleeeeeeee, scoate pozna aia d-acolo ca e rusinicaaaa...

Da, frumos, da' ce pacat ca nu E atatia bani! Ce zici daniele o luam impreuna ca e faina rau?! :pilot:

Link la postare

mai bine ii zici lu` fratili tau sa ne-o dea moka!!!

si ii dam si lui o tura pe zi.

iar poza mea este deosebita si o las unde este.

:chair:

Link la postare

care "mishtouri" ??poate aia ca iti da un bmw pe mobra ....

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.