Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

s_vrs

arhivat gsxr600

Recommended Posts

Modelul motocicletei: gsxr 600

An de fabricatie: 1998

Capacitate cilindrica: 600

Putere:120kw

Nr. de Kilometri:50000

Situatia actelor: exista

Starea motocicletei: foarte buna

Culoare:galben negru

PRET: 4500e

Oras: bucuresti

Persoana de contact / nr. de telefon: sorin 0744230816 0722646864

Alte detalii...stare f buna, toate filtrele schimbate, necazuta, merita vazuta, pret discutabil

Atasati imagine (NU TREBUIE sa depaseasca 300kb)

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

ba da repede ati sarit, zeitatilor ...

trebuie sa iei un varf de ac de cantarida :fuck: ca sa gandesti, ca de fapt a vrut sa scrie cp .... si oricum modelu 98 nu are 120....

bafta la vanzare!

Link la postare

Ooo tu,guru al inteligentei te rog a-mi scuza impertinenta si lipsa de cunoastere,dar nu toti am avut privilegiul de a ne naste genii precum Luminatia Voastra.

Va rog sa-mi acordati o ultima sansa pentru a-mi repara greseala.

Auzi mai putza....eu zic sa revenim la motorul omului ptr. ca nu cred ca ai pregatirea necesara sa te inscrii la o discutie al carei subiect este inteligenta.

PS.Sau poate tii neaparat sa devii Gold_Star. :russian_roulette::russian_roulette:

Link la postare
Ooo tu,guru al inteligentei te rog a-mi scuza impertinenta si lipsa de cunoastere,dar nu toti am avut privilegiul de a ne naste genii precum Luminatia Voastra.

Va rog sa-mi acordati o ultima sansa pentru a-mi repara greseala.

Auzi mai putza....eu zic sa revenim la motorul omului ptr. ca nu cred ca ai pregatirea necesara sa te inscrii la o discutie al carei subiect este inteligenta.

PS.Sau poate tii neaparat sa devii Gold_Star. :russian_roulette:  :russian_roulette:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Extraordinar...dai dovada de o inteligenta debordanta cu radacini in prostie ...bafta la intrecerile multiplayer la nfs

Cam de aici a inceput discutia legata de inteligenta....asta fiind prima problema...

In al doilea rand,inainte sa sa faci afirmatii gratuite adunate de prin reviste,ar trebui sa cunosti persoana la adresa careia comentezi.

Si nu in ultimul rand revin cu ideea de a reveni cu discutia la motorul mai sus mentionat,nu de alta dar prea mult of-topic ma streseaza si pe mine nu mai zic de autorul postului sau de vre-un admin.

PS.Si legat de nick-ul meu,in ceea ce ma priveste nu are nici o legatura cu NFS-ul,reflecta doar o sete acuta ptr. viteza.(punct)

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.