Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

AMBRIAJU

expirat vand nipru

Recommended Posts

Modelul motocicletei: DNEPR CRUISER

An de fabricatie: 1992

Capacitate cilindrica: 650CC

Putere:30CP

Nr. de Kilometri:6000KM

Situatia actelor: LA ZI

Starea motocicletei: EXCELENTA

Culoare:VERDE

PRET: 1000EURO NEG

Oras: FLORESTI MH

Persoana de contact / nr. de telefon:AMBRIAJU 0722635845

Alte detalii...MOTOR IN RODAJ AM SCHIMBAT URM PIESE TOATE NOI AMBREIAJU GRUP DE SOLO ALTERNATOR SI BATERIE CAUCIUCURI TOATE GARNITURILE SI SEMERINGURILE + O CUTI DE VITEZE SI UN SET SI ALTE MARUNTISURI

Atasati imagine (NU TREBUIE sa depaseasca 300kb)post-6427-1139689882_thumb.jpgpost-6427-1139689961_thumb.jpgpost-6427-1139690262_thumb.jpgpost-6427-1139690348_thumb.jpg[attachmen

t=34848:attachment]

post-6427-1139690201_thumb.jpg

post-6427-1139690603_thumb.jpg

post-6427-1139690201_thumb.jpg

post-6427-1139690603_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Alte detalii...MOTOR IN RODAJ AM SCHIMBAT URM PIESE TOATE NOI AMBREIAJU GRUP DE SOLO ALTERNATOR SI BATERIE CAUCIUCURI TOATE GARNITURILE SI SEMERINGURILE + O CUTI DE VITEZE SI UN SET SI ALTE MARUNTISURI

:Jumpy: OK, OK ... Dar daca ceri un astfel d pret pe o comunista, macar ai putea sa pui si tu niste poze, nu?

Ah! Si daca tu ceri pe moto al tau 1000 atunci acest Dnepr care se vinde tot cu 1000 neg. la ce pret crezi tu ca s-ar vinde?

:kewlpics: Astept COMENTARIILE COLEGILOR!!!

:thumbup: Oricum BAFTA LA VANZARE!!! :beer:

Ah! Stai ca am uitat cava ..... :chair:

Asa arata tobele...... :beer:

post-6436-1139674745_thumb.jpg

post-6436-1139674966.jpg

post-6436-1139674745_thumb.jpg

post-6436-1139674966.jpg

Link la postare
Modelul motocicletei: DNEPR CRUISER

An de fabricatie: 1992

Capacitate cilindrica: 650CC

Putere:30CP

Nr. de Kilometri:6000KM

Situatia actelor: LA ZI

Starea motocicletei: EXCELENTA

Culoare:VERDE

PRET: 1000EURO NEG

Oras: FLORESTI MH

Persoana de contact / nr. de telefon:AMBRIAJU 0722635845

Atasati imagine (NU TREBUIE sa depaseasca 300kb)post-6427-1139689882_thumb.jpgpost-6427-1139689961_thumb.jpgpost-6427-1139690262_thumb.jpgpost-6427-1139690348_thumb.jpg[attachmen

t=34848:attachment]

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

:notworking::diablo:

Se pare ca tu vrei sa ma faci pe mine sa cred ca triciclete aia a ta vrea sa coste 1000 E

Atunci hai sa-ti mai arat o dnepra care tot 1000 s-a cerut pe ea!!!

Ce zici asta tot MOBRA mai e ?

Daci tot 1000 mai vrei pe a ta!!! Eu zic sa mai lasi la pret pt ca tot comunista e si nu te mai arunca la preturi de japoneze sau are motor de Kawa??? :chair::bash:

:thumbup::taunt:=))

post-6436-1139708268_thumb.jpg

post-6436-1139708269_thumb.jpg

post-6436-1139708303_thumb.jpg

post-6436-1139708304_thumb.jpg

post-6436-1139708268_thumb.jpg

post-6436-1139708269_thumb.jpg

post-6436-1139708303_thumb.jpg

post-6436-1139708304_thumb.jpg

Link la postare

te dai mare cu pozele luate de pe adresele altora ? Te crezi Paul Teutu din Carpati ?

Te rog sa revi cu motorul tau shi nu iti mai vinde motoarele pe adresa altora pretul oricum este negociabil

Link la postare

Ambriaju,motocicleta ta pare ingrijita,are un aspect estetic OK,dar totusi,poate exista vreo diferenta intre ea si .. http://www.bikeshop.ro/handler.php?tip=am&...ct=view&ID=7113 .aceea este a mea acum,e adevarat,a fost o oferta, pot sa o vind mai scump dar nu cu pretul tau....fi si tu mai realist....si inca ceva...nu e treaba mea,dar da urit,sau "nu e din film" nu pre se asorteaza calaretul ala cu casca de erou al armatei romane in luptele din M-tii Tatra cu o motocicleta impodobita de zici ca pleci cu ea in vacanta pe coasta Californiei... :nea:

Ambreiaju,pardon,Ambriaju,cine ziceai ca e ...Paul Teutu din Carpati??

Link la postare

POATE SUNT EU TARE DE CAP (E POSIBIL)DAR DACA CINEVA CARE ARE 1000 DE EURO DA BANII ASTIA PE UN DNEPR (poate sa fie si placat cu aur) INSEAMNA CA E NEBUN SAU PROST.LA 1000 DE EURO ITI IEI O MOTO STRAINA BUNICICA ,ORICUM INCOMPARABIL MAI BUNA DECAT ORICE RUSEASCA .ASA CA NU STIU CE SA MAI ZIC. :thumbdown:

Link la postare

Bine ca sunteti voi mari modificatori,voi modificati tot dr aia e plin netu de poze cu reparati pe marginea drumuli , dar voua va place sa mesteriti.Oricum mai jos de 850 de EURO nu o las si daca ma mai gandesc va dau shi un bonus canstand in UNA BUCATA COSTUM RAZBOINIC din muntii TATRA dar va cumparati singuri lancia dar avand in vedere de voi vi se potriveste shi liveru

HAIDETI FRATILOR NU MAI SUNTETI SMECHERI SA VA MAI BAGATI IN TREBURILE MELE LUATI MOTORU CA E PACAT SAL RUP RUP EU IN DOUA MERGE BINE CONSUMA 5% SI PRINDE 140KM/H :punk:

HAIDETI FRATILOR NU MAI SUNTETI SMECHERI SA VA MAI BAGATI IN TREBURILE MELE LUATI MOTORU CA E PACAT SAL RUP RUP EU IN DOUA MERGE BINE CONSUMA 5% SI PRINDE 140KM/H

Link la postare

Munceste frate si tu pana strangi 1.000 de euro si apoi cand ai terminat sa ii strangi, sa imi zici daca vrei sa ii dai pe un nipru. Daca pleci la drum sa iei o franghie cu tine ca nu se stie unde te lasa.

Link la postare

iau funia numai daca stiu ca ma intalnesc cu voi si vreti sa va spanzurati sa va scapati de rablele pe care le conduceti asfalt uscat si la mai mare

850 EURO ULTIMU PRET

ATI MUTIT TOTI NU VA MAI INTERESEAZA MOTORU?ARE APRINDERE ELECTRONICA PINIOANELE DE A 4 SCHIMBATE CU UN RAPORT DE 1LA1 DACA NURAMANE PATA DE ULEI SUB EA NU ANSEAMNA CA NU ARE ARE DESTUL. ODAU SI LA SCHIMB + DIFERENTA VA ASTEPT COMENTARIILE

:pokey:

Link la postare

daca ii pui masharier si tractiune integrala ti-o cumpar eu cu 850 de eu ca imi trebuie tevile alea de "esapament" sa imi fac antena cat de restu vreau sa o valorific la remat ca sa mai imputinez din trocile care circula pe drumurile tarii ............ "HI HI HA HA"

nu mai fi asa de scarbos cu totzi ca nu sti de unde sare , si inca un sfat mai lasa tu oamenii in pace ca deja m-am saturat eu de cate comentarii de cacat am vazut din partea ta fara nici un rost . probabil in lipsa acuta de altceva futzi buha pe acest forum si disperi lumea . si nu esti singuru care se baga ca si chilotzii in cur de poluatzi acest forum cu "inteligentza voastra" .MAI INCETEAZA!

asta imi e parerea fatza de tine tine in acest moment, sper ssa ma insel ,dar mai lasa talentele

si apropo :"GET A LIFE" o fi forum dar nu sa facetzi unii bataie de joc !

:thumbdown::blahblah1::pokey::rtfm::read::ranting::photo::mad::mega_shok:

:mega_shok::mega_shok::mega_shok:

Link la postare

bai fratzilro da e ceva de speriat cu Ambreiaju asta. creca i s-a blocat placuta pe creier si ii scartzaie ceva.

de cand a ajuns un cocalar dintr-asta sa intre pe un forum cu oameni civilizati si sa faca gura mare ca are si el doua fiare de pe timpul lui tataia.?????

bai baiatu (ambreiaju) nu te ridici la nivelul oamenilor astia de pe forum. asa ca nu te mai chinui cu tot felul de comentarii inutile la adresa tuturor ca s-ar putea sa fii linshat pe la vreo intrunire.

:chair: PARTIDUL TE VREA TUNS :chair:

Link la postare

auzi mah ambreiaju.......... am vazut ca ai comentat la adresa mea.......vezi ca nu e frumos ..........ieri ziceai ca poate iesim la o bere si aku faci pe duru ..............apropo de comentari nush care dintre noi e cu carcota pe aci asa ca las-o mai moale!!!!!!!!!!!!!!!!

Link la postare

cum am mai zis , nu va mai raspunde ceva timp pt posturile care lea avut

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.