Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

d3xt3r_kt

expirat Cumpar costum piele viteza

Recommended Posts

Caut sa cumpar tot la pretz de nimic un costum dragutz din piele pt un motor de viteza! Preferinte : - culoarea sa fie ceva cu alb roshu negru ....

- marimea sa fie 50 sau 52

- pretul sa fie intre 200 si 300 de eur( adik aproape moca )

- protectii

- sa nu fie jerpelit uzat rau bla bla bla

- sa pot sa ma dau smecher cu el

- daca pretul sare de 300 de euro atunci vorbim de rate cu buletinul...

Astept cu nerabdare ofertele voastre ( sa nu fie cu Yamaha Honda Kawasaki bla bla bla ) Bafta

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Caut sa cumpar tot la pretz de nimic un costum dragutz din piele pt un motor de viteza! Preferinte : - culoarea sa fie ceva cu alb roshu negru ....

- marimea sa fie 50 sau 52

- pretul sa fie intre 200 si 300 de eur( adik aproape moca )

- protectii

- sa nu fie jerpelit uzat rau bla bla bla

- sa pot sa ma dau smecher cu el

- daca pretul sare de 300 de euro atunci vorbim de rate cu buletinul...

Astept cu nerabdare ofertele voastre  ( sa nu fie cu Yamaha Honda Kawasaki bla bla bla ) Bafta

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

asta ar fi costumul de la HELD si pretul este de 320 euro (pret catalog 530 euro ). il aduc doar cu avans 30 % in poza este pe gri se poate si pe rosu .este din doua piese care se prind cu un fermoar .

o zi buna (mai ieftin de atat probabil ca la ceva firme no name sau poate la louis sau polo)

post-972-1139950453_thumb.jpg

post-972-1139950454_thumb.jpg

post-972-1139950453_thumb.jpg

post-972-1139950454_thumb.jpg

Link la postare

1. Uite ariciu ca o rezolv cu Paul si fara rate :banana:

2. Ndr .... pt ca poti sa treci peste el sa te faci ca nu l-ai vazut :) :beer:

pana acum Paul a castigat marea lupta a costumelor din 2 bucatzi care se tine aici pe topicul lui dexter , topic care este foarte aproape de a fi mutat de Ndr , lupta este foarte stransa, oare Paul se va intalnii in viitorul apropiat cu dexter ( Exclus intalnirile din parcuri seara cand e luna plina :) ) sa stabileasca exact ce marime i se potriveste mai bine... este o alegere foarte grea doamnelor si domnilor ( 50 sau 52) avand in vedere ca dxter este foarte dragutz , foarte slab, foarte inalt ( 64 kg - 1.88 m 90 - 60 -90 ) :blum:

si foarte modest, va gasii el oare masura potrivita? Ramane-ti aproape la lupta costumelor..... revenim dupa publicitate...

Link la postare

deci asta a fost faza serii... hahahahahaha ... dar nu mai fiti offtopic ca eu chiar ies in pijama pe motor pana imi iau costum... so... hai sa vbim de costum

:D

Link la postare

nu mai are mah ca am luat eu 2 bucatzi.. isi fac banii.. bumbac 100% si se vede bine pe magheru in vitrinele magazinelor... e de contrast :P

Link la postare

jajajajajajajajjajaaja.bah u oricum ar trebuie sa fi obisnuit ca mereu aveai pijamalele pe tine numai ca aveai o geaca deasupra sa nu se vada jajajajaja

Link la postare

lasa mah ca voi avetzi izmene de la nike si de la Puma.... ce ti-e si cu voi... recunosc frate ca aveam izmenele rpte in genunci... da si voi ma credeatzi ca le-am rupt cand am pus genunchiu jos in rond la alba iulia....

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.