Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

MTX

enduro Cagiva Elefant 125cc

Recommended Posts

Modelul motocicletei:Cagiva Elefant

An de fabricatie:1986

Capacitate cilindrica:125

Putere:15

Nr. de Kilometri:

Situatia actelor:inmatriculata

Starea motocicletei: buna

Culoare:albastru

PRET: 1100 euro discutabil

Oras: Bucuresti

Persoana de contact / nr. de telefon: Liviu 0723562762

Alte detalii...top case inclus in pret, trage bine ptr 125, rezervor ulei amestec separat....6 viteze... consum mic.... se poate conduce si cu categ. A1, POZE MAI JOS !!!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

nu vrei schimb cu un minsk + diferenta?

poza ii mai veche.akuma l-am vopsit , are alta sea, modificari la rezervor,aripa de spate schimbata,totzi rulmentii si semeringurile din cutie schimbate,segmenti noi.merge super.practic arata si merge zici ca ii nou.nush ce sa mai zic... intreaba-ma detalii daca te intereseasa.aaa da si am uitat sa precizez.are acte!sau daca nu vrei u schimb nu stii pe cineva care are un ceva de 125 mai ieftin?ca m-am saturat de minsk :( cred ca merit si eu ceva mai bun :P.asfalt uscat.ii beton motorul tau.bafta la vanzare!!!!!!!!!!!!

post-5763-1141173069_thumb.jpg

post-5763-1141173069_thumb.jpg

Link la postare

Merci de oferta, dar ma intereseaza banii. Cat despre Minskul tau , o sa mai intreb si eu pe ici pe colo, numai sa imi zici un pret k sa stiu.

Bafta si tie la vanzare !!! :punk:

Link la postare

deci cel mai imp.nu te lua dupa poza.ii mai veche.akuma arata...hmmm nush cum sa iti zic.supeeeeeeer."ii ca nou" a fost replica unui prieten cand l-a vazut.are o gramada de piese noi(segmeti,toti rulmentii-inclusiv cei de la ambielaj,semeringurile de la cutie.dece crede-ma ca ii ... super.nu are nici o problema mecanica si si nici estetica.a avut.. dar nu mai are.asa si in legatura cu interesatul.am doar dusmani pe forum crede-ma.suna-ma sau mai vb pe mess.dar nu te lua dupa " dusmanii mey"pls :( .daca vrei si daca te intereseaza sau stii pe cineva care il intereseaza: nightstorm_felician@yahoo.com(pe messenger is aproape tot timpul) sau 0726904505.il dau ptr ca vrea sa imi iau ceva mai k lumea si mai scump de 125.am doar 16 anishori.. si noh.. intelegi u...asfalt uscat si bafta la vanzare ( ii super motorul si super ieftin).bye :beer:

era sa uit: daca intri pe mess pot sa iti trimit poze mai noi( de cateva zile) sau ii fac poze chiar at .. la cerere.numai sa stiu daca te intere:)bye

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.