Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

NDR

arhivat Japan Motors

Recommended Posts

In conditii foarte bune atat d.p.d.v. optic cat si tehnic.

Vama achitata, R.A.R. efectuat, carte de identitate etc.

STEFAN

0740.176.032

www.japanmotors.lx.ro

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

ah ce bine arata FZR-R-ul ala de 250.... ce e bine ca in circa 3 saptamani (inainte de craciun) pun si eu mana pe ceva banutzi si o suma frumusica.... :D hehe, incepe sa imi placa treaba asta, vreau sa o cumpar!!! acum depinde bineinteles de pretz :D

:beer::banana::beer::banana::beer::banana:

si asi prefera sa-l lasati asa cum e, fara toba, cu carena ce pare lipita cu scotch... bun si mai ieftin sa fie, de restu ma ocup eu in timp.....

asta da anuntz!!!!!, de abea astept !!!!!!!

Link la postare

SUNT INTERESAT DE CITEVA MOTOARE.PE CIND PRETUL SI UNDE PUTEM SA LE VEDEM.TREABA SERIOASA.MULTZUMESC :beer:

Link la postare

Transportul a sosit e in Constanta dar dupa cum se pare formalitatile vamale vor mai dura putin si cum sunt si sarbatorile acum nu stiu daca va fi totul O.k. luna asta.In orice caz au venit toate motoarele (@ghe) + 2 RF-uri de 400.

Pentru preturi relative puteti suna la Stefan dar batute in cuie vor fi dupa ce se va platii vama !! :beer:

Link la postare

Mai baieti, v-am spus ca pana nu se plateste vama nu pot pune niste preturi doar ca sa va linistiti voi. Ar fi neplacut ca dupa o saptamana sa vezi ca in loc de 2500 pretul e de 3200! Speram ca saptamana asta sa se rezolve birocratia cu actele.

Asta e !!! :beer:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.