Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Guest

expirat Vand Dnepr MT 11 ca nou

Recommended Posts

Din '92,cu atas,in regula cu actele,fara tavaleli,16.000km inainte sa intre in RK(un RK de om bolnav):

s-a schimbat tot( da' tot)-pistoane,segmenti,cilindrii,bucse biele,cuzineti,rulmenti,pompa ulei,supape+ghiduri+arcuri, tren fix+mobil+rulmenti,toate semeringurile si garniturile,etc,etc(lista e tare lunga...)

cauciucuri,baterie uscata,cabluri,electrica, toate noi

cromata de vreo 3 mil,proaspat vopsita, intr-un cuvant,ruseasca mai buna e cam greu de gasit (atat timp cat o ruseasca poate fi buna :) ). RAR valabil, are max 300km( inca in rodaj). Se da pt ca s-a gasit un GPZ pe bani putini. Pretul e jenant de negociabil,mai ales ca sunt presat de timp. 700 euro. 346.74.25/ 0721.82.88.80

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai toate actele in regula la ea si nu am probleme cu inmatricularea din cauza modificarilor ... 200 de euroi!

Ai cerut o oferta ... oferta ai capatat!

Link la postare
Guest   
Guest

Atasu-i trecut in acte. 300 e un pret mic -_- .Am gasit sa dau cadrul si actele pe 200 $. Pe motor si cutie imi iau lejer 6 mil...

Inca mai astept :mellow:

Link la postare
Guest   
Guest

Am primit o oferta pe mail de 500E. Motorul este in Bucale.Poze n-am cu ce sa-i fac, da' pot veni cu el intr-o vizita. Asta ,bineinteles, daca cei 500E nu v-au luat hazul...

( 500E- miroase a GPZ p-aici :banana: )

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.