Mergi la conţinut

Locul unde povestesc motoristele


Lila

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
Salz girls.Sunt din Braila si am 19 ani,am dat anu asta la fac si abia m-am apucat de scoala, pe care sper sa o termin cu succes.Imi place sa conduc si sper sa ne cunoastem in viitorul aproapiat avand in vedere ca o sa ma mut si eu in Buc. acum un rasp la intrebarea de mai sus ...mey stai linistita...si eu am inceput scoala de la inceputul lu sept si am facut doar de 2 ori pana acum.mie instructorul mi-a zpus ca nu e vital sa fac nr ala de ore prevazute in lege ci numa atat sa  te inveti ca sa fii in stare sa faci 8-urile alea si sa treci pe langa jaloanele alea.mie personal mi se par ceva mai greutze 8-urile.oricum abia astept sa dau de carnet si sper sa iau ,ca dau si ptr B si sa fie vreme buna cand dam proba si mai ales sa nu uitam pana la primavara

<{POST_SNAPBACK}>

salut! eu am 18 ani, tot din braila...o sa dau de permis la vara...asta daca "trec cu bacu" bine :unknw: wish me luck :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

fetelor mi-am luat carnetul de curand,intentionez sa imi iau motor dar intr-un an -doi

pe unde va strangeti voi ca as vrea sa cunosc gasca, macar sa fiu o gura-casca...altfel simt ca ma plafonez ca nu dau de nimeni

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare!

Am si eu o "chinezarie" de 125 dar e frumusica, duminica o aduc in Buc. asa ca s-a marit gasca de motocicliste...ma alatur!

Problema e ca nu am far si nici nu stiu de unde sa-mi cumpar...am tot cautat dar am "consumat" locurile cunoscute si nu am gasit...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Buna fetelor. Ma bucur sa ma aflu aici. Eu sunt Elly si sunt pasagera. Nu stiu daca am curaj sa fiu si conducatoarea motorului meu un frumos Suzuki . Prietenul meu conduce.:D

M-a luat o data fostul lui instructor pe un cruiser Suzuki, si m-a lasat sa conduc. Doame ce frica am tras.:)

Mai era si greu ghidonul, ma tineam de el nu il tineam eu pe el. Hehe.

Am permis de conducere, dar nu prea conduc. Sunt prea multi tampiti care conduc haotic. Am avut parte de ceva probleme si chiar un accident grav de masina. Sunt totusi de parere ca ar fi bine sa investighez fetele care conduc, si sa aflu daca se merita sau nu sa fii Motorista*.:D

Va pupic pe toate.

Ps: O sa atasez si eu o poza aici cu bestia mea.:D

xx E.J.

moto4.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Ma bucur sa ma aflu aici. Eu sunt Elly si sunt pasagera. Nu stiu daca am curaj sa fiu si conducatoarea motorului meu un frumos Suzuki . Prietenul meu conduce.:D

M-a luat o data fostul lui instructor pe un cruiser Suzuki, si m-a lasat sa conduc. Doame ce frica am tras.:)

Mai era si greu ghidonul, ma tineam de el nu il tineam eu pe el. Hehe.

Am permis de conducere, dar nu prea conduc. Sunt prea multi tampiti care conduc haotic. Am avut parte de ceva probleme si chiar un accident grav de masina. Sunt totusi de parere ca ar fi bine sa investighez fetele care conduc, si sa aflu daca se merita sau nu sa fii Motorista*.:D

Va pupic pe toate.

Ps: O sa atasez si eu o poza aici cu bestia mea.:D

xx E.J.

moto4.jpg

inceraca si tu o poa mai frumoasa :

post-2169-1158626782_thumb.jpg

hai ca sunt mai multe.. :))

mi se pare urat din parte ta sa pui poze luate de pe net ... nu e frumos si pace buna.. iar daca sunt ale tale pozele cercelul ala din clitoris nu e incomod ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...