Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

punk

arhivat Honda CBX 750 F

Recommended Posts

Modelul motocicletei: Honda CBX 750 F

An de fabricatie: 1988

Capacitate cilindrica: 750 cc

Putere: 98 CP

Nr. de Kilometri: bord nou

Situatia actelor: inmatriculata, RAR 2007

Starea motocicletei: Impecabila

Culoare:Rosie cu alb si negru

PRET: 2500 euro neg.

Oras: Onesti

Persoana de contact / nr. de telefon: Florin 0746891699

Alte detalii...2 motociclete in acest pret, una perfecta stare de functionare cealalta completa dar pentru piese de schimb. Cea functionabila are consumabile noi, cauciucuri, noi, baterie Varta noua, placutze frana fatza + spate, ulei + filtre, bord nou, tobe noi .

Atasati imagine (NU TREBUIE sa depaseasca 300kb)

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

E un model foarte reusit, nu se umbla la motor in primii 100 000 km, stabil, manevrabil, puternic - 90 CP, n-are racire cu apa - o grija in minus. Mie imi place si cum arata - tobele alea din anii '80 sunt iar in voga. Pune neaparat si poze. Pe mine m-ar interesa motorul de rezerva. Daca il dai separat, ce nu functioneaza la el, ce pret are?

Link la postare

Cel mai bine este sa-l suni, nu are net si nu poate sa-tzi raspunda. In principiu din ce stiu eu este complet cel nefunctzional, dar a fost luat special pentru piese. Oricum eu zic ca-si merita banii amandoua, mai ales ca cea functizonala este impecabila. Asfalt uscat

Link la postare

E la fel cu cel de pe motocicleta. La ce iti trebuie poze cu motorul gol frate? Nu vrei si poze la pistoane, eventual la segmenti? Motorul e belea belea si nu stiu daca cineva si-a dat seama ca poarta semnatura lui Adinel si Adinel nu isi pune semnatura pe orice motor. Chiar si numai asa si ar trebui cumparat fara ca macar sa te uiti la el. Dar asa e la romani, intrebam sa ne aflam in treaba!!! Nea Florine nu-l mai vinde ca astia nu stiu sa aprecieze ceva frumos si bun.

Link la postare

bai gabitzule, lasa omu' sa intrebe ca doar nu da cu paru', vorba aia.

Tu stii motorul f. bine si stii ca face banul, dar mai sunt unii care din texte vand "bijuterii" si cand dai cu ochii de motor te intrebi daca ala e sanatos la cap sau vreau doar sa-si gaseasca gasca.

Bafta la vanzare, Florine!

guerilla honda!!!

Link la postare

am un cebeics din asta si m-ar interesa ce piese/componente mai sunt functionale pe ala de rezerva, ca al meu e cazut si are si tobele modificate de un diletant. deci, vreau sa vad carenele de pe celalalt si sa stiu ce se mai poate lua de pe el. daca pui poze si 2 cuvinte poate fi un avantaj pt toata lumea, k ma rezolv si eu si poate o sa vanda si nenea motorul inmatriculat mai repede, k se scade din pretz ala neinmatriculat - poate ca un eventula cumparator nu vrea nimic de rezerva sau poate ca ar fi si mai profitabil pentru vanzator sa le dea separat - de exemplu - baga la ala bun pretz psihologic(1999 E) si mi-l da p'ala (daca face atat) cu 600 E - deci mai castiga 99 E si isi face si treaba. in speranta ca am lamurit neclaritatile legate de curiozitatea mea si ca am remediat eventuala stare tensionata pe care cred ca ti-am creat-o, te salut si astept cu nerabdare pozele si detaliile care ma intereseaza

Link la postare

Salut, beton motorul, daca fac rost de bani il iau pana la sfarsitul lui martie. Am mers cu ceva timp in urma cu unul cam la fel. M-a dat pe spate. Daca esti dispus sa mai negociezi cauta-ma la 0742362959. Si pana atunci - sa vina odata primavara. :beer:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.