Mergi la conţinut

Semneaza petitia !


alinu

Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

160 semnaturi.

cine s-a ocupat de organizarea intalnirilor de la snagov? cine si de unde a luat aprobarile pt parada? sa ne dea cineva un indiciu. multumesc

Salut directorul clubului PRO BIKE SORIN zis Masinuta (el lua aprobarile pt parada )

Ciprian N. RD 208026 asteptam data si ora exacta pt meeting

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deschid acest topic pentru o prietena :

Luiza

in urma discutiei cu Alex Dutu, se propune sa facem un "miting" in parcarea din fata Parlamentului. motocicletele parcate legal. mai asteptam 2 saptamani sa vedem daca se misca ceva in urma emisiunii de aseara. daca nu, ne vom vedea cu totii in parcarea din fata Parlamentului. in acesta idee, va rugam pe toti, chiar daca nu l-ati cunoscut, sa veniti, sa fiti alaturi de familia si de prietenii lui.

.. un moment in care comunitatea moto trebuie sa dovedeasca cat este de unita, ca este realmente o comunitate.

in acest moment este conceputa o petite ce va fi inaintata ministrului Blaga si trebuie adunate minim 200 semnaturi. va rog din suflet, cei ce doriti sa semnati petitia, motociclisti sau nemotociclisti, sa va scrieti pe forum numele complet si seria de buletin. voi veni cu hartiile la voi sa semnati.

ma puteti gasi de luni la 0722-44-22-89. speram sa putem de luni se strangem semnaturile in original.

multumesc

<{POST_SNAPBACK}>

Deschid acest topic pentru o prietena :

Luiza

in urma discutiei cu Alex Dutu, se propune sa facem un "miting" in parcarea din fata Parlamentului. motocicletele parcate legal. mai asteptam 2 saptamani sa vedem daca se misca ceva in urma emisiunii de aseara. daca nu, ne vom vedea cu totii in parcarea din fata Parlamentului. in acesta idee, va rugam pe toti, chiar daca nu l-ati cunoscut, sa veniti, sa fiti alaturi de familia si de prietenii lui.

.. un moment in care comunitatea moto trebuie sa dovedeasca cat este de unita, ca este realmente o comunitate.

in acest moment este conceputa o petite ce va fi inaintata ministrului Blaga si trebuie adunate minim 200 semnaturi. va rog din suflet, cei ce doriti sa semnati petitia, motociclisti sau nemotociclisti, sa va scrieti pe forum numele complet si seria de buletin. voi veni cu hartiile la voi sa semnati.

ma puteti gasi de luni la 0722-44-22-89. speram sa putem de luni se strangem semnaturile in original.

multumesc

<{POST_SNAPBACK}>

Aurelian TATARU

CI: seria RD, no: 244701

Am sa fiu si eu la adunare, indiferent de vreme!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Timisoara- Road patrol... Daca vede cineva postul asta, si vrea sa trimita semnaturile la Bucuresti, eu vin azi incolo, cu alta treaba, faceti voi o lista, cu nume, prenume, BI/CI si semnatura, ale celor care vor sa semneze, asta cit se poate de repede, eu o sa ajung diseara, 13/03/06, pe la 19. Sunati-ma la 0722 89 29 72, daca o sa gasiti telul inchis inseamna ca m-am intilnit cu persoana pe care trebui sa o vad si am inchis tel pentru o perioda scurta de timp. Da-ti mesaj, ne intilnim undeva si iau eu lista, sa o aduc aici. Eu nu am ajuns sa semnez, cum am promis ieri, dar ma intorc si cind semnez, dau si hirtia primita de la voi.

Asfalt uscat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc celor care au semnat. saptamana aceasta va fi depusa petitia, imediat ce se vor completa toate paginile cu semnaturi.

despre miting nu pot spunedecat ca DACA vom obtine aprobarea pt data de 8, atunci vom sti cu exactitate si traseul. noi am propus 2 variante, vedem ce se aproba.

multumesc din suflet

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E inutil sa se posteze daca nu mergem la acel service.

Sper sa ajung sa semnez, pana atunci sper sa ajute acest link :

http://www.salutbucuresti.ro/planoras/swf_...htm?-8902&-6931

Este un link catre harta Bucurestiului, cu localizare pe strada cu pricina.

Reamintesc adresa exacta :

"str. Halmeu nr 2, zona OMV lizeanu. service mare galben auto & moto. intre 5 si 8:30 sunteti asteptati zilnic. 0722-44-22-89 pt detalii."

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...