Mergi la conţinut
Autentifica-te  
adryan954rr

Super motor ce mi-am luat...

Recommended Posts

Salutare oameni buni...zilele astea tocmai mi-am luat un supper motor dupa parerea multora din prietenii meii -HONDA FIREBLADE 954-Model 2003......... :banana::lol2::yahoo::thumbup::jump: .

Va rog spuneti-mi parerea voastra despre acest model....

P.S. Fleshuri pttoata lumea cand ne vom intalnii pe strada....

:beer::banana::D

post-6708-1140717729_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

pai poate iesi maine , am inteles ca in weekend vin ploile sa iti vad jucaria cu care te lauzi :P

Link la postare
Oaspete

pune si tu niste detalii tehnice despre ea sa vedem cu cine avem de-a face.. :P

in rest...no comment. imi ramane sa presupun ca e demential

Link la postare

salut....frumoasa motoreta din poze....zici ca e din strainezia.....cum noi, nu eu cel putin, nu sintem prietenii tai....nu ne putem da cu parerea despre noua ta moto.....insa cum ramane cu PAREREA TA?! :pokey:

Link la postare

super misto motorul si sa aveti grija unul de altul.asfalt uscat si fara incidente

Link la postare

Salut !

Si eu mi-am luat un 954 RR , al tau cred ca afost fabricat pt . SUA si Japonia , asta stiu eu despre modelul cu negru pe codita !!!

Al meu este modelul HRC ( Honda Racing Components ) si in primavara lui 2009 il voi schimba cu un 1000RR modelul 2008 . Ce sa-ti mai zic o motocicleta super din toate punctele de vedere , SO O STAPANESTI SANATOS SI FARA INCIDENTE !!!!!

Bafta !

Link la postare

1.Entuziasmul prin care iti prezinti calutzul denota clar dragostea ta fatza de ea. E una, din cele mai importante lucruri. Mai e Frica si Grija care nu le-ai enumerat!

2.Modelul respectiv are o problema: Daca o pui jos pe partea stanga risti in proportie de 70% sa-i spargi blocul motor ( iti trebuie pe partea stanga, protectie lunga ce protejaza capacul de la alternator) si te-asi sfatui totodata la protectie de carbon cu perna de silicon tot pentru a proteja respectivul capac.

In rest nu ne putem decat bucura ptr tine ca ti-ai atins si imbratisat visul. :beer:

P.S. Am aflat intr-un tarziu ca era din alta lume combinatia dar macar stim cine vinde cauciucuri moto... =))=))=))

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.