Mergi la conţinut

INTRUNIREA ANUALA 2021


Valeriu Alexa

Recommended Posts

  • Toni featured şi pinned this topic
  • 2 weeks later...

In acest an Intrunirea Clubului motoveteranilor va avea loc in perioada 28-30 mai la pensiunile Iasmina si Vanatorul,Iasmina si Pescarul,Hotel Traian din statiunea Calimanesti Caciulata.

La cele doua pensiuni vecine avem la dispozitie 22 camere,duble si matrimoniale,bucatarie ,loc de gratar,sala de mese,curte ,sonorizare.La mica distanta strandul cu apa termala .La hotel Traian piscina interioara dupa ora 16.Contracost.

 Pretul la pensiune 150lei/camera

 Pretul la hotel 140 lei/camera. 

     Prezint lista cu cei care s-au inscris pana astazi:

  1.Adrian Papacica

  2.Alexa Valeriu

  3.Silvia Iordache

  4.Dumitrescu Silviu

  5.Florin Iordache

  6.Dan Rosca 

  7.Dan Rosca

  8.Dan Popescu (Enduristu)

  9.Adrian Radu (Bujie)

 10.Simion Asandei

 11.Dan Anghel

 12Vlad Dumitrescu

 13.Constantin Branzan

 14.Traian Tudor

 15Mirela Cojocariu

 16.Silvia Iordache

 17.Carmen Armaselu

 18.Doru Costea

 19.Dan Olaru

 20George Petrescu

 21.Plesea Vergil

 22.Emil Mihalache

 23Dan Fotescu

 24.Popescu Marian

 25.Duta Petrache(Pedros)

 26.Dan Donighevici.

 Lista nu este inchisa,astept inscrierile tuturor doritorilor.Sigur va fi distractie..

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In acest an avem o propunere de la Mihai Smirnov,posesorul unui muzeu de motociclete in Tulcea.Locatia va fi in Nufarul, Tulcea sau Ilganii de jos,pe malul Dunării. Voi propune luna iunie-iulie.Sper sa participi și tu.

acum 2 ore NeluBrateanu a scris:

Propunerea mea era Delta, câți ar fi fost de acord? 

Sper sa participi și tu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe 10.02.2021 at 21:50 Dan Rosca a scris:

Ca sa fie lucrurile clare, ar trebui facute listele pe unitatile de cazare:

 

1.Pensiunea Iasmina si Vanatorul

2.Pensiunea Iasmina si Pescarul

3.Hotel Traian

 

In cazul asta eu ma bag la Iasmina si Pescarul- camera cu pat matrimonial.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago dragos1972 a scris:

Buna seara. Anul acesta prezent si eu. 

Ne bucuram ca vei participa la intrunire.Trebuie sa ne comunici ce camera doresti,in ce locatie?

Am fost sa vad cele doua locatii.Consider ca este un loc potrivit pentru toti colegii,unde putem petrece fara "spectatori",un loc retras unde vom fi intre noi,fiecare putand sa faca ceea ce-si doreste.Avem padure ,avem parau,avem piscina in apropiere,gratare, loc de ceaun,muzica.Din pacate sunt doar 22 camere in cele doua pensiuni.Avem rezervate camere si la Hotel Traian,am avut discutii si cu propietarul vilei vecine.Foarte aproape este campingul statiunii unde vom gasi casute .Vom incepe strangerea avansului ,voi posta contul Clubului.Va salut !

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Cred ca ar trebui reevaluata perioada 28-30 Mai. S-ar putea sa fie carantina. Horeca face scandal si vrea sa se renunte la restrictii dupa 1 Iunie. Poate vor reusi sau nu dar un lucru e cert: pe 28-30 Mai va fi inchis.Un 4-6 Iunie ar fi daca nu sigur macar plauzibil. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe 15.04.2021 at 12:03 NeluBrateanu a scris:

În iunie , delta ne asteapta

Venim si noi in iunie.Ai stabilit o dată și locație?

Pe 4/14/2021 at 12:55 Dan @ Popescu a scris:

Cred ca ar trebui reevaluata perioada 28-30 Mai. S-ar putea sa fie carantina. Horeca face scandal si vrea sa se renunte la restrictii dupa 1 Iunie. Poate vor reusi sau nu dar un lucru e cert: pe 28-30 Mai va fi inchis.Un 4-6 Iunie ar fi daca nu sigur macar plauzibil. 

Am vorbit astazi la Pensiune.Vom avea evenimentul in perioada stabilita(28-30 mai).In caz de restrictii totale vom primi banii platiti pentru rezervare.Eu voi merge miercuri la Calimanesti sa platesc avans 1200 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce postam aici despre delta ? E o alta mancare de peste. Topicul este despre o intalnire anuala deschisa tuturor membrilor din tara. Propunerea pentru Misha ( Nufaru) e de nisha, acolo sunt cel mult 10 locuri de cazare si va face obiectul altui topic. Hai la Vama ! :yahoo:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Anul acesta am fost mai norocoși. Vom putea sa ne revedem la data stabilită 28-30 mai,Calimanesti-Caciulata.Avem toate locurile din cele două locații ocupate(22 camere),peste 10 camere rezervate la Hotel Traian,cred ca 10 camere in altă pensiune din zonă. Se anunță participarea unor motociclisti din Oradea,sper din Cugir și Tg.Jiu.Daca este nevoie avem posibilitatea să închiriem in strand sau o vilă cu 12 camere lângă noi.

Cred ca va fi o întrunire reușită. Voi comunica ora la care se va face Adunarea Generală sâmbătă 29 mai.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...