Mergi la conţinut

Vladisto Moderator


alinu

Ti-ai dori sa devina moderator ?  

74 membrii au votat

  1. 1. Ti-ai dori sa devina moderator ?

    • Da,fie ca harul lui sa se reverse peste noi
      37
    • Nu,si asa ma terorizeaza destul
      20
    • Vrea sa fie banat ! :P
      17


Recommended Posts

  • Răspunsuri 85
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am votat 1 pentru ca Alinu, Dami3n si Gaxel ar fi tare tristi daca nu as fi facut asa :D ! Alinule de unde mama lu' Stefan cel Mare ai luat poza aia din avatar ? Ai o sora mai mica, carcotasa ca si tine? :) Simpatica pustoaica.

Inca ceva, aveti grija la ce va doriti, s-ar putea implini :) Coxanelu a avut parte de un vot asemanator si acum e admin, parca. Iar voi il ajutati pe Vladimir sa agite cat se poate de multe ape pe forum.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine e vladisto?

Geamanul tau cuminte, Coxane. :banana: Tu esti ala care-i scoteai din sarite pe toti si te distrai p'ascuns, Vladisto e responsabilul cu drumul nostru catre rai in bune conditii fizice si spirituale, fara a recurge la aditivi nepermisi, cum ar fi steroizii anabolizanti.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Geamanul tau cuminte, Coxane.  :banana:  Tu esti ala care-i scoteai din sarite pe toti si te distrai p'ascuns, Vladisto e responsabilul cu drumul nostru catre rai in bune conditii fizice si spirituale, fara a recurge la aditivi nepermisi, cum ar fi steroizii anabolizanti.

<{POST_SNAPBACK}>

E o idee, dar nu e nevoie neaparat sa fiu moderator pentru a ajuta cu sfaturi crestine un frate in Cristos, daca aceasta o implica. :throb:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E o idee, dar nu e nevoie neaparat sa fiu moderator pentru a ajuta cu sfaturi crestine un frate in Cristos, daca aceasta o implica. :throb:

<{POST_SNAPBACK}>

Cu sfaturi cretine ... mda

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E o idee, dar nu e nevoie neaparat sa fiu moderator pentru a ajuta cu sfaturi crestine un frate in Cristos, daca aceasta o implica. :throb:

<{POST_SNAPBACK}>

Sa inteleg ca tu stai pe umarul stang ?! te salut....eu sint pe celalalt.....as dori sa imi raspunzi la o intrebare.....daca ptr o crima poti primi inchisoare pe viata....ptr razbunare meriti pedeapsa capitala?!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca tu stai pe umarul stang  ?! te salut....eu sint pe celalalt.....as dori sa imi raspunzi la o intrebare.....daca ptr o crima poti primi inchisoare pe viata....ptr razbunare meriti pedeapsa capitala?!

<{POST_SNAPBACK}>

Daca prin razbunare intelegi infaptuirea dreptatii, spre exemplu o bataie care sa duca la incapacitatea de a munci, dar fara ajungerea la ucidere, in cazul unei crime din culpa, nu este nici o infractiune.

P.S. Ar fi bine pentru tine sa schimbi locul de pe umeri, caci altfel vei simti efectul alegerii, de la Dumnezeu (care prin oameni, bineinteles tot rai, ori natura dezlantuita, sau circumstane nefaste actioneaza) si nu e deloc o bucurie. :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ai inteles nimic din intrebarea mea, raman unde sint....din pacate te-am supra-estimat si credeam ca imi vei raspunde pe aceeasi "unda" .....in schimb tu ai dat-o in infractiuni "omenesti" pedepstie de legi umane....

esit inca unul care ar trebui sa se uite atent la semnatura mea

m-ai pupat

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Eu am vota DA pentru ca avem nevoie de un "brat exagerat" si de un "suflet curat".

Prea luati viata in deradere voi astia cu moto de viteza, ca sa nu mai zic de alcool, femei, etc. Pacatosilor! Motociclismul e un sport curat (in special pentru cei cu motoare in 4T la care nu le curge uleiul pe jos - rusestile nu se califica) si nobil.

Nu v-am vazut scriind acu' cateva zile cum vreti sa treceti la lupta calare, eventual cu lancea impotriva balaurilor cu 4 roti?

Daca odata sunteti buni de ce nu incercati sa fiti buni mereu. Vladimir ne poate ajuta si cu sufletul si mai ales cu bratul.

Sa-l facem moderator!

:hunter:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este cat se poate de serios

ps: Kelu,daca matrasesti votu,iti arunc lantu' la roata  :chair:

pai este sau nu este...oricum ar fii e prea mare agitatia deja si maine-poimaine isi face yamaha16 topic ca vrea sa fie moderator :thumbdown:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aricule, ai picat in capcana :D Se distreaza si baietii nitel, Vladisto nu a avut nimic impotriva si cred ca a ras si el cu ei, acum te-ai trezit sa o iei in serios... Si in definitiv ce, toti moderatorii trebuie sa fie la fel? Strica un aer proaspat intre ei, unul care tina cont si de curatenia in trup si suflet? :) Moderatorii am vazut ca sunt alesi ca sa reprezinte gandirea unei anume categorii de forumisti, ca si tine dealtfel. Alinu voia sa stie daca sunt printre noi si unii care cred ca Vladisto ii reprezinta... Unde e greseala?

:rofl:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moderatorii am vazut ca sunt alesi ca sa reprezinte gandirea unei anume categorii de forumisti, ca si tine dealtfel.

Corect, am observat. Eu, de exemplu, te-as alege pe tine moderator, ca sa ne reprezinte cineva si pe noi, cei batrani si mai putin preocupati de viteza. De altfel, nici nu trebuie sa te puna cineva, ca faci treaba si fara functie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SiExtremisti pot sa modereze?

<{POST_SNAPBACK}>

Pentru tine,daca esti extremist, avem o camera speciala unde poti modera in voie :download: ........ dar sa nu te "moderezi" prea tare la robinet ca ne vine mult la factura de gaze :spiteful:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru tine,daca esti extremist, avem o camera speciala unde poti modera in voie  :download:  ........ dar sa nu te "moderezi" prea tare la robinet ca ne vine mult la factura de gaze

=)) Ma conving tot mai mult Alinule ca nu esti cu toti boii acasa :D Ce facusi , bre, cu fetita aia din avatar? Ti-a impuscat-o smilie-ul?

Alibaba... ma faci sa rosesc :notworthy:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ai inteles nimic din intrebarea mea, raman unde sint....din pacate te-am supra-estimat si credeam ca imi vei raspunde pe aceeasi "unda" .....in schimb tu ai dat-o in infractiuni "omenesti" pedepstie de legi umane....

esit inca unul care ar trebui sa se uite atent la semnatura mea

m-ai pupat

<{POST_SNAPBACK}>

Nu m-am referit la legile umane, ca sa zic asa, nu e o nedreptate in fata lui Dumnezeu ceea ce am spus in legatura cu adevarata razbunare, adica savarsirea dreptatii fata de un act injust. Ca sa intelegi, spre exemplu, daca un motociclist este ucis de un conservar cu rea-vointa sau din neatentie, trebuie sa mearga o echipa de interventie din comunitatea noastra (sunt primul inscris, al doilea poti fi tu, daca zici ca aveai impresia ca suntem pe aceeasi lungime de unda a vibratiei aurei), care sa observe adresa si ora la care apare la lumina criminalul si sa ii traga o bataie sora cu moartea: in functie de cat de zdravan e omul, se vor aplica lovituri mai puternice sau mai putin puternice, astfel incat sa zaca multe saptamani in spital. In acest fel, va fi si la noi ca in Italia, unde conservarii fac loc cavalerilor cu cai de fier, gandindu-se (dovedesc deci ca au creier in craniu!) ca nu au caroserie si au doar doua roti (greu de vazut!), mai ales daca carosabilul e cu praf sau gropi (inca un lucru greu de sesizat!). Altfel, ce fel de comunitate suntem, de vii (inca) care-i duc pe cei morti inaintea lor la groapa ca apoi sa urmeze si ei, chiar daca respecta regulile de circulatie, exact cum ar fi ca animalele de abator sa le conduca pe cele care le-a venit randul la sacrificat inaintea lor, apoi urmand si ele. La fel trebuie procedat si cu hotii pe motociclete furate si recunoscute de noi, astfel disparand si acestia. Sa ne ajutam deci cu adevarat! Cum am zis, pentru asta trebuie oameni puternici, inteligenti, curajosi si mai ales altruisti, care sa-si dea seama ca daca se gadesc nu numai la ei, le va merge si lor bine. Bineinteles, trebuie depistati si eliminati din comunitate motociclistii care au conserve si pun motociclistii aflati in trafic in pericol, si cei care fura motociclete. :throb::beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adevarata razbunare, adica savarsirea dreptatii fata de un act injust. daca un motociclist este ucis de un conservar cu rea-vointa sau din neatentie, trebuie sa mearga o echipa de interventie din comunitatea noastra (sunt primul inscris, al doilea poti fi tu, daca zici ca aveai impresia ca suntem pe aceeasi lungime de unda a vibratiei aurei), care sa observe adresa si ora la care apare la lumina criminalul si sa ii traga o bataie sora cu moartea: in functie de cat de zdravan e omul, se vor aplica lovituri mai puternice sau mai putin puternice, astfel incat sa zaca multe saptamani in spital.

Bineinteles, trebuie depistati si eliminati din comunitate motociclistii care au conserve si pun motociclistii aflati in trafic in pericol, si cei care fura motociclete.

Oauuuu, popa predica ANARHIE.

Hmmm, sa ma uit in carte sa vad ce zice.

De fapt societatea romana nu este departe de anarhie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...