Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

torino

expirat vand geaca motor super tare!

Recommended Posts

vand geaca de motor material gore-tex.ideala pentru motociclisti mai micutzi :P la

1,65-66 adik marimea Medium.este firma Spidi si in afara este 200 de euro , eu o dau cu 2 mil neg

post-6471-1140716004_thumb.jpg

post-6471-1140716156_thumb.jpg

post-6471-1140716210_thumb.jpg

post-6471-1140716004_thumb.jpg

post-6471-1140716156_thumb.jpg

post-6471-1140716210_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt din tulcea dar nuj ce sanse ai avea sa vii s-o vezi(depinde unde stai ) dar iti garantez ca geaca arata foarte bine si pozele pot spune asta.este f.intretinuta si nu prezinta defecte optice.o trimit oriunde in tara.plata se face ramburs.

post-6471-1140824748_thumb.jpg

post-6471-1140824748_thumb.jpg

Link la postare

mai este de actualitate anuntul???si cum as putea sa am garantia ca geaca exista in colet daca il trimiti in Bucuresti.....dupa cate stiu eu mai intai platesti coletul si pe urma te poti uita in el...un nr de tel se poate?

Link la postare

pai in primu rand ai adresa mea scrisa pe colet..si ce interes as avea sa-mi fac probleme sa trimit alceva?eu doar vreau sa scap de geaca...nr meu de tel este 0729

129703...

Link la postare
mai este de actualitate anuntul???si cum as putea sa am garantia ca geaca exista in colet daca il trimiti in Bucuresti.....dupa cate stiu eu mai intai platesti coletul si pe urma te poti uita in el...un nr de tel se poate?

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

imi pare rau ...eram in ore!lasa-mi te rog din nou adresa pe mailu meu torino_eta@yahoo.com...ca sa pot pune geaca in colet..deoarece nu mai pot sa vin la bucuresti de curand..iti astept mailu...bft

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.