Mergi la conţinut

Super motor ce mi-am luat...


Recommended Posts

Salutare oameni buni...zilele astea tocmai mi-am luat un supper motor dupa parerea multora din prietenii meii -HONDA FIREBLADE 954-Model 2003......... :banana::lol2::yahoo::thumbup::jump: .

Va rog spuneti-mi parerea voastra despre acest model....

P.S. Fleshuri pttoata lumea cand ne vom intalnii pe strada....

:beer::banana::D

post-6708-1140717729_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 1 year later...

Salut !

Si eu mi-am luat un 954 RR , al tau cred ca afost fabricat pt . SUA si Japonia , asta stiu eu despre modelul cu negru pe codita !!!

Al meu este modelul HRC ( Honda Racing Components ) si in primavara lui 2009 il voi schimba cu un 1000RR modelul 2008 . Ce sa-ti mai zic o motocicleta super din toate punctele de vedere , SO O STAPANESTI SANATOS SI FARA INCIDENTE !!!!!

Bafta !

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

1.Entuziasmul prin care iti prezinti calutzul denota clar dragostea ta fatza de ea. E una, din cele mai importante lucruri. Mai e Frica si Grija care nu le-ai enumerat!

2.Modelul respectiv are o problema: Daca o pui jos pe partea stanga risti in proportie de 70% sa-i spargi blocul motor ( iti trebuie pe partea stanga, protectie lunga ce protejaza capacul de la alternator) si te-asi sfatui totodata la protectie de carbon cu perna de silicon tot pentru a proteja respectivul capac.

In rest nu ne putem decat bucura ptr tine ca ti-ai atins si imbratisat visul. :beer:

P.S. Am aflat intr-un tarziu ca era din alta lume combinatia dar macar stim cine vinde cauciucuri moto... =))=))=))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...