Mergi la conţinut

CAUT MOTOCICLISTA REA PT DISTRACTIE


AMBRIAJU

Recommended Posts

Bai dar voi sunteti zei sau ce slbz? Sunt oameni pe care nu ii ajuta nici fizicul nici intelectul sa isi gaseasca pe cineva. De aia s-au inventat matrimonialele (ziare, net). Voi vorbiti de parca ati scris manualul de agatat. Sunteti creatoriii anonimi ai legilor sexuale nescrise. Ia nu mai mancati atata maro.

Sanatate cu caru sa aveti si sa aveti de doua ori mai mult succes la agatat decat ati avut pana acum.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai dar voi sunteti zei sau ce slbz? Sunt oameni pe care nu ii ajuta nici fizicul nici intelectul sa isi gaseasca pe cineva. De aia s-au inventat matrimonialele (ziare, net). Voi vorbiti de parca ati scris manualul de agatat. Sunteti creatoriii anonimi ai legilor sexuale nescrise. Ia nu mai mancati atata maro.

Sanatate cu caru sa aveti si sa aveti de doua ori mai mult succes la agatat decat ati avut pana acum.

<{POST_SNAPBACK}>

pai din cate stiu aici e forumul PRO-BIKE si nu matrimoniale.ro

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Forumul apropie oameni. In ziua cand anunturile de genul "caut pe x" vor fi interzise pe acest forum nu va mai exista un astfel de topic. Va fi sters direct nu mutat la chestii distractive. Daca nici pe un forum de motociclisti nu gasesti o motociclista atunci pe matrimoniale chiar e pierdere inutila de timp.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nici pe un forum de motociclisti nu gasesti o motociclista atunci pe matrimoniale chiar e pierdere inutila de timp.

Pai motociclistele pe forum sunt probabil 5% din motociclisti.

Deci trebuie apelat la orice sursa si modalitate de a agata ceva multumitor.

Mai ales in tinerete.

Multi sunt doar motociclisti vituali.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Are omul o problema simpla,ce e asa greu sa-l ajutam.

Pretene iti zic eu cum sa faci sa-ti iasa :

1. Speli bine motorul,ii dai lustru verifici cum suna si daca e cazul dai o gaurica mica in toba sa sune mai plin

2.iti tragi o geaca prafuita din piele si o bandera rosie pe cap (nu trebuie casca ,procedeul presupune deplasare cu 3 km /h)

3.iesi pe ulita centrala si vezi si tu care fata mai laliie si grasutza te baga in seama.

4.o intrebi scurt si la obiect,, fata,iti plac manelele".daca zice ,,da" ,dai un pic de gaz si mergi mai departe. Daca e ok o intrebi scurt si fara fasoane ,,mergi cu mine in Vama?plecam in 5 min."

5.dupa 30-50 de astfel de flotari ori faci febra musculara ori esti in drum spre vama.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai din cate stiu aici e forumul PRO-BIKE si nu matrimoniale.ro

SI topicurile AKA "FEMEI MOTOCICLISTE" SAU ETC >> nu suna tot a matrimoniale ?:) hai abtine`te e vb`a doar de agatat :) uite daca eu vreau una acum de pe forum :) pot sa deschid un topic d care vreau eu numai pt faptul ca ai curaj sa`l deschizi te numesti un gigolo :D la asta ma refer :) ce a facut el nu e vb`a de matrimoniale :) oricum tare faza

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...