Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

duudu

arhivat Cagiva Mito 125

Recommended Posts

Modelul motocicletei: Cagiva Mito 125

An de fabricatie: 2004

Capacitate cilindrica: 125

Putere: 40 cai

Nr. de Kilometri: 5000

Situatia actelor: in regula

Starea motocicletei: buna

Culoare:rosie

PRET: 5000 euro

Oras: constanta

Persoana de contact / nr. de telefon: 0723190835

Alte detalii...

are montat kit nos de 9-20 cai,placute frana racing ... cilindru polini, carburator dellorto32 mm.alte detalii dupa ce imi aduc aminte

Atasati imagine (NU TREBUIE sa depaseasca 300kb)

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
:chair::bash:=))=))=))=))=))=)) io am pe rs dala cum ii zice nos si nox si pox si rox dala de ii da vro 300 de cai in plus nos pe mito---hauuuuuuuuuuuuuuuuu hi hi hi cum e iai dat nosu si motoru sa stricat instant:))))) :bash::pokey:=))=((

Link la postare

cum pana mea sa aibe nos? poate are un calculator ceva de putere dar nu nos :nono: din poze nu prea am inteles mai nimic, iar in ultima poza de unde venea sagetuta era scris cu totul altceva! :)

Link la postare

o sa deschid un topic separat cu modificarile de pe motor... va rog nu mai postati pe topicu asta daca nu vreti sa o cumparati... nu va face altceva decat sa ingreuneze accesul la informatii unui potential cumparator

daca nu intelegeti nimic din poze nu spuneti prostii... pt cunoscatori sunt foarte clare... iar ultima poza e cu desen pt copii tampiti.. daca nici ce scrie acolo nu intelegeti nu mai aveti pretentii ca stiti daca se poate sau nu nos pe 2t...

daca vreti sa va edificati pana pe ce se poate pune nos: http://www.sidewalksurfer.com/flowsystem/s...nospowerkit.htm

nu cred ca e cineva care sa creada ca titirezele alea sunt in 4 timpi !!!

app se pune nos si pe drujbe...

Link la postare

nu, pt ca am alte motoare... am nevoie sa il vand pe asta ca sa il fac pe unu din celelalte doua tare...

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.