Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Morrissonxxx

arhivat Yamaha R1

Recommended Posts

Modelul motocicletei: Yamaha R1

An de fabricatie: 2003

Capacitate cilindrica: 1000

Putere: 162 CP

Nr. de Kilometri:

Situatia actelor: in curs de inmatriculare

Starea motocicletei: perfecta pt alergat

Culoare:Neagra

PRET: 7900

Oras: Bucuresti

Persoana de contact / nr. de telefon: 0747.077.148

Alte detalii... Motocicleta este preparata pt. curse, axa cu came dyapason racing, toba racing sonda lamda, amortizor wp. Motocicleta este in Italia deocamdata si se poate aduce la comanda.

Atasati imagine (NU TREBUIE sa depaseasca 300kb)

post-6097-1140038584_thumb.jpg

post-6097-1140038584_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

ciudata rau si la pretul asta si la motocicleta asta nu prea accepta cineva sa aiba discurile uzate :focus: (se vede in poza) ce a fost tinuta afara?si de ce are un alt rezervor? :pilot: ca e schimbat!a fost cazuta?de obicei motocicletele astea care sunt pregatite pt curse sunt cam obosite la cat de alergate sunt sa nu zic si de cazaturi ect.......oricum bafta frate la vanzare sper ca nu te superi ca am comentat dar eu nas da mai mult de 4500e pe ea.....ca nu merita. :chair::notworking:

Link la postare

Motocicleta este preparata pt. curse, din cite am inteles are si cilindreea majorata, din punct de vedere al discurilor aceasta poza a fost facuta anul trecut in aug. de atunci s-au schimbat (cred), rezervorul este modificat si el.

ASTEPT OFERTE SERIOASE !!!!

PRET NEGOCIABIL !!!

Link la postare

:D cum adica rezervor modificat? :D e vopsit argintiu si mobra e neagra? :focus:

"prepararile" mai sus mentionate fac, in stagiul de alergatura la care se prezinta mobra max 500 de eur TOATE

de pret nu o sa comentez ca de obicei nimic.....INSA ca sa ajungi la 162 cp LA ROATA cu un r1 2003 cred ca trebuiesc bagati vroew 15 mii de eur in ea ....ea avand undeva pe la 130 la roata de serie.....iar daca cei 162 mentionati sint la vibrochen( cum ai masurat tu asta mi-e imposibil de gandit), decat daca te-ai luat dupa ce scrie pe instructiunile de la toba si filtru de aer.... :D nu vad unde este "MOTOCICLETA DE CURSE" din acest topic

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.