Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

titi_rulment

expirat Alternativa la o comunista.....

Recommended Posts

Atasati imagine (NU TREBUIE sa depaseasca 300kb)

Modelul motocicletei: Yamaha XS

An de fabricatie: 1987

Capacitate cilindrica: 250 cmc

Putere:20kw

Nr. de Kilometri: 30 si de mii...

Situatia actelor: inmatriculata persoana fizik

Starea motocicletei: buna

Culoare:gri metal

PRET: negociabil

Oras: RM.Valcea

Persoana de contact / nr. de telefon: 0740232775-alex\mail-biker_tzo@yahoo.com

Alte detalii...

Motoreta e in stare buna,neforjata,ingrijita,R.A.R valabil pana in iulie 2007,top-case inclus in pret,cauciucuri bune,schimbat ulei+filtru acu 1000 de km.

Decat un ij,la 1000 de euro...mai bine asta...

parerea mea...

astept intrebari,comentarii...orice..

Atasati imagine (NU TREBUIE sa depaseasca 300kb)

post-284-1141668227_thumb.jpg

post-284-1141668287_thumb.jpg

post-284-1141668322_thumb.jpg

post-284-1141668227_thumb.jpg

post-284-1141668287_thumb.jpg

post-284-1141668322_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Da' pe Jawa ai da 6 7 sute??? Cam atata se cere...

Cam mult pentru un motor de nivelul anilor '50...

Asa ca sa-mi fie cu iertare, dar Yamaha asta oricum bate la funduletz orice comunista facuta pe genunchi de fratele Ivan. Asa ca isi cam merita fiecare banutz.

E putin cam offtopic anuntul, dar e o alternativa...

Bafta la vanzare!!!

Link la postare

salutare frati comunisti

pretul motoretei este de 1200 euro,dar mai poate scadea,in functie de capacitatea fiekruia de a negocia...

comparatia cu ij-ul am facut-o bazandu-ma pe faptul k am vazut ij-uri la 1000 de euro,intr-adevar,ingrijite,lucrate,muncite,dar park tot ij e...nu vreu sa jignesc acum pe nimeni,pt. k stiu cat se munceste la un motor,dar....

anuntul a fost pus pe data de 6-03-2006,deci este ink valabil....

sa auzim de bine!

Link la postare

nu te lua de rusoace ca suntem multi mandri de ele. fa si tu un custom si apoi vezi de ce ij-ul ajunge la 1000!!alternative la comuniste nu prea sunt si iti spun si de ce .in primul rand noi avem piese ieftine intradevar nu de cea mai buna calitate asata daca nu stii de unde sa le cumperi.in al doilea rand e mai simplu sa crapi motorul la ij decat la ce vinzi tu- iti ia o jumatate de zi.asta e parerea mea si in acelasi timp cred ca nu ai ce cauta cu anuntul aici. nu scimba nimeni rusoaicele!!!!!!

Link la postare
nu te lua de rusoace ca suntem multi mandri de ele. fa si tu un custom si apoi vezi de ce ij-ul ajunge la 1000!!alternative la comuniste nu prea sunt si iti spun si de ce .in primul rand noi avem piese ieftine intradevar nu de cea mai buna calitate asata daca nu stii de unde sa le cumperi.in al doilea rand e mai simplu sa crapi motorul la ij decat la ce vinzi tu- iti ia o jumatate de zi.asta e parerea mea si in acelasi timp cred ca nu ai ce cauta cu anuntul aici. nu scimba nimeni rusoaicele!!!!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

mai omul nu a vrut sa arate decat ca unele comuniste se vand la preturi mult mult prea exagerate...

ce e modificat e modificat... da nu ca ii schimbi o roata si ceri cu 100 de euro mai mult...

iara mai nou am vazut ca toate joarfele de prin 50-60 sunt de colectie... am vaz si un festival al carui proprietar zicea ca e masina de epoca si valoreaza 10000 euro (el cerea 1000)...

mie mi s-a parut stralucita idea lu titi rulment... de a deschide ochii incepatorilor...

sa auzim numa de bine... si de multa multa caldura :D

Link la postare

ok baieti ne vedem la gheorgheni la o bere si bafta la vanzare!!!!pertul e intradevar bun.jucarica de 250 e faina. cu putina imaginatie faci un custom super din ea.

Link la postare

sa stiti ca adevarata dragoste pt motoare o poate avea un om care a avut o rusoaica care l-a chinuit macar de10 ori motoru,certat cu prietena/sotia de20 ori si impins la ea macar10km, nu unu care nu stie dect sa se suie pe motor si sa se laude ce uzina de cai putere calareste.PS pentru iubitorii de motoare care fac sacrificii si pun pe primul loc motocicleta le transmit salutari si ma inchin cand vor trece pe langa mine :thumbup:

Link la postare
ok baieti ne vedem la gheorgheni la o bere si bafta la vanzare!!!!pertul e intradevar bun.jucarica de 250 e faina. cu putina imaginatie faci un custom super din ea.

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
Mersic

Astept intrunirile...sper sa prind cat mai multe

DAk ajung la Gheorgieni dau o bere :beer:

Am vazut una modifikta si chiar ii statea bine...eu insa nu am nici timpul necesar si nici cunostinte mecanice pt a realiza ceva frumos....

Sa auzim de bine si asfalt uscat.

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

salutare

azi mi-a venit baterie noua,de la Louis,25 de euro

Pretul ramane insa tot 1200.... :beer:

si am mai luat si o casca...si nu mi-e buna...si vreau sa o vand cu aceeasi bani-70 de euro sau cine ia motoreta mai pune 50 si ia si casca...oferta...

E marimea M.

post-284-1142188980_thumb.jpg

post-284-1142188980_thumb.jpg

Link la postare

hm ce zici iti dau jpiteru meu si inca o diferenta de vroe 300 epiroi merge treaba? : IJ Jupiter 5,an fabr.1991,are 350cc,24 cai putere,inmatriculat,nr.noi,in stare buna de fct,bateria e noua,pe fata are schimbata roata cu una de viteza de honda,manerele si pedalele sunt din inox,platini si peri noi.mai multe detali pe e-mail: rock88rul@yahoo.com sau la tel: 0727.375.656 !!

Link la postare
hm ce zici iti dau jpiteru meu si inca o diferenta de vroe 300 epiroi merge treaba? : IJ Jupiter 5,an fabr.1991,are 350cc,24 cai putere,inmatriculat,nr.noi,in stare buna de fct,bateria e noua,pe fata are schimbata roata cu una de viteza de honda,manerele si pedalele sunt din inox,platini si peri noi.mai multe detali pe e-mail: rock88rul@yahoo.com sau la tel: 0727.375.656 !!

Link la postare

uh....... pai in cazul asta imi pare ca ai mai vrea vreo 900 de euro diferenta... hm nu mai am cuvinte!

da oricum bafta la vanzare,si asfalt uscat!!! :beer:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.