Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

troya_laura_2006

expirat accesorii inox

Recommended Posts

Salut, sunt interesat de un ghidon T bar pentru Suzuki marauder 125 (choop) la ce pretz ajunge si toba tot pentru el, fara filtre, complet goala Merci

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
confectionez la comanda accesorii din inox ptr motociclete(comenzi, coarne, tobe) aproape orice model. ptr cei interesati tel:0722877841

e-mail troya_laura_2006@yahoo.com

post-6611-1140056677_thumb.jpgpost-6611-1140056679_thumb.jpgpost-6611-1140056742_thumb.jpgpost-6611-1140056743_thumb.jpgpost-6611-1140056838_thumb.jpg

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Nu multzumesc la banii astia nu-mi trebuie, apelez in continuare la vechiul meu mecanicios care mi-o face pana intr-un milion

Link la postare
dak gasesti pe cineva care sa se incadreze cu materialu de inox si consumabilele. in pretu asta, te rog sa-mi spui si mie. ( sincer te rog, in ideea ca acel cineva stie de unde sa cumpere inox mai ieftin. aici in constanta sant super preturi)

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

post-6611-1140125520_thumb.jpg

incearca la Italinox, si vei avea surpriza sa gasesti teava pentru tobe, la 1,2 mil bucata de 2,3 m :)

daca iti trebuie, pot sa-ti vand chiar io o bucata..am luat-o pentru niste tobe de nipru, dar, a ramas doar starea de proiect.

Monstrele de mai sus sunt lucrarile tale, sau poze de la Louis? :)

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Prietene la bani astia prefer sa cumpar de la Louis, iar tzeava de inox fac rost moca, pentru ce-mi trebuie mie. Oricum multzumesc pentru informatzie si bafta la comenzi

Link la postare

spune-mi si mie te rog,la ce pret sint inaltatoarele de ghidon(reiserele)? un ghidon(nu unul inalt ,coarne adica)unul drept mai simplu,cu aproximatie cit costa?...si nu ai si tu niste poze mai normale? in afara de stralucirea aia care acapareaza tot,nu prea mai intelegem mare lucru? si inca ceva..... tu ce esti,baiat sau fata?

Link la postare

Cat ma costa sa imi modifici toba complet de la motor pana la final sau macar jumatate adica doar partea vizbila vreau o toba mai mare care sa se potriveasca cu motocicleta se poate? .... si sunt din cta asa ca pot sa vin sa vezi motorul sa iti faci o parere :yahoo:

post-4898-1140137680_thumb.jpg

post-4898-1140137838_thumb.jpg

post-4898-1140137680_thumb.jpg

post-4898-1140137838_thumb.jpg

Link la postare
Cat ma costa sa imi modifici toba complet de la motor pana la final sau macar jumatate adica doar partea vizbila vreau o toba mai mare care sa se potriveasca cu motocicleta se poate? .... si sunt din cta asa ca pot sa vin sa vezi motorul sa iti faci o parere :yahoo:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

..multam,"gagica de la birou" mult mai deslusite pozele...cit ziceai ca e un ghidon? cu aproximatie,si unul mai drept un pic decit ce ai pus tu acolo...?

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.