Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Corin

arhivat KAWASAKI ZX 6R

Recommended Posts

Modelul motocicletei: KAWASAKI ZX 6R

An de fabricatie: 2000

Capacitate cilindrica: 600

Putere: 111

Nr. de Kilometri: 50000

Situatia actelor: Inmatriculata PF

Starea motocicletei: Buna

Culoare: Verde

PRET: 5800 negociabil

Oras: Buzau

Persoana de contact / nr. de telefon: Corin / 0726559119

Alte detalii...

Filtru Aer KN, Kit Lant Race AFAM, Protectii cardu carbon, Protecti la cazaturi pt carene Rizoma, semnale carbon, placute de frana 3 seturi (noi), cauciucuri noi michelin pilot power, furtune frana racing Galfer, stop spate alb(+ unu rosu), mansoane Harris ZX, amortizor ghidon Ohlins (nou), Kit Dyno Jet nemontat, inca o toba race.

post-1285-1139641375_thumb.jpg

post-1285-1139641376_thumb.jpg

post-1285-1139641398_thumb.jpg

post-1285-1139641375_thumb.jpg

post-1285-1139641376_thumb.jpg

post-1285-1139641398_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ...

Vad ca nu ti-a raspuns nimeni ... de ce crezi ? nu vreau sa par rautacios... dar pretul este mult prea mare pentru motorul tau ... nu-i nimic asta nu se comenteaza ... e dreptul tau sa ceri cat vrei pe el ... dar nu sunt eu in tema, sau carenele alea sunt schimbate ? aaa si ce e cu numaru ala de kilometrii asa mare ? te-ai plimbat nu gluma (sau ai pus un zero in plus) ... un pret corect cred ca ar fi undeva ~5500 eur.

Anywayz ... tu poti sa ceri pe el si 10.000 yeni kuweiteni :D ... dar banuiesc ca vrei sa il dai ... asa ca it was just a thought ... :P

Baftodelodelo!

Link la postare
Salutare ...

Vad ca nu ti-a raspuns nimeni ... de ce crezi ? nu vreau sa par rautacios... dar pretul este mult prea mare pentru motorul tau ... nu-i nimic asta nu se comenteaza ... e dreptul tau sa ceri cat vrei pe el ... dar nu sunt eu in tema, sau carenele alea sunt schimbate ? aaa si ce e cu numaru ala de kilometrii asa mare ?  te-ai plimbat nu gluma (sau ai pus un zero in plus) ... un pret corect cred ca ar fi undeva ~5500 eur.

Anywayz ... tu poti sa ceri pe el si 10.000 yeni kuweiteni :D ... dar banuiesc ca vrei sa il dai ... asa ca it was just a thought ... :P

Baftodelodelo!

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Atunci cum se face ca motoare de 600 sport sub 2000 sunt in jur de 4500.

Nu zic ca nu am cerut mult dar are multe pe el, numai amortizorul de ghidon nou e 700, iar un set de cauciucuri noi michelin pilot power e 400.

Daca cineva ar fi interesat de el ar spune ca e pretul mare.

Daca dau jos de pe el tot ce am pus si le vand separat si cu 4500 daca i-l dau ies mai bine, dar daca tot le-am pus, sa se bucure si altii.

Faceti voi care va pricepeti o socoteala cu pretul care credeti ca merita, plus ce am pe ea si o sa vedeti ca nu e asa mare pretul.

Kilometrii are mult pt ca am mers 30 intr-un an :))

Link la postare
Atunci cum se face ca motoare de 600 sport sub 2000 sunt in jur de 4500.

Nu zic ca nu am cerut mult dar are multe pe el, numai amortizorul de ghidon nou e 700, iar un set de cauciucuri noi michelin pilot power e 400.

Daca cineva ar fi interesat de el ar spune ca e pretul mare.

Daca dau jos de pe el tot ce am pus si le vand separat si cu 4500 daca i-l dau ies mai bine, dar daca tot le-am pus, sa se bucure si altii.

Faceti voi care va pricepeti o socoteala cu pretul care credeti ca merita, plus ce am pe ea si o sa vedeti ca nu e asa mare pretul.

Kilometrii are mult pt ca am mers 30 intr-un an :))

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

e dragutz bai astia si la ce da omu pe langa el eu zic ca ajungein banii pe care ii cere... 6000 e bine ca oricum a zis ca e negociabil... Bafta la vanzare...

Link la postare
:beer::aggressive: nu ii lua in seama pe labagii aii care iti scriu ca eu nu au bani nici de HOINAR si se baga si ei in seama ca MIrc e ocupat.........MOTORUL e beton bafta la vanzare

Link la postare

Pai si care ar fi ultimu pretz... sa stiu daca imi permit sau nu ..... astept msg de la tine ... daca nu vrei sa faci public ultimu pretz zi`mi si te sun .... !!!

Link la postare
:beer:  :aggressive: nu ii lua in seama pe labagii aii care iti scriu ca eu nu au bani nici de HOINAR si se baga si ei in seama ca MIrc e ocupat.........MOTORUL e beton bafta la vanzare

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Motoreta este beton. Nu te da batut ca 6000 iti iei pe ea. Nu tonti stiu ce poate un zx?r poate sa fie el si de 300cm iar cu 600cm dai clasa la o liniuta . Nu vorbesc din carti eu am un zx750r si stiu ce poate un astfel de motor. BAFTA LA VANZARE !

Link la postare

Motorul arata bine de tot, e mai deosebit dar cred ca esti prea optimist la pret. Un zx6r din 2000 cu 50.000 km la bord nici nu se apropie ca valoare de banii ceruti indiferent de ce are pe el. Valoarea reala e 4,375.36 EUR.

Cred ca ai mai multe sanse sa o schimbi cu una noua la un dealer si sa dai diferenta in cash! Poate asa negociezi un pret bun!

Link la postare
Motorul arata bine de tot, e mai deosebit dar cred ca esti prea optimist la pret. Un zx6r din 2000 cu 50.000 km la bord nici nu se apropie ca valoare de banii ceruti indiferent de ce are pe el. Valoarea reala e 4,375.36 EUR.

Cred ca ai mai multe sanse sa o schimbi cu una noua la un dealer si sa dai diferenta in cash! Poate asa negociezi un pret bun!

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
Poate in Anglia se poate la noi nu se poate sa dai motorul la reprezentanta si sa iti dea altul.

Si pretul e la fel de Ro nu de Anglia.

Dupa cum am mai spus la noi se merge mult la drum cu motoarele nu ca la voi in Anglia doar prin oras :)

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.