Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

iurox

expirat vand semnalizatoare after market

Recommended Posts

Semnalizatoare aftermarket pentru majoritatea moto sport.Acum am la vanzare semnale pentru kawa ninja 636 2005 si 2006.pentru orice alt model imi puteti trimite mail.

Culori disponibile pentru aceste modele :

alb - 110 E

albastru - 145 E

verde kawa - 145

De aemenea am si stopuri cu semnalizatoare inclusesi halo kit (angel eyes ) pentru masjoritatea modelelor mai noi.

post-6793-1141119391_thumb.jpg

post-6793-1141119391_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Dezu imi pare rau.dar de ce dispun este numai de zzr 600 si incpand cu 93.Am intrebat si prin prieteni da nu are nimeni.chiar imi pare rau ca nu te pot ajuta.

Link la postare

Salut. Am doua stopuri diferite.Unul transparent cu capac alb si se face rosu cand pui frana (130E ) iar celalalt cu semnale incluse in el. ( 150 E )

Semnale am transparente cu leduri inauntru. se fac portocalii cand semnalizezi ( 90 E )

Semnale de fata

asa face si cel de gixer.La fel ca asta numai ca e alta forma sa se potrivesca la gixer.ma refer la stop

post-6793-1141469427_thumb.gif

post-6793-1141469428_thumb.jpg

post-6793-1141470273_thumb.jpg

post-6793-1141469427_thumb.gif

post-6793-1141469428_thumb.jpg

post-6793-1141470273_thumb.jpg

Link la postare

hahaha ai dreptate Vali. Ei intotdeauna ce e mai altfel si mai diferit e mai scump decat ce e normal si are tot poporu.De fpat asta e.Dai un ban da stai in fata

Link la postare
Salut. Am doua stopuri diferite.Unul transparent cu capac alb si se face rosu cand pui frana (130E ) iar celalalt cu semnale incluse in el. ( 150 E )

Semnale am transparente cu leduri inauntru. se fac portocalii cand semnalizezi ( 90 E )

Semnale de fata

asa face si cel de gixer.La fel ca asta numai ca e alta forma sa se potrivesca la gixer.ma refer la stop

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Pai si eu tot acasa le livrez. Acum fiecare isi vanzator isi face pret si vinde marfa cum poate mai bine.fiecare stie ce are in magazie.Daca tu ai preturi mai rezonabile exact la ceea ce am si eu insemana ca esti concurenta foarte bine.Nu e decat in folosul motociclistilor.Dar intotdeauna e adevarat ca ce platesti aia primesti.

Link la postare
Pai si eu tot acasa le livrez. Acum fiecare isi vanzator isi face pret si vinde marfa cum poate mai bine.fiecare stie ce are in magazie.Daca tu ai preturi mai rezonabile exact la ceea ce am si eu insemana ca esti concurenta foarte bine.Nu e decat in folosul motociclistilor.Dar intotdeauna e adevarat ca ce platesti aia primesti.

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

pentru un kawasaki zx9r din '97 se gaseste un stop cu semnal inclus? daca da la ce bani?

p.s. nu se potriveste de la cel din '98

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.