Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

ScorpionReptyle

expirat Jawa TS

Recommended Posts

Atasati imagine (NU TREBUIE sa depaseasca 300kb)

Modelul motocicletei: Jawa 350 TS

An de fabricatie: 1991

Capacitate cilindrica: 383cmc

Putere:38Kw

Nr. de Kilometri: 10000

Situatia actelor: Buna

Starea motocicletei: Dezansamblata

Culoare:Rosu

PRET: 600E

Oras:GR

Persoana de contact / nr. de telefon: 0729431612

Alte detalii...Moto este dezansamblata pt cateva modificari (alternator modificat pt marirea Kilowatzilor,cilindrii alezati,raport compresie 10:1,Carena Yamaha R1) Noutatile am sa le public indata ce apar. Si mai stiti ceva?...deocamdata motorul nu e de vanzare,l-am postat pentru a fi vazut de cineva.Pretzul l-am pus orientativ.

Atasati imagine (NU TREBUIE sa depaseasca 300kb)

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Sunt altii care isi vand trotinetele cu 800 E si nu ziceti nici pe dracu.Asteapta sa vazi o poza si sa afli care sun modificarile.Sa stii ca nici eu nu sunt prea multumit de performantele unei Jawe standard,de aceea am recurs la modificari.Am avut un CBR de 400 si sa stii ca diferentele nu sunt deloc mari intre ceea ce am scos eu ddin Jawa si ce putea Honda....ceea ce avea in plus un CBR d-ala era viteza de top,...atat. Asa ca nu mai vorbiti prostii,....voi dracu,va rupeti muia si pe bicicleta....si mai comentati de o Jawa.....sa fim seriosi,..daca sunteti paraleli...taceti,va sta mai bine

Daca ai citit bine in datele(putine) pe care le-am lasat pe site,puteai observa ca moto este dezmembrata.Imediat ce termin cu ea ii fac o foto si o sa vezi despre ce e vorba. Nu seamana cu o Jawa deloc,crede-ma,...Am ales ca model carenaj R1,..motorul poate si el destul,si chiar daca l-am alezat nu reprezinta un pericol pentru cilindrii...sunt testati inainte de asaamblare.Nu-mi place sa umblu` cu stifturi si nu-mi place cand aud pe toti terminatii ca fac misto,.....de parca i-a fatat mamele pe Hayabusa.

Link la postare

ba nana inainte erau 2 propozitii la date... de unde sa stiu yo ce are ea de 600 de euro... deaia team si intrebat... nu am dat cu paru...

si mai abtinete la afirmatii de genu "voi va rupeti muia si de pe bicicleta" ca nu ne cunosti...

Link la postare

Da omule,nu va cunosc,dar sunt unii despre care imi pot da seama din vorbele aiurea pe care le scot.Nu am vrut sa jignesc pe nimeni fara rost.....se simt numai cei care trebuie sa se simta.Tu m-ai intrebat,eu ti-am raspuns...vorbele in plus erau pentru gura sparta.

Incerc sa pun o foto luata de pe mobil,...da o sa se vada super-nashpa...de fapt,nu se vede mai nimic....totusi,o postez.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.