Mergi la conţinut

Intrunirea anuala 2018


Toni

Recommended Posts

acum 2 minute sorin56ro2001 a scris:

Sorry, da' locu' si data au fost batut in cuie prin hotararea participantilor la sedinta oficiala...

 

Asa e. Poate anul asta stabilim o alta locatie pt la anu'. Devine plictisitor sa facem mereu in acelasi loc. Am fost weekendul trecut la Sambata de Sus. Foarte frumos, merita incercat la anul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum 4 ore Dan P. a scris:

.............. Devine plictisitor sa facem mereu in acelasi loc................

 

Din cate stiu , Harea si apropiatii lui  au pus mult interes pentru acest loc  . Au modificat si data tocmai pentru a gasi preturile cele mai bune . 

Nu ma priviti pe mine ca aplaudaciul  lui Harea sau a altuia din grupul vostru , dar  cred ca el are înțelepciunea la  care multi alții nici nu visează .  

 

Acea careia ii spuneti  SEDINTA, catati-i alt nume  ,  ca suna tare urat .

 

Astazi , pentru mine este o zi de referință si va urez tuturor " La multi ani , de 7Mai ."

FHD0103.gif

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum 3 ore nicon a scris:

 

Din cate stiu , Harea si apropiatii lui  au pus mult interes pentru acest loc  . Au modificat si data tocmai pentru a gasi preturile cele mai bune . 

Nu ma priviti pe mine ca aplaudaciul  lui Harea sau a altuia din grupul vostru , dar  cred ca el are înțelepciunea la  care multi alții nici nu visează .  

 

Dupa cum ai observat ,in lista de participanti nu s-a inscris Harea deci interesul lui pt locatie e evident.Data nu a modificat-o nimeni pt. ca sfarsitul lui Mai a fost mereu,in rest, sa lasam inteleptii sa-si dea cu parerea despre intelepciune.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe 07.05.2018 at 14:49 nicon a scris:

Facem pariu ca Bogdan Harea vine la intrunire ?

 

Pe ce vrei sa pariezi? Miza?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum 12 ore nicon a scris:

Nu cobii .

"Nu cobi" sau "Nu cobii" ? Cum ai vrut sa scrii, ca intelesul e total diferit?

Ai lansat provocarea unui pariu iar eu te-am intrebat pe ce esti dispus sa mizezi ca sa stiu daca e treaba serioasa si sa ma bag sau doar ai aruncat asa, niste vorbe retorice.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  1.     Nu cobii .

Al doilea " i " tine loc de accent (nu-l găsesc prin tastatura , am desfăcut si butoanele) .   

       2.             ,   iar Lucian Blaga zicea in crezul sau poetic :

... si nu pătrund cu mintea , taine de nepătruns ... 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe 07.05.2018 at 15:07 Dan P. a scris:

 

Dupa cum ai observat ,in lista de participanti nu s-a inscris Harea  .

 

Pe 10.05.2018 at 0:05 Toni a scris:

Pe ce vrei sa pariezi? Miza?

 

acum 5 ore sorin56ro2001 a scris:

O dai cotita @Nicoane, n-ai raspuns la intrebare...care e mizda ??!! 

 

 

 

Pentru ca ma provocară-ți hai sa facem rămășagul cu participarea sau nu a lui Bogdan Harea  .

 

Eu - susțin ca  Bogdan participa si pun la bătaie un aparat anti-sforăit foarte util in activitatea motociclistica .

 

Daca nu vine , pierd si il voi oferi ( prin tragere la sorti ) unuia dintre cei care participa la concurs .

Cei care va  înscrieti (si trebuie sa fiti minimum cinci persoane ca sa echivaleze c/v produsului )  trebuie sa dati cate 5 (cinci ) prajituri de fiecare in cazul in care pierdeti  . 

Desigur ca nu ma pot îmbuiba de unul singur cu atâtea prajituri  si ... ma voi pune si eu bine cu doamnele participante la intrunire . Sper sa se adune suficiente prajituri ca sa ajunga la toata lumea .

 

 

 

WP_20180511_15_23_57_Pro[1].jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu știi ce pierzi . Aparatul antisforait il aplici pe mana colegului de camera si sa vezi ce bine dormi . De fiecare data când începe sa sfoaraie , il curenteaza la mana , se trezeste ( trage o injuratura ) si se culca din nou .

 

Asta noapte am dormit la Satul de Vacanta Bradulet si l-am visat pe Bogdan Harea . Era cu inca câțiva (parca la ștrand la Calimanesti )si cand m-a vazut , a venit catre mine cu mana întinsa si am dat noroc . Va dau cuvântul meu de onoare ca asta am visat . 

Sa ne vedem cu bine .

DSC00439.JPG

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe 5/13/2018 at 13:48 nicon a scris:

Nici nu știi ce pierzi . Aparatul antisforait il aplici pe mana colegului de camera si sa vezi ce bine dormi . De fiecare data când începe sa sfoaraie , il curenteaza la mana , se trezeste ( trage o injuratura ) si se culca din nou .

 

Asta noapte am dormit la Satul de Vacanta Bradulet si l-am visat pe Bogdan Harea . Era cu inca câțiva (parca la ștrand la Calimanesti )si cand m-a vazut , a venit catre mine cu mana întinsa si am dat noroc . Va dau cuvântul meu de onoare ca asta am visat . 

Sa ne vedem cu bine .

DSC00439.JPG

 

Mai nene ... ai grija ce visezi ca unele vise pot deveni realitate !

Pentru somn agitat si cu vise se recomanda o carafa de vin .... o sa dormi ca un prunc!

 

Cu drag !

Pe 5/5/2018 at 16:03 ytu60 a scris:

45. Andreea Popescu      camera dubla 2 zile plata la hotel

46. Rizea Boris                 camera dubla 2 zile plata la hotel

47. Vilciu Viorel                camera dubla 1 zi plata la hotel

 

Mai sunt 3 camere, haideti sa le ocupam pe toate cele rezervate de Vali

48. Srdjan Dragomirovic camera dubla 2 zile plata la hotel

49. Kosmo                       camera single 2 zile plata la hotel

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vali Alexa,

Te rog sa faci o modificare la Marian Ciudin (Men) din Galati: cazare 2 nopti in loc de 3, incepand cu 26.05.2018, camera dubla.

Multumesc

 

PS. Ar fi bine de comandat si ceva vreme buna, ca m-am cam saturat de venit pe ploaie la Calimanesti! 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  1. Adrian Papacica                     camera dubla                 3 nopti                           avans 200

  2. Vergil Plesa                            camera single                 3 nopti                           avans 200

  3. Valeriu Alexa                          camera dubla                  3 nopti                           avans 510

  4. Radu Ionescu                         camera dubla                  3 nopti                           avans 300

  5. Nicon                                       camera dubla                 1 noapte din  26.05       avans 127

  6. Constantin Turcanu               camera dubla                 1 noapte din  26.05       avans 200  

  7. Dan Rosca                               camera dubla                2 nopti           

  8. Dan Rosca                               camera dubla                2 nopti          

  9. Dan Rosca                               camera dubla                2 nopti         

10. Dan Rosca                               camera dubla                2 nopti                           avans 400

11. Dan Fotescu                            camera dubla                2 nopti                           avans 340

12. Emil Mihalache                        camera single               2 nopti                           avans 254

13. Gelu Lasculescu                      camera dubla               3 nopti                           avans 300

14. Marian Ciudin (Men)                camera dubla               2 nopti  din 26.05          avans 100 ,

15. Dan Popescu                            camera dubla               2 nopti                           avans 200 

16. Adrian Radu                             camera dubla                2 nopti                           avans 100

17. Gica Frana                                camera dubla                2 nopti                           avans 100

18. Daniela  Petrec                         camera single               2 nopti                           avans 100

19. Sorin Gruesc                            camera single               2 nopti                           avans 200

20. Orlando Gujan                          camera ????                ? nopti                           avans 300

21. Simion Asandei                        camera dubla                2 nopti                          avans 175 

22. Carmen si Silvia                       camera dubla                2 nopti                           avans  200

23. Mirela Cojocariu                       camera single              2 nopti                            avans 100

24. Dan Anghel                               camera dubla               2 nopti                            plata la hotel

25. Gigel Sepeteanu                       camera single              2 nopti                      

26. Marian Popescu                       camera dubla                2 nopti                            avans 200

27. Chivulescu Tomita                   camera dubla                2 nopti                            avans 200

28. Nea Ion Cobia                           camera single               3 nopti                            plateste la hotel

29. Mihai Spanu (Galati)                camera single                2 nopti din 26.05           avans 100lei

30. Florin si Sorina Iordache.        camera dubla                2 nopti.                          plata la hotel

31. Silviu Dumitrescu                     camera dubla                2 nopti                           avans 250 in cont

32. Silviu Dumitrescu                     camera single               2 nopti                            plata la hotel

33. Dan Gubauceanu                     camera dubla                 2 nopti                           plata la hotel

34. Antoton Banciog(Toni)            camera single                2 nopti                           avans 200

35. Malureanu Dan                         camera dubla                 2 nopti                           avans  100

36. Brinzan Constantin                  camera dubla                 2 nopti                           avans 100

37. Anghel Radu                             camera dubla                 2 nopti                           avans 200

38. Brezan Alexandru                    camera dubla                 2 nopti                           avans 100

39. Vasilica Virgil                           camera single                 2 nopti                           avans 100

40. Stokl Ionut                                camera single                2 nopti                           avans 100

41. Nicolae Alina                            camera single                2 nopti                           avans 100

42. Diaconu Alexandru                  camera dubla                2 nopti                           avans 100

43. Baloi Mihaita                            camera dubla                 2 nopti                           plata la hotel

44. Ionut Doldurea                         camera dubla                 2 nopti                           plata la hotel

45. Andreea Popescu                    camera dubla                 2 nopti                           plata la hotel

46. Rizea Boris                               camera dubla                 2 nopti                           plata la hotel

47. Vilciu Viorel                              camera dubla                 1 noapte                        plata la hotel

48. Srdjan Dragomirovic               camera dubla                 2 nopti                           plata la hotel

49. Kosmo                                      camera single                 2 nopti                           plata la hotel

50. Kato Arad                                 camera single                 1 noapte  din 26.05       plata la hotel

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca o modification te rog

42. Diaconu Alexandru. Camera dubla (in loc de single) doua nopti. Avans 100

multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe 07.05.2018 at 11:06 nicon a scris:

 

Din cate stiu , Harea si apropiatii lui  au pus mult interes pentru acest loc  . Au modificat si data tocmai pentru a gasi preturile cele mai bune . 

Nu ma priviti pe mine ca aplaudaciul  lui Harea sau a altuia din grupul vostru , dar  cred ca el are înțelepciunea la  care multi alții nici nu visează .  

 

Acea careia ii spuneti  SEDINTA, catati-i alt nume  ,  ca suna tare urat .

 

Astazi , pentru mine este o zi de referință si va urez tuturor " La multi ani , de 7Mai ."

FHD0103.gif

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...