Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

flyman

scuter RS 50 - 2004

Recommended Posts

Modelul motocicletei: Aprilia RS 50

An de fabricatie: 2004

Capacitate cilindrica: 50

Putere: 11

Nr. de Kilometri: 12000

Starea motocicletei: F buna

Culoare: neagra cu rosu

PRET: 2390 euro

Oras: Bucuresti

Persoana de contact / nr. de telefon: Andrei 0723.180.582

Geamul motocicletei este fumuriu, in far am si blitzuri care pot fi date jos la cerere.

In pretul motorului se includ:

-doua casti vemar cu doua vizoare fumurii

-Geaca piele neagra cu protectii

Si in urma unei busituri,de la casco am primit piese in valoare de 1700euro:

-carena stanga + dreapta

-carena rezervor

-ghidon stang + drept

-oglinzi, semnale si far

-si altele (ex: sticker rezervor, claxon,etc)

-plus placute frana fata si spate cumparate provizoriu

Unele piese sunt usor zgariate, altele nu au nimic

Piesele au valorat 1700 euro (am factura),castile 200 si geaca 350.

Acum sunt incluse in cei 2390 de euro.

De specificat ca nu necesita permis de conducere, am acordul scris al IGP-ului special pt acesta motocicleta.

Pt alte informatii sunati la 0723.180.582/0740.96.95.12 Nu o sa pot verifica intrebarile voastre de pe site. :rtfm:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca ne raspunde IGP-ul ala care ti-a dat tie pt motocicleta asta autorizatie de conducere fara permis.ai voie cumva si beat sa o conduci ,lamureste-ne si pe noi ce ne mai da voie IGP ul ast :chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair: a

Link la postare

si io am avut foaia din aceea de la IGP da nu prea tine asa ca mai bine fa-ti A1.in decret scrie clar ca tre sa fie ciclomotor(ciclomotorul are caracteristicile unei biciclete).

Bafta la vanzare

Link la postare
si io am avut foaia din aceea de la IGP da nu prea tine asa ca mai bine fa-ti A1.in decret scrie clar ca tre sa fie ciclomotor(ciclomotorul are caracteristicile unei biciclete).

Bafta la vanzare

ba tine,e valabila toata chestia iar foaia pe care o are andrei este "personalizata" ptr motorul lui,cu seria motor,seria de pe cadru etc,semnata de chestorul politiei nujtu care...nu cred ca au oprit politistii pe cineva mai mult decat pe andrei si nu a avut nici o problema..Bafta la vanzare

Link la postare
Sal!!!  Nu vinzi una dintre casti ca sunt interesat????      Daca da    uite id-ul meu: flavytheone  sau lasa-l pe al tau sa vb!!!  Bafta la vanzare!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

bai foaia aia o are tot bucuresti si actele de r50 le are juma de bucuresti dupa un rs50 de la mine dar nu TREBUIE XEROX DAca e originala e buna

Nici eu nu am avut probleme cu politia doar cu xerox ma futut un pic

Link la postare

Bai dar nu intelegi? E foaia mea, pt motorul meu! eu am dat-o mai departe(sunt multe copii dupa a mea!!!) O am de 2ani aproape. Si inca ceva pt alinutz_rss: Am cazut cu motoru, s-a zgariat pe o parte, iar ce am facut eu cu asigurarea full casco nu te intereseaza pe tine, dar am piese in valoare de 1700euro, poate iti vand si tie, sau mai bine ai grija sa nu cazi :fuck:

Link la postare

OK, ma bucur ca ne putem intelege! poze am, dar sunt mari si cine e interesat sa-mi lase mailul lui ca ii trimit pozele pe mail. merci

Link la postare

Pt incadrarea la categorie -> Vit max 45 si 50cc - sunt caracteristici minimale pe baza carora se omolgheaza vehiculul deci e ciclomotor oricum :P Bafta la vanzare !

Link la postare

E total adevarata faza cu fisa aia de la IGP!!!!!!Yo am foaie d aia si am mers 1an fara probleme(si ink mai merg)!!!Nu e personalizata cu serie de motor sau de cadru!!Da' nu s a legat politzia de mine!Si e copie XEROX!!BAFTA!da mi si mie poze:valy_tache@yahoo.com

Link la postare
squze k ma bag in seama dar nu intzeleg cum d ti-a dat tie casco asigurare dk nu e inmatriculata.....sau ti-a dat-o tot p foaia aia d la IGP :focus:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.