Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

troya_laura_2006

expirat tula

Recommended Posts

Modelul motocicletei: custom

An de fabricatie: 1990

Capacitate cilindrica: 200

Putere:10

Nr. de Kilometri:

Situatia actelor:inmatriculata

Starea motocicletei: buna

Culoare:rosu

PRET: 700 euro neg

Oras: constanta

persoana de contact / nr. de telefon: laura/0722877841

Alte detalii...pe e-mail: troya_laura_2006@yahoo.com

Atasati imagine (NU TREBUIE sa depaseasca 300kb)

rotile sunt de Honda

rezervor, furca, frana si ambreaj,far, coarne, inaltatoare sunt de Harley Sporster

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Bestial motor chiar am vazut pa Discovery zilele trecute un costom ceva de genu asta era la un concurs in fine... misto e ca se poate si pa la noi... bravo tie si multa bafta la vanzare jos palaria :hi::thumbup:

Link la postare

Mda, care nu are habar ce inseamna sa pleci la drum pe un motor, o sa zica: wow, ce misto. Pai ma fratilor pe motocicleta asta poti sa iei cu tine maxim un rucsac pe care sa il cari in spate ca... Dar unde pui un bagaj, un cort? Ca sa nu mai zic de pasager, care probabil isi pune role in picioare si il tragi cu sfoara. Motoarele de genul asta sunt o fantezie. E adevarat ca e frumos. Recunosc asta dar e un motor de figuri, de mers prin oras ca sa te vada lumea. La capitolul practic este zero. Pentru cum arata e ieftin dar cine il cumpara nici nu poate face prea multe cu el. Poate unu care face colectie de motoare si nu are asa ceva. Numai bine si imi cer scuze daca am suparat pe cineva.Asta e parerea mea sincera de motociclist care a mai umblat ceva pe drumurile din Romania.

Bafta la vanzare, de ieftin e foarte ieftin.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.