Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

BLACK-KNIGHT

expirat Huse Moto

Recommended Posts

Huse la comanda pentru orice tip. de motocicleta. Material impermeabil subtire,se poate tine si sub seaua motocicletei. preturi : 80 ron standard, marimi S-M-L, pentru celelalte,comanda mai speciala (ptr.cele care au coburi,etc)in functie de material pina la 120 ron. Tel.0723.020.332 mail: KISS_MOTORS_CHOPPERS@YAHOO.COM

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Huse la comanda pentru orice tip. de motocicleta. Material impermeabil subtire,se poate tine si sub seaua motocicletei. preturi : 80 ron standard, marimi S-M-L, pentru celelalte,comanda mai speciala (ptr.cele care au coburi,etc)in functie de material pina la 120 ron. Tel.0723.020.332 mail: KISS_MOTORS_CHOPPERS@YAHOO.COM

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Intra la xl-si costa 90 ron..ce trebuie inteles ca acestea se fac pe comanda, dupa dimensiunea motorului si scopul este sa imbrace motorul dupa forma,oglinzi etc...adica nu va arata ca o prelata universala..ca un sac....iar pentru aceasta sint necesare mai multe masuratori.se executa in 2 zile si poate fii trimisa in sistem ramburs.Toate cele bune..

Poze-------Cam asa arata husele:

si strinse pachet...

----Si husele pentru casti...15 ron..

Iar materialele sint serioase nu ca ecelea gen "foaie de ceapa"

post-214-1139421062_thumb.jpg

post-214-1139421064_thumb.jpg

post-214-1139421135_thumb.jpg

post-214-1139421062_thumb.jpg

post-214-1139421064_thumb.jpg

post-214-1139421135_thumb.jpg

Link la postare
Intra la xl-si costa 90 ron..ce trebuie inteles ca acestea se fac pe comanda, dupa dimensiunea motorului si scopul este sa imbrace motorul dupa forma,oglinzi etc...adica nu va arata ca o prelata universala..ca un sac....iar pentru aceasta sint necesare mai multe masuratori.se executa in 2 zile si poate fii trimisa in sistem ramburs.Toate cele bune..

Poze-------Cam asa arata husele:

si strinse pachet...

----Si husele pentru casti...15 ron..

Iar materialele sint serioase nu ca ecelea gen "foaie de ceapa"

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Pai ,prietene Merdenea..pe aici lumea chiar nu are ce face..si trebe sa afle..pai metrul de material este 8,4 ron,la o husa intra intre 5.5 si 7,5 metri de material,ceva ata,ceva snur,vreo 5 metri,care este si acela cam 0,5 ron,faci tu o socoteala repede dar sa iei un calculator de la cineva...macar cu imprumut,si daca stii sa citesti la urma prb ca o sa aflii cit costa materialele...restul il deduci dar m-ar mira sa reusesti in atitea socoteli....totusi exista din pacate si anumiti idioti care nu-si pot vedea de treaba lor....si mai sint si firma..adica tai chitanta si mai dau si dari la stat,ca sa poata trai pe lumea asta cei asemenea tie..iar COMANDA..inseamna ca eu fac tiparul,cele despre care vb tu sint pur si simplu niste saci universali care se pot pune pe orice..dar este pacat de timpul meu,ca sa-ti destup tie ce nu ai...totusi din cauza celor ca tine unii oameni nu-si pot vedea de treburile lor......Apropo...tot pe jos umblii??? :pokey:

Link la postare
Salut, husa de casca o poti face si de alta culoare decat cea din poza? Ii poti pune un snur ca sa poata fi pusa la spate ca un rucsac?

multumesc anticipat :beer:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
Salut,sigur ca se poate dar momentan este singura culoare..a mai fost albastru,gris si galben..dar astept sa mai primesc..in vreo 2 saptamani..daca nu-i graba..se rezolva..

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

bai merdenea...tu nu ai ce face altceva decat sa te bagi peste topicul omului si sa ii strici cu comentariile tale cretine?!?!?

care este problema ta ?

Link la postare

as opta pt una neagra asa cum te-am rugat cu snur mai lung sa o pot pune la spate, da zii cum facem ca io sunt din Bucuresti.

daca citeam de ieri postul tau ca azi am fost in Ploiesti :chair::chair::chair:

Link la postare
as opta pt una neagra asa cum te-am rugat cu snur mai lung sa o pot pune la spate, da zii cum facem ca io sunt din Bucuresti.

daca citeam de ieri postul tau ca azi am fost in Ploiesti  :chair:  :chair:  :chair:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

salut , pentru un minsk ai o husa ? ma intereseaza cat de dur este materialul din care este facuta husa ? . (am una de la louis , si s-a rupt) ... , astept un mail cu pretul si , daca o poti trimite in bucuresti . : metallbyker@yahoo.com

Link la postare
salut , pentru un minsk ai o husa ? ma intereseaza cat de dur este materialul din care este facuta husa ? . (am una de la louis , si s-a rupt) ... , astept un mail cu pretul si , daca o poti trimite in bucuresti . : metallbyker@yahoo.com

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
da..asta este vrei neagra de casca?

da-mi un mail sau suna-ma si pe joi e gata.. daca n-ai drum ti-o pot pune la posta dar mai e vreo 50-60 de mii si vine in 2 zile

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Lumea este plina de idioti..si de netrebnici si tare se intreaba lumea ce capra are vecinul...NU MAI FACEM HESE PENTRU NIMENI..FIECARE SA-SI IA DE UNDE GASESTE..LINISTEA MEA CONTEAZA MAI MULT DECIT ORICE...CIND CINEVA VREA SA FACA O TREABA CINSTITA..APAR BAGATORII DE SEAMA..TOT INAINTE..

Link la postare

Bai DoubleG ai baut apa dupa merdenea?!?!?!??!?!?!?!

CE AVRTI BAI SPECIMENELOR CU OMUL ACESTA CARE INCEARCA SA VANDA UN LUCU.......CARE ESTE PROBLEMA VOASTRA!?!??!?!?!EXPLICATI-MI SI MEI CA SA MOR EU DE INTELEG....ORI VOI SUNTETI CRETINI SI NU AVETI CE SA FACETI CU TIMPUL LIBER DECAT SA IL FUTETI AIUREA INCURCAND TOPICURILE OAMENILOR ORI SUNTETI RETARDATI..............

TERMINATI-VA DRAQ CU COMENTARIILE CRETINE ...NU ITI PLACE ......NU CUMPERI SI GATA................................

BLACK-KNITE.....NU TE MAI LUA DUPA TOTI AVORTONII SI LUCREAZA FRATE LA USE IN LINISTE

BAFTA

Link la postare

Ar trebui ca intr-un forum de asemenea fel fiecare sa-si dea in primul rind datele personale ca sa stim cu cine avem de-a face dar fiind democratie merge oricum.. totusi cind eu faceam ceva pentru motociclismul din tara asta sigur nu erau asemenea oligofreni fara nici un bun simt..daca a-ti permiti sa injuri pe cineva macar ai curajul raspunderii cind te iei de mama cuiva si spune-i in fata..sau spune cine esti..macar nu cum a-ti permiti chestia asta..totusi in ultimii 30 de ani nu si-a mai permis nimeni sa ma injure de mama dar cu siguranta daca aflu cine se afle in spatele acestui nik promit sa-l leg de motocicleta cu sfoara si sa-l tirasc dupa mine putin..asta din cauza tupeului si a nesimtirii ..eu unul nu am suparat cu nimic pe nimeni si nici nu ma mai complic sa dau explicatii nimanui este prea mult chiar si pentru tara asta ...

Link la postare
Nu stiu care e problema altora dar problema mea este ca husele alea sunt cumparate mai ieftin de undeva si vandute aici mai scump. Si pentru ca am avut tupeu sa spun asta si celorlalti, am primit nenumarate amenintari si injuraturi pe privata, pe care nu le pot face publice din motivele bine cunoscute. Care e problema? E forum pentru discutii si nu am facut decat sa discut pe teme legate de motociclism, in limita regulilor puse de admini si bunul simt care ii lipseste cu desavarsire domnului "cavaler". Ca bine si-a mai ales nick-ul. Dar nu vreau sa plictisesc pe cititori cu asta, ca nu de asta se muncesc admini sa tina forumul asta in picioare. Se chinuie si ei sa faca ceva pentru motociclismul din tara asta... Si pentru cine...

Am uitat sa mentionez ca cu 1.500.000 de lei vechi iti poti face husa din acelasi material din care sunt facute prelatele de la TIR. Cine e dispus sa dea 1.000.000 pe o prelata de hartie, n-are decat...

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Deci nici acum nu te potolesti...chiar ai probleme..nu-ti poti vedea de prostia ta..si nici de treaba tu chiar nu vezi ce ineptii si idiotenii sustii?

ciudat este ca spui ca te amenint eu..chiar nu vrei sa te intilnesc..sigur nu-ti doresti asta dar mai continua mult..si te caut..

Lasa lumea sa-si vada de treaba !

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.