Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

spv13r

scuter GILERA ICE 49CMC

Recommended Posts

VAND GILERA ICE DE 49CMC.

STARE TEHNICA SI OPTICA FOARTE BUNA.

A MERS NUMAI CU ULEI SINTETIC.

ESTE DELIMITATA (DIN TOBA SI DIN AMBREIAJ). MERGE 70KM/H.

MAI ARE UN AN DE GARANTIE.

ANUL DE FABRICATIE: 2003

ARE 1395KM REALI SI COSTA 1395 EURO.

TEL 0722383430/ 0723693926

post-17-1139780447_thumb.jpg

post-17-1139780447_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

auzi ia si nu mai pacali oamenii stiti cum a fost faza la luat de la paneuro in lising paneuro a dat faliment el a ramas cu certificatul de inmatriculare nu are carte de identitate asa ca nu mai prosti oamenii ca cei de pe site nu cred ca stiu asa ca lasa gargara

Link la postare

IMI PLACE CA SUNT OAMENI CARE SE CRED DESTEPTI, IN 99% DIN CAZURI ASA S-A INTAMPLAT CU LEASINGU LA PANEURO, DAR NU ESTE SI CAZUL MEU.

ACEST SCUTER A FOST CASTIGAT LA SMAEB DIN 2004, FIIND UN PREMIU OFERIT DE PANEURO, DAR CUM ACESTA A DAT FALIMENT, ACTELE AU FOST OPRITE DE UN EXECUTOR BANCAR SI PANA ACUM AM MERS CU NR ROSII, DAR ACUM ACTELE SUNT OK SI TREBUIE SA PRIMESC SI FACTURA, DACA O CUMPARATI INAINTE, SE FACE FACTURA DIRECT PE NUMELE NOULUI PROPRIETAR, CARE VA FI ASTFEL PRIMUL PE CARTEA DE IDENTITATE.

SPERAND CA V-AM LAMURIT ASTEPT OPINIILE SAU TELEFOANELE VOASTRE.

PS>ULTIMUL PRET NU IL DISCUT PE NET, VINO SA VEZI, COMPARA SI APOI VORBIM PE VIU. :download:

Vad ca nu esti din Bucuresti (esti din MS sau ma insel?)

Cum il pot vedea?

Ultimul pret?

Multumesc frumos!

Alex

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
auzi ia si nu mai pacali oamenii stiti cum a fost faza la luat de la paneuro in lising paneuro a dat faliment el a ramas cu certificatul de inmatriculare nu are carte de identitate asa ca nu mai prosti oamenii ca cei de pe site nu cred ca stiu asa ca lasa gargara

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
Asa te-a luat si pe tine lumea la rost pe forum din cate stiu

da si acuma sufera de el cu sorcova aia de scuter,oricum ice`u asta cred ca la castigat un prieten de al meu la SMAEB ca doar nu s`au dat mai multe si la vandut mai departe ptr ca si`a luat rs125....scuteru e foarte bun si are toate actele,bafta la vanzare

Link la postare
da si acuma sufera de el cu sorcova aia de scuter,oricum ice`u asta cred ca la castigat un prieten de al meu la SMAEB ca doar nu s`au dat mai multe si la vandut mai departe ptr ca si`a luat rs125....scuteru e foarte bun si are toate actele,bafta la vanzare

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.