Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

speedy

expirat piese pentru aprilia replica 125rs-23kw

Recommended Posts

vand piese pentru aprilia replica 125 rs ,23kw,motor rotax,aprindere,cutie viteze,ambreaj,capace motor,pompa ulei,carburator,preturi neg.tel0745283242

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

am 2 motoare desfacute de aprilia replica 125rs si le vand in piese . ambreajul este bun am 2 seturi .sunati-ma 0745283242

Link la postare
cumva ai si cablurile de kilometraj acceleratie si ambreiaj ??

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Am sunat eu la domnul si mi s-a conumicat ca ...cilindrul sau chiar pistonul...sa nu mai zicem de segmentii nu ii mai are nici ambielaj.

Intreband de un set(kit) de piston + cilindru...dansul mi-a comunicat faptul ca ...se poate rezolva cumpanad de afara acest chit...la FABULOSUL pret de 800 euro...(doamne ajuta)...:)))))cand am auzit fabulosul pret...mi s-au cam inmuiat picioarele, dar cum proverbul zice "speranta moare ultima"...am tras aer in piept si am sperat ca voi gasi, ceva mult mai ieftin...ca de examplu...am gasit TOT AFARA ceva de genul :

http://www.polini-uk.com/parts.php?listing...ARTS+-+STANDARD

ceeace mi-a dat de sperat ca exista un D-zeu pe acolo pe sus pe undeva care se gandeste si la noi.

Multumesc anticipat...si cine are asa ceva sa ma contacteze....

P.S. totusi pretul dadea batai de cap...(800euro)...:))))))moaaaaa :yahoo:

Link la postare
Am sunat eu la domnul si mi s-a conumicat ca ...cilindrul sau chiar pistonul...sa nu mai zicem de segmentii nu ii mai are nici ambielaj.

Intreband de un set(kit) de piston + cilindru...dansul mi-a comunicat faptul ca ...se poate rezolva cumpanad de afara acest chit...la FABULOSUL pret de 800 euro...(doamne ajuta)...:)))))cand am auzit fabulosul pret...mi s-au cam inmuiat picioarele, dar cum proverbul zice "speranta moare ultima"...am tras aer in piept si am sperat ca voi gasi, ceva mult mai ieftin...ca de examplu...am gasit TOT AFARA ceva de genul :

http://www.polini-uk.com/parts.php?listing...ARTS+-+STANDARD

ceeace mi-a dat de sperat ca exista un D-zeu pe acolo pe sus pe undeva care se gandeste si la noi.

Multumesc anticipat...si cine are asa ceva sa ma contacteze....

P.S.  totusi pretul  dadea batai de cap...(800euro)...:))))))moaaaaa :yahoo:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
omule fa diferenta intre aprilia AF1 si RS replica ....cai mare rau de tot...pe langa toate astea tu ai zis ca iti trebuie si ambielajul ...abielaj+rumenti de pe ambielaj+camasa+piston+segmenti +setul de garnituri+termostatul=800euro dar tu nu stii poate ce inseamna sa schimbi un set intreg..binenteles ca pentru RS nu pentru AF1 ce ai tu ....se vede ca nu esti umblat pe afara si esti cam tanar...oricum nu gaseti la pretul de 100euro cat vroiai tu sa imi dai pe set....iar pt cultura ta generala eu am dat un set cu 250euro si de aceea nu le mai am.

asfalt uscat si toate cele bune :blahblah1:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
ma intereseaza starea ambreiajului...discurile in ce stare sunt .. si un pret

daca se poate

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.