Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

StefanG

arhivat Aprilia RS 125 Replica Tetsuya Harada

Recommended Posts

Modelul motocicletei: Aprilia RS 125

An de fabricatie: 1998

Capacitate cilindrica: 124

Putere:34

Nr. de Kilometri: 12000

Situatia actelor: OK

Starea motocicletei: k noua

Culoare: neagra

PRET: 3000

Oras: Bucuresti

Persoana de contact / nr. de telefon: 0745/263232

post-2795-1138992274_thumb.jpg

post-2795-1138992276_thumb.jpg

post-2795-1138992356_thumb.jpg

post-2795-1138992359_thumb.jpg

post-2795-1138992274_thumb.jpg

post-2795-1138992276_thumb.jpg

post-2795-1138992356_thumb.jpg

post-2795-1138992359_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

bah tu si cu pheonix ala ati inebunit cu preturile astea la rs125....eu zic sa mai lasati la pret dk vreti sa le dati....normal toata lumea vrea preturi mari.....eu zic ca un 2300 ar fii un pret corect :bash: oricum bafta la vanzare

Link la postare

Va e lene sa dati un telefon, sau nici de atat nu aveti bani macar.

Eu nu am spus ca nu e negociabil...dar omul pe care il intereseaza, suna....nu mananca aici pe site...

Link la postare

Si eu zik ca pretul pe care l-ai cerut a fost prea mare. Treaba cu negociera e cam cum spune napster.

Frumos motoru nu am ce zice. Bafta la vanzare!!!

Link la postare

Eu zic sa te uiti pe mobile.de, sa vezi cam cat e SINGURUL rs Replica Harada. Si dupa aia mai vorbim.

Cineva care este cu adevarat interesat, da un telefon sa vada despre ce e vorba.

Pretul e negociabil.

Link la postare
bah tu si cu pheonix ala ati inebunit cu preturile astea la rs125....eu zic sa mai lasati la pret dk vreti sa le dati....normal toata lumea vrea preturi mari.....eu zic ca un 2300 ar fii un pret corect :bash: oricum bafta la vanzare

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
eu nu inteleg de ce tot faci tu preturi la motocicletele oamenilor???

daca esti asa bun de ce nu cauti tu afara prin germania si adule la preturi  pe care le scrii si ai sa vezi ca poate nu il iei cu 2300de afara.Eu zic sa termini cu bagatul in seama pe anunturile oamenilor....iar daca te crezi asa bun apucate de adu tu de afara si vezi unde o sa ajungi tu cu preturile tale :mega_shok:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

si io am tetsuya harada si lam luat mult mai ieftin;) aa si lam luat acum 2 zile

ps e impecabila si are si 11kw in acte

Link la postare

mi-am luat un rs 50 din romania , tot asa , la pret bun cica , si era VARZA , cu toate probele si evaluarile amanuntite.

SOLUTIA: un moto din gemania , mai scump ( 1400 de euro , an 2000) plus drum , vama si restul ...dar face toti banii.

Link la postare
Eu zic sa te uiti pe mobile.de, sa vezi cam cat e SINGURUL rs Replica Harada. Si dupa aia mai vorbim.

Cineva care este cu adevarat interesat, da un telefon sa vada despre ce e vorba.

Pretul e negociabil.

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
omule zi-mi si mie care ii diferenta intre replica harada si cesterfield sau valetino rossi ,ca eu tot nu imi dau seama?eu cred ca la toate modelele astea conteaza vopsitu si de aia sunt puse numele astea harada cesterfield.. etc...in nici un caz nu are vreo legatura la motor sau altceva numai modelele..futura ,extrema ,replica aicea poate fii  vorba de o mica diferentza....de pret nu ma leg ca nu are rost sa ma cert cu nimeni ca nu vreau sa cumpar!iti doresct bafta la vanzare si astept raspunsul tau :P

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

da si io tin sa te anunt ca a mea e luata din germania are numar de germania si nu e rulata in tara si in plus am mai avut un rs si stiu cum sta treaba .......si motoru merge impecabil vino sa o vezi sa te convingi

nu o mi-o luati in nume de rau nu zic cu rautate

Link la postare

lol da de la pilotu ala tetsuya harada e numele la un pliot si aprilia tetsuya harada e editie limitata hai ca facem oftopic si nu e bine bafta la vanzare sa o vinzi cu 4000mi:D

Link la postare

Baieti....dupa cum am spus, pretul este negociabil...este putin mai ridicat, anume pus sa nu sune toti copii care se plictisesc la calculator, si vor sa sacaie pe cineva. Ma repet...daca este cineva cu adevarat interesat, motorul este impecabil, are in acte trecut 11 kw, deci se poate conduce de la 16.

Baieti....dupa cum am spus, pretul este negociabil...este putin mai ridicat, anume pus sa nu sune toti copii care se plictisesc la calculator, si vor sa sacaie pe cineva. Ma repet...daca este cineva cu adevarat interesat, motorul este impecabil, are in acte trecut 11 kw, deci se poate conduce de la 16.

Link la postare

:P m-am gandit si la asta...pacat ca sunt pe abonament....

Oricum nu prea ma grabesc sa il dau....ca vine primavara si nu vreau sa ma prinda vreme buna fara motor.

:naughty:

Link la postare

baietii are dreptate napster; sunt preturi mari pt rs-uri

si treaba cu germania daca nu stii unde sa cauti le gasesti si la 3 mii; dar omul cere, pretul unui e acela cu care se vinde , nu cu care se cere sa stiti

Link la postare

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

da fratilor asta am vazut si eu pe toate rs-urile vor mii de euro !!! de unde ??? scz de off ;)

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.