Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Recommended Posts

Modelul motocicletei: KTM DUKE

An de fabricatie: 1999

Capacitate cilindrica: 620

Putere:nu stiu

Nr. de Kilometri: 7000

Situatia actelor: ACTE ITALIA

Starea motocicletei: ffff buna

Culoare: negru

PRET: 2500 euro negociabil

Oras: TIMISOARA

Persoana de contact / nr. de telefon: LUCIAN TEL :0722 179 800

Alte detalii... Motocicleta nu e a mea asa ca va rog nu lasati mesaje ca nu stiu ce sa va raspund mai bine sunati stiu ca are Targa si cheile originale si ca mam carat cu el merge beton ,omu sa dat cu noi toata vara trecuta

mai mult nu stiu

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

am sunat si eu la el si a zis ca merge cu nr de italia ca sa fie mai smecher si ca motorul e inmatriculat,am mers sa il vad si uitati ce am descoperit si de la ceva prieteni de ai lui:pe scurt: E VARZA! a fost sudat cadrul de cateva ori,bascula spate fisurata si sudata,discurile frana varza,placute de frana 0,forjat cat incape,wheelie-uri si stoppie-uri,furca fata varza,7000 de draci,adica kilometrajul modificat,masina de gaurit in spate si dat kilometrajul inapoi.cazut de n ori pe centura,incercand diferite trickuri..NU ARE NICI UN ACT!DOAR NUMERELE CE SUNT PE EL!si nici nu o sa aiba nici un act! BAFTA LA VANZARE!

Link la postare

bafta la vanzare in cel mai ironic mod spus..normal ca e suparat tipu daca a mers sa il vada k banuiesc ca nu a mers pe banii altuia..se mai intampla

Link la postare

Pai am vast si eu motorul. Nu e deloc rau...(se vand tot felul de rapandule) Cu actele nu comentez ca nu sunt la curent, dar motorul era frumos iar bascula sudata etc....hai s-o lasam mai moale. Probabil ca daca avea acte in regula era la alt PRET...ma gandesc.

Daca avea acte disponibile cand mi-am luat eu motor, il luam, dar atunci nu erau.

Poate intre timp...

Merita pt unul cu talon de KTM.

Hai sa nu ne cacam acu in capul omului!

Bafta la vanzare.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.