Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Karate

expirat combinezon viteza FLm

Recommended Posts

hai ca mai poti lasa la el mai ales ca acum ceva timp era de vanzare cu 250 parca ....

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

am combi ...ma bag in seama ca stiu cum sta treaba ...nu te supara pe mine

Link la postare

ce carcotash esti ariciule... nu te inteleg la faza asta.... omu l-a laut la super oferta ca era super nevoie de bani... oricum lasa...

Link la postare

eram prost dispus si daia =)) ...nu imi plac chestiile de genu il iau de la tine cu 250 si il dau cu 300 mai ales ca acum e purtat deja de a 3-a persoana (ce stiu yo) nu vreau sa stric anuntu , nici sa supar lumea ...vreau doar adevaru si cam atat :pokey:

Link la postare

de unde stii tu cuaie ca lam purtat si eu ,daca lam luat doar ca sal vand?la asta nu teai gandit,tre sa iti cer tie voie sa cumpar si sa vand ceva?daca il luam cu 50e si il vindeam cu 300e care e problema ta?dupa cum spuneam te bagi ca, chilotii in cur,aiurea de plictiseala cica ,defapt esti atat de praf incat iti cauti anturaj pe pro-bike,incearca pe mirc ca poate iti trece plictiseala si mai agati si tu ceva.......

Link la postare
de unde stii tu cuaie ca lam purtat si eu ,daca lam luat doar ca sal vand?la asta nu teai gandit,tre sa iti cer tie voie sa cumpar si sa vand ceva?daca il luam cu 50e si il vindeam cu 300e care e problema ta?dupa cum spuneam te bagi ca, chilotii in cur,aiurea de plictiseala cica ,defapt esti atat de praf incat iti cauti anturaj pe pro-bike,incearca pe mirc ca poate iti trece plictiseala si mai agati si tu ceva.......

pt faza cu "cuaie" meriti un warn dar te las pt ca vad ca ai luat foc aiurea...daca il luai sa il vinzi il puneai a doua zi ....yo am zis ce poate sa vada oricine ca era la vanzare cu 250 si acum tu il dai cu 300 asta e ideea si vezi ca e 400 nou ...daca eshti gay e problema ta pt ca aici sunt in gen baieti deci nu vad ce e de agatat...oricum tu poti sa ceri cat vrei conteaza cine iti da....

Link la postare

lasa asa ca nu ma deranjeaza ca il port eu,si pentru aia pe care ii racaie cat am dat eu pe el luativa din magazin daca nu va convine pretu,fara comentarii, pentru ca dati dovada de prostie, cum sa afirmi ca vrei sa dai 250e pe el si dupa aia, dupa ce vezi doame afli, cat am dat eu sa zici ca nuti mai convine....deci daca afli ca am dat 300e imi dai 300e?.. :D astept raspuns "dezbracatule"

Link la postare

picul si deci de ce nu lai luat ??combinezonu este foarteeeee foarteeee bun.yo te sfatuiesc sa il cumperi pt ca merita ....de pretz am zis pt ca traim intro tara unde banii nu cad din cer si daia e bine sa se stie adevaru.yo zic sa il suni sa ii dai 250 euro si o bere in plus PT CA MERITA ...

Link la postare

mai potol ma ca nu iti mai dau banii pt ca a fost purtat de 50 de oameni si banuiesc .....ca nu mai e in nici un caz in stare buna asa ca faza cu dezbracatule tine-o pt u ca nu stii cu cine vb...

Link la postare
:ranting::ranting: Oameni buni asta a fost costumul meu luat de nou l-am purtat 4 luni... am mers putin cu el pt ca nu am carnet... am avut mare nevoie de bani si l-am dat la un pretz de kko adica 250 euro..... Karate nu a apucat sa il poarte pt ca merge pe un KTM si ar fi aratat ca un om care poarta treningul nou la nunta... asa ca vorbiti prea mult si lumea chiar crede ca el se imbogateste cu cei 20 de euro pe care i-a bagat peste... inainte sa spuneti ceva de costum si de pretul lui probati-l si uitati-va la el... nu a apucat nimeni sa cada cu el sa il jerpeleasca si va asigur ca mi-am facut baie de fiecare data inante sa il port .... asa ca nu l-au purtat 50 de oameni si nu a avut nimeni paduchi sau latzei :fuck: .... stresanta rau discutia asta... asa ca mai bine lasati omul sa isi vanda marfa ca nu da teapa la nimeni ... pup ya all :beer:

Link la postare

merci d3xt3r_kt, am vrut sa mai scriu si eu cee ce ai scris tu dar simteam ca ma agit degeaba pt ca nai cu cine sa vorbesti,e greu sai scoti la lumina pe oamenii astia,de multe ori e bine sai lasi in p..........lor,,bafta

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.