Mergi la conţinut
scrissti

MOTOhub

Recommended Posts

stau de mult timp pe hubul asta si mi se pare foarte bun ....chiar ma intrebam de ce nu are publicitate ...il recomand tuturor

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Scuzati-mi lipsa de cunostinte in domeniu dar va rog sa-mi dati si mie niste detalii cum as putea sa intru pe acest hub (daca am nevoie de vreun soft sau de alceva)

:help::help::help:

P.S. as aprecia niste raspunsuri cat mai clare (daca se poate fara sa ma luati la misto) :D:D

Link la postare
Oaspete

ai nevoie de un program pe nume Odc sau DC++. Dupa ce ti-ai copiat programul, iti setezi la favorite hubs, hubul de mai sus, iti adaugi din setari sharing-ul (de cativa gb...filme..muzica, ceva de pe calculator) si asta este tot.. :)

DE PRECIZAT: Pe acest hub se gasesc manuale de service!!

Link la postare
ai nevoie de un program pe nume Odc sau DC++. Dupa ce ti-ai copiat programul, iti setezi la favorite hubs, hubul de mai sus, iti adaugi din setari sharing-ul (de cativa gb...filme..muzica, ceva de pe calculator) si asta este tot.. :)

DE PRECIZAT: Pe acest hub se gasesc manuale de service!!

<{POST_SNAPBACK}>

Mersi mult de tot ... inca odata raman dator :D

Link la postare

Si eu sunt destul de des online , am pus in sharing tot ce am si poate fi folositor motociclistilor. :beer:

Link la postare

La mine a mers tot timpul. nu am avut nici un fel de probleme. Adresa e buna, uitati-va pe la setarile DC- ului sau ODc-ului depinde ce program folositi, la share, cum trebuie scris nick-ul. La fel aruncati un ochi si la tipul de conectare : Active ....Passive !

Link la postare

Mesajele pe care le-ati primit cei care nu v-ati putut conecta se pot datora mai multor circumstante, si anume:

- hubul nu este non-stop, moment in care, cand hubul este oprit nici un user nu se poate conecta, iar voi primiti mesajul "connection refused by target machine", "connection timeout", sau astfel de mesaje

- hubul este non-stop insa nu aveti peering (retelele de net din care faceti parte), motiv pentru care deasemenea nu va puteti conecta

Speakin' of wich ... scrissti, daca tot esti serios in privinta asta, de ce nu-l bagi in hublisturi, sau gaseste alt mod de a-l mediatiza pentru a atrage si mai multi motoristi pe el.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.