Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

trei_de_ics

arhivat HONDA 125 NSR

Recommended Posts

Modelul motocicletei: Honda 125 NSR JC22

An de fabricatie: 2001

Capacitate cilindrica: 125cmc

Putere:20kw

Nr. de Kilometri:

Situatia actelor: inmatriculata pers fizica

Starea motocicletei: buna

Culoare:rosu

PRET: 2300Eur

Oras: Cluj Napoca

Persoana de contact / nr. de telefon: 0744617766

Alte detalii...contact@santu.ro

Atasati imagine (NU TREBUIE sa depaseasca 300kb)

post-5432-1140878603_thumb.jpg

post-5432-1140878605_thumb.jpg

post-5432-1140878603_thumb.jpg

post-5432-1140878605_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

k man,cineva latra ca astea nu se mai fac din 2000,am intrat pe net si se fabrica si in zilele noastre,nu te supara !

Nu vezi ma omule k scrie si p ea :shok: ????Plus k iti dai seama dupa forma k e NSR!!  :pokey:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
k man,cineva latra ca astea nu se mai fac din 2000,am intrat pe net si se fabrica si in zilele noastre,nu te supara !

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
ma genialule, tu ce tot iti bagi nasu peste tot, cand ai cumparat tu ultima motocicleta, defapt stai ca am uitat ca deabia ti-o cumparat parintii rssu ala cu care ne scoti ochii. mai iesi pe afara si invata sa conduci, mai lasa calcu deoparte ca bag de seama ca traiesti in lumea viselor. ce tot te bagi ca tu deabia ai bani de-o sana, ce sa mai vb de motoare

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
bai idiotule knd oi avea u banii mei....knd oi avea peco....knd oi avea supermarket....knd oi avea c220....knd oi avea telefon d 3o mil in buzunar...atunci sa vorbesti.... :fuck: (nu caut nimik doar ma laud) :D

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
bai idiotule knd oi avea u banii mei....knd oi avea peco....knd oi avea supermarket....knd oi avea c220....knd oi avea telefon d 3o mil in buzunar...atunci sa vorbesti.... :fuck: (nu caut nimik doar ma laud) :D

tu de fapt n`ai nimica,au parintii tai...ca asa si eu am omv nu peco ,s-classe si cayenne turbo nu un amarat de c220 fara piele si AC si toata familia mea are cate un 8800 (ca vb de telefonu ala de 30 milioane) si mai sunt multi asa dar nu se lauda nimeni...ptr ca astea nu te ajuta cu nimica daca tu esti un TERMINAT!

Link la postare

motoru e mijto.... km multisor la bani.. mai negociem....... da se poate conduce cu a1??? adik cati Kw are trecuti in talon???

Link la postare

bha fantezie (reverse) tu vb ma da suferintza? :))) ti'ar capu' al dreaq ca ai numa statusuri "am bani multi da nu ma laud" =)))))) si vezi k 8800'le s-a facut 22

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.