Mergi la conţinut
Lila

motocicliste Locul unde povestesc motoristele

Recommended Posts

Eu sunt Lila, am un CBR 600RR de prin 2003, cel mai lung drum 2000Km dus si tot atatia intors, imi plac curbele,viteza si sunt adepta motociclismului fara incidente. Daca ai motor sau urmeaza sa iti iei, scrie cateva cuvinte ca si asa suntem putine. <:-P

post-34-1092413149_thumb.jpg

Editat de Lila

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Buna, sunt Mona ,25 ani, din Targoviste, dar deocamdata invat, muncesc, locuiesc in Bucuresti. Motocicleta este un Fazer 600 cu care m-am imprietenit de vreo 4000km. Iti arunc manusa si te provoc la o intalnire vinerea viitoare(poate chiar o intrunire daca mai vin si alte fete), ce zici.Tu alegi locul, dar vreau sa ne si miscam. Cine stie, poate in curand o sa existe si un Club al fetelor mtcicliste si o fi mai lesne sa ne stim si noi.

Link la postare

Qpa, imi manifest aici bucuria pt gandirea ta pozitiva fata de fete mocicliste si probabil nu numai.Te felicit ca esti asa ingaduitor si mai ales te felicit pt hobyul care il ai ..... esti meserias. Imi doresc de mica si maine am prima ocazie, ne duce un prieten sa ne invete, mi-am luat ham, carabina, opt, casca, sunt in al noulea cer. Acum intru din nou pe pagina ta, poate mai aflu ceva. Ma bucur ca exista oameni ca tine pe acest site.

Link la postare

Buna, Mona si scuze ca ai asteptat. Esti tare la obiect, exact cum imi place. Vinerea aviatoare sunt libera dupa 16.00 asa ca la Fantana Miorita pe partea cu gara sa nu stam in strada si am cateva propuneri despre incotro. Mai pot suna o prietena care ar putea sa vina si te las sa decizi "momentul".Aranjez eu sa fie vreme buna, daca nu ...ce conteaza.

Link la postare
Buna, Mona si scuze ca ai asteptat. Esti tare la obiect, exact cum imi place. Vinerea aviatoare sunt libera dupa 16.00 asa ca la Fantana Miorita pe partea cu gara sa nu stam in  strada si am cateva propuneri despre incotro. Mai pot suna o prietena care ar putea sa vina si te las sa decizi "momentul".Aranjez eu sa fie vreme buna, daca nu ...ce conteaza.

helooo.. ;) primiti si baieti in gasca voastra? :) ...promitem sa stam in spate mereu...alta priveliste... :P ..

Link la postare

Lila, ne cunoastem noi de undeva? Siteul meu din pacate e in constructie inca, nici macar pozele nu le-am incarcat inca, dar pot sa-ti trimit cateva daca vrei. Multumesc pentru cuvintele tale, ma fac sa ma inrosesc. :wub: Daca pot sa te ajut cu ceva in privinta alpinismului, o fac cu cea mai mare placere. Sa ne auzim cu bine.

ps. si va doresc asfalt uscat la intalnire :P

Link la postare

Salut fetelor :wub: Ma numesc Madalina, am 24 si ma straduiesc sa strang bani de motor, dar nu se va intampla curand, costa mult.....

Bafta la intalnire si poate faceti si voi niste poze ;)

Mada

Link la postare

Mada, te rog eu ia carnet si te ajutam noi sa iei si motor .E pacat, ca sunt putine fete care isi doresc cu adevarat motorul.Lila, vineri la 16,30 la Miorita,ca am aflat unde este.Hai ca daca mai trece putin timp o facem lata. Trebuie sa reusim o intrunire a fetelor.Si primim si baieti, ca doar de la ei am invatat cum e cu motoarele.

Link la postare
Eu sunt Lila, am un CBR 600RR de prin 2003, cel mai lung drum 2000Km dus si tot atatia intors, imi plac curbele,viteza si sunt adepta motociclismului fara incidente. Daca ai motor sau urmeaza sa iti iei, scrie cateva cuvinte ca si asa suntem putine. <:-P

Buna norocoaso...Spun asta pt k tu ai deja carnet...Vreau si eu,si vreau sa o fac in special pt Alex....

Link la postare

Dac o faci, fa-o pentru tine. Daca nu, nu o sa te bucuri de ea cu adevarat niciodata

Link la postare

Mada, pe mine ma faci foarte bucuroasa prin prezenta ta pe site, sper ca in curand sa ne intalnim intr-o postura care te-ar face si pe tine f bucuroasa.Mai spune ceva despre tine. De ex. de ce DUCATI? Cand dai examen(mai e o luna sezon)? Sunt convinsa ca sunt multe fete motocicliste,dar din pacate eu cunosc f putine.Sper sa ajungem asa de numeroase, incat sa ne impiedecam pe strada unele de altele(sic!)

Mona, suna-ma, presto.

Editat de Lila

Link la postare

Shaliu, maimutzelor! :*

Eu sunt Kali, 27 de ani, Planeta 5 de cateva zile, ulei de motor pe maini si a dreaq ca o soacra :lol: Merg pe principiul cumnatului meu, care zice ca "in orice femeie zace o soacra". =)) Manifest, deocamdata, o oarecare nesiguranta in condus, mai mult de frica soferilor, dar promit ca ma redresez. :banana: Daca ma vedeti pe undeva, trageti pe dreapta sau nu traversati, ca nu ma tine frana =))=))

Link la postare

Salutam Kali, esti din Bucuresti? Cri, nu stiu cine esti, nu stiu ce gandesti, dar stiu ca vrei la intalnire. Fetelor, daca este vrere hai sa ne intrunim. :ph34r: Care e un pic mai hotarata sa mai propunem o zi. Poate isi rezolva si Nichita motorul mai repede sa ne adunam cateva si haideti fetelor ca vine iarna.

Link la postare

e oarecum ciudat sa ne descriem asa pe forum.de-aia sunt incantata sa ne intalnim.

am auzit ca se strica vremea :(

si ca sa aveti timp sa cititi as zice sa ne vedem joi sau vineri. nu stiu care dintre voi lucrati si cum aveti liber.

eu astept sa hotarati o zi din astea si o ora mai pe dupa-masa, zic eu, si sa ne vedem :banana:

Link la postare

Uite cum facem: care poate vine azi la Arrc de Trriumf, desenam cu creta un colt al fetelor(glumesc),daca nu reusiti, mai pun un anunt umanitar deseara pt joi sau vineri.

Link la postare

eu nu pot niciodata sa vin miercurea... :( Muncesc pana tarziu si este exclusa variata in care m-as putea invoi.. Maine (joi) merg la RAR pt identificare, asa ca vineri I'm all yours :lol: dupa ora 15.

va pupa fata!

Link la postare

Uite cum facem, zic, azi la 19.00 sunt la Arc, ma intalnesc cu o noua colega de-a noastra, cine poate vine. Dar....zic, vineri, pe la 16.00 la ... tot la Arc, sa ne intalnim Cri,kali si cine mai pica... :wacko:

Link la postare

NU pot veni motorizata. Am o problema de ambreaj care ma scoate din minti!!!! :angry: N-am pomenit asa ceva... Plus ca este foarte posibil sa fiu ocupata cu castrarea dobitocului care mi-a umblat azi la ea, a dat-o jos de pe cric si, cum s-a inclinat putin, i-a dat drumul pe jos.. :( Mi-a imprastiat semnalizatoarele, mi-a rupt maneta de ambreaj, schimbatorul parca nu mai e in apele lui... Ce oameni... Daca pot, cu multa placere apar. Am niste treaba dimineata pe Titulescu, pe la 2 pm prin Militari si, in principiu, pe la 4 as putea ajunge. oricum, daca nu ajung, va pup d-acum si va dorec distractie beton!!! ;)

Link la postare

Ma bucur ca am participat la ceea ce este pt mine prima intrunire mociclista-feminista si ca le-am cunoscut pe fete (salut fetelor!). Kali, te-am asteptat pana la 16.30 si apoi am taiat-o ca a fost vremea superba. :ph34r: Am banuit ca a intervenit ceva, sper ca data aviatoare sa fim mai multe, mai ales ca deja trei ne-am familiarizat intre noi.

Link la postare
Oaspete
Comentezi ca oaspete. Dacă ai un cont, te rugăm să te autentifici.
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.