Mergi la conţinut

Intrunirea Clubului Motoveteranilor - Călimănești 2017


mmarex

Recommended Posts

acum 16 ore bogdan_harea a scris:Toni, cum tu ai fost cu propunerea de motto, poate ai timp sa le triezi si aduna intr-un singur loc pe toate.

Acum sunt pe drum spre casa, dar luni ajung acasă și ma ocup.

 

 

1 hour ago Costi St. a scris:

Salut, frati pe 2 roti! :drinks:

Salut și bine ai venit!

 

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Toni unpinned this topic

Am reusit sa clarific cat de cat programul pt. luna mai si, as dori sa ma adaug pe lista participantilor ( pentru evidenta organizatorilor). Daca va fi necesara suplimentarea sumei deja avansate, pot face oricand plata. Deci 2 (doua) camere,  sambata 27 - duminica 28 mai.( Imi este imposibil sa ajung de vineri !).

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe 3/4/2017 at 6:56 dantudor100 a scris:

 

2. Sacelu-fain,  iarasi grup mare...ruptura fata de Constantin si SR55  a inceput. Gargara multa pt conditiile din hotel...dar am stat doar 4 ore intr-un pat curat. restul noptii povesti cu prieteni ( parte din ei nu mai sunt in club)

 

dane, la sacelu nu ai dormit 4 ore! :)  eu imi amintesc ca era ora 6 si ceva dimineatza, eram singuri pe scarile din fata hotelului si noi tot povesteam...nu ne lasam dusi...

 

ps. nu am mai intrat demult pe aici! uitasem si parola! va salut!

daca deranjeaza postarea, rog a o sterge!

astfalt uscat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Toni pinned this topic
  • 2 weeks later...

Tot uitandu-ma la prezentarile de motociclete facute de Tibi Troia in emisiunea La volan si pe blogul lui personal, mi-am pus intrebarea oare de ce nu il invitam noi la intrunirea noastra anuala astfel incat sa avem langa noi un membru de onoare? Poate ar putea sa vina chiar cu cate o motocicleta de prezentare astfel incat sa le vedem si noi mai de aproape.

 

Ce ziceti? 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum 5 ore Dan Rosca a scris:

Si pe Tibi Troia și pe Vlad Haralambie i-am chemat in fiecare an.Dar programul nu le-a permis.

Poate nu am fost foarte convingatori. Trebuie sa ii mai chemam dar poate trebuie sa organizam mai bine prezenta lor acolo.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Salutare,

peste 2 saptamini la ora asta( 01.00) ar trebui sa fie atmosfera inca in toi peste drum la terasa pentru cei activi, iar noi astia mai tinerii sa fim deja la nani dupa o zi de ralaxare la bazine impreuna si excese culinare.

Deabia astept intrunirea dar pina atunci un weekend placut sa aveti si tot binele.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...