Mergi la conţinut

BMW F850GS Adventure. Test Exclusiv în Spania – Prima Tură


Recommended Posts

f850gsa-yt.jpg

Am fost printre puținii jurnaliști din lume care-au avut ocazia să testeze noul BMW F850GS Adventure înainte de venirea primăverii. Un grup restrâns, reunit sub numele BMW Motorrad Adventure Days – 10 ore pe motocicletă, iar peste jumătate din acest timp în off-road, pe drumurile cu pietriș alunecos dintre Malaga și Granada. 

Un englez, un francez, un spaniol și-un român au fost așezați în grupul care testează BMW F850GS Adventure. Așa ar putea începe povestea noastră din Spania. Ce s-a întâmplat, precum și primele impresii despre noul F850GSA, în clipul de mai jos. Filmul poate fi urmărit aici sau direct pe YouTube, unde vă invităm să v-abonați pentru materiale similare. 

Dacă de la Malaga la Granada am mers pe F850GS Adventure, drumul de întoarcere (o rută diferită) l-am făcut pe noul R1250GS Adventure. Următorul episod apare peste câteva zile. 

Până atunci vă propun filmul călătoriei din Siberia, pe Drumul Oaselor, făcute pe versiunea standard a motocicletei despre care vorbim în acest material.

Sursa

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...