Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

BLC

arhivat Aprilia rs 125 2004

Recommended Posts

Modelul motocicletei: Aprilia rs 125

An de fabricatie: 2004

Capacitate cilindrica: 125

Putere:in talon 11kw real 34

Nr. de Kilometri: in jur de 8000

Situatia actelor: inmatriculata

Starea motocicletei: super intretinuta,nici o zgarietura

Culoare:alb

PRET: 4000

Oras: Mangalia jud cta

Persoana de contact / nr. de telefon: Bogdan 0720300290

Alte detalii...Motocicleta este ca una noua.. am schimbat la ea pistonu segmenti,cilindru,discurile de ambreiaj,cauciucul pe spate.. esti si acum in rodaj de cand am luat`o de la service cu piesele astea noi am facut doar 30 de km din cauza vremii cine o vrea poate sa faca restul pana la 1000.alte detalii la tel,nu negociez pretul aici pe forum.. a.. e cumparat de la united motors din cta in 2005 dar fabricata in 2004

Atasati imagine (NU TREBUIE sa depaseasca 300kb)

rog mancatori de kkt sa nu se apropie de anuntul meu ca nu au ce sa comenteze.. am precizat tot ce e de precizat.. Sau mai pot sa comenteze de oftica ca pretul mi se pare convenabil mai ales ca am bagat 1000eur in ea acum ca am reparat`o..

Nimeni pana acum ?

post-3819-1141182643_thumb.jpg

post-3819-1141182645_thumb.jpg

post-3819-1141182643_thumb.jpg

post-3819-1141182645_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Sal...sunt foarte interesat.... adresa de mess ???esti cam departe ca sa vin sa oo vad dar cred ca oo sa vin...am bani...adresa mea de mess alin_botev

Link la postare
Sal...sunt foarte interesat.... adresa de mess ???esti cam departe ca sa vin sa oo vad dar cred ca oo sa vin...am bani...adresa mea de mess alin_botev

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

man da cum e noua daca tu ai schimbat juma de motor in numa juma de an??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????cu 8000km??

Link la postare

Ma aghiutza tu nu ai ce face ? Cum sa nu fie nou.. daca a fost schimbat tot ce a avut uzura ? nu trebuiau schimbate,dar asa am facut eu ca nu stiam ca o sa o vand.. Dar daca lumea e corecta acum inseamna ca da tzeapa..

Link la postare

man dar eu stiam ca un ca:

1.un motor,,ca nou'' inseamna ca e o motocicleta cu nr mic de km si cu un motor intact(am schimbat la ea pistonu segmenti,cilindru,discurile de ambreiaj,cauciucul pe spate.. )

2.un motor la 8000km sa aiba asa uzura?????????nici la minsk nu prinde asa uzura.............

nu fac reclama rea,asi vrea doar niste informatii....

inseamna ca motoru omului e........varza(honda cbr F4 an 2000 )

Link la postare
man dar eu stiam ca un ca:

1.un motor,,ca nou'' inseamna ca e o motocicleta cu nr mic de km si cu un motor intact(am schimbat la ea pistonu segmenti,cilindru,discurile de ambreiaj,cauciucul pe spate.. )

2.un motor la 8000km sa aiba asa uzura?????????nici la minsk nu prinde asa uzura.............

nu fac reclama rea,asi vrea doar niste informatii....

inseamna ca motoru omului e........varza(honda cbr F4 an 2000 )

E clar ca habar n`ai ce inseamna un motor in 2t si nici nu ai inteles ce a zis propietarul..el nu a schimbat toate alea ptr ca erau o necesitate imediata ,ci ptr ca a vrut sa si`o pregateasca ptr inca un sezon sa fie ca noua....E asa greu? :thumbdown:

Link la postare

Mersi Reverse ca m`ai sustinut si m`ai inteles.. si tu japca curata ce esti.. dute de aici cu f4 al tau ... ca tu la 16 ani nici nu stiai ce inseamna Rs.Eu la varsta mea stiu ce inseamna f4.. dar nu am anii.. ca poate imi luam ultimul un repsol de 1000.. Asa ca tine`ti parerea acasa ca motorul meu nu cere de mancare si nici nu ocupa loc in garaj.. Jet..

Link la postare

angheluta_sebi.. tu nu ai ce face ? vezi de treaba ta.. nu stau sa te bag in seama acuma ca par agitat.Dar daca e cineva interesat ii dau detalii la telefon,oricum tu esti un tantalake sa stii asta :D Mersi costy

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.