Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

maresalu_2005

enduro yamaha dt 200r

Recommended Posts

Modelul motocicletei:

An de fabricatie:

Capacitate cilindrica:

Putere:

Nr. de Kilometri:

Situatia actelor:

Starea motocicletei:

Culoare:

PRET:

Oras:

Persoana de contact / nr. de telefon:

Alte detalii...

Atasati imagine (NU TREBUIE sa depaseasca 300kb)

yamaha dt200r

an 1988

cai putere 32

acte in regula pe numele meu

starea ireprosabila

se poate vedea in bucuresti

tel:0726593 219 robert

pret 1800e foarte bine intretinuta

ca detali:ideala pentru aglomeratie 108 kg

consum ;cu sinceritate 5---6 la suta daca te dai la ea si nici nu i-am facut consumu ca nu ma interesat

post-3271-1139437582_thumb.jpg

post-3271-1139437584_thumb.jpg

post-3271-1139437582_thumb.jpg

post-3271-1139437584_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Maresale, ai un motor tare aratos pentru varsta lui. Cea mai impresionata a fost nevasta-mea, ea credea ca cel mai diliu e fiul meu, care isi care toata ziua bicileta pe scari sa o puna in camera lui, dar de cand ti-a vazut DT-ul in garat pe persan, nu-l mai cearta pe al mic :) Oricum, cred ca ai avut grija de jucarie, cel putin asa arata.

Link la postare

maresalu e maniac la detalii. am luat de la el niste piese de ij anu trecut si parca erau din magazin. Stiu ca isi tine motoarele in cea mai buna forma

Cat despre dt - e moto super rea. am mers cu una mai veche cu 10 ani decat a lui si cu capacitatea la jumate si tot avea zvacnet si suspensii meseriase

Link la postare

mersi mult pentru mesaje pentu tine zoltan daca mai intri am urmatoru mesaj:lasal pe baietelul tau sa-si traiasca visu si pasiunea si sa nu ii interzici sa i-si tina bicicleta cit mai aproape de iel cred ca simte el ceva pentru virsta lui cind va creste o va inlocui cred ca nu va face ca mine sa o suie in camera lui dar nu se stie ........a stau la 10 da nu am unde sa o tin vreau sa i-mi iau ceva de 6,50 si am puso ca asta cam greu sa il sui sus dar pe timp de iarna pina la noi reglementari ......................te salut si numai bine asta e lumea motociclistilor este o lume nebuna dar frumoasa .

Link la postare

Stai linistit Maresale, la modul in care l-am obisnuit pana la cei 16 ani pe care-i are, nici sa vreau nu as putea sa-i mai interzic chestii d'astea :) Ambii copii au avut mana libera in limite bine trasate, nu mai reinventez regulile la adolescenta. Apropo, ca sa nu fiu total offtopic, chiar pare interesant DT-ul tau... Tocmai pentru ca e intretinut in felul asta.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.