Mergi la conţinut

caut vopsitor moto


Recommended Posts

0722.77.34.36.Am vazut un desen facut de baiatul asta si mi-a placut...nu stiu cum il cheama pentru ca am luat nr de telefon de pe masina cu care-si face reclama...vezi si tu ce zice

ai putea sa mai incerci si pe www.alexart.ro ...vezi ca are anuntul mai jos,cu ...ceva customizat manual... :beer:

http://www.pro-bike.ro/forums/Dnepr_comuni...ual-t12054.html

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Acredus

de ce vrei sa fie neaparat din Bucuresti aerografistul?Sintem citiva din tara si exista si curieratul.Ca exemplu eu am mai lucrat si pentru Bucuresteni,Oradeni,si dincolo de hotare.Rechinul este la Oradea,celalalt la Bucuresti ,poate ca vezi cindva ,daca scoate afara motorul cu cranii.

post-6729-1141147724_thumb.jpg

post-6729-1141147750_thumb.jpg

post-6729-1141148242_thumb.jpg

post-6729-1141148281_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Acredus

de ce vrei sa fie neaparat din Bucuresti aerografistul?Sintem citiva din tara si exista si curieratul.Ca exemplu eu am mai lucrat si pentru Bucuresteni,Oradeni,si dincolo de hotare.Rechinul este la Oradea,celalalt la Bucuresti ,poate ca vezi cindva ,daca scoate afara motorul cu cranii.

<{POST_SNAPBACK}>

de unde esti, din Miercurea-Ciuc? eu sunt din Sf. Gheorghe de origine si odata cand merg la parinti poate trec pe la tine sa vorbim.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut andreiRN,preturile mele nu cred ca sint mari ,deloc.Uitat-te mai bine imprejur si ai sa vezi diferenta intre calitate si pret.Eu momentan incerc sa dau calitate pentru preturi de 5 ori mai mici ,fata de pictori din Ungaria,si 10 ori mai mici fata de pictori Germani ,sau din alta state Europene.Uita-te bine cam cit costa un peisaj pictat la pinza,de un arist cunoscut.Intre 10 si 30 de milioane.depinde de marime bineinteles.Si nu este atita lucru ,decit cu o pictura cu aerrograf.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti,sint nou venit aici pe tipicul vostru(sper ca vedeti).Eu lucrez aproape cici ani in domeniul AIRBRUSH.Uitati-va la situl  meu si o sa vedeti...Pictez masini,motoare,piele,schii,la perete etc.Pun aici niste poze despre lucrar mele..

<{POST_SNAPBACK}>

Felicitarile mele. Sunt deosebite.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

ar trebui sa deschideti un topic specific ptr a putea gasi clienti noi

vreau sa spun ca apreciez mult munca voastra si poate peste putin timp deschid impreuna cu un prieten artist un tuning center in Roma. ne'am gandit la personalizari tip airbrush, iar eu mai mult pe partea de reparatii carene, vopsit, constructie de accesorii in carbon. sper sa reusim sa'i dam drumul cat mai repede si sa mearga bine. din cate m'am interesat pe forumurile italiene ar fi destul de lucru incat sa fim ocupati si iarna (mai ales), vazand imensul parc moto ce'l au acolo

bravo baieti!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...