Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

jethro tull

expirat comenzi avansate

Recommended Posts

salut,vand comenzi avansate, pentru ij,in mod special,cu prindere pe suportul motor,sau adaptabile la orice tip de motocicleta,la comanda...pretul e 250 ron,marian,0744565274,...acum incerc sa pun niste poze,urati-mi succes!! :bash:

post-304-1141692064_thumb.jpg

post-304-1141692135_thumb.jpg

post-304-1141692194_thumb.jpg

post-304-1141692064_thumb.jpg

post-304-1141692135_thumb.jpg

post-304-1141692194_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
salut,vand comenzi avansate, pentru ij,in mod special,cu prindere pe suportul motor,sau adaptabile la orice tip de motocicleta,la comanda...pretul e 250 ron,marian,0744565274,...acum incerc sa pun niste poze,urati-mi succes!! :bash:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
scuza-ma ca ma bag,da cine iti da tie 250 de lei pe fiarele alea inseamna ca e dus cu capul :chair:

pentru cromat/nichelat sunati la 0741333627

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
scuza-ma ca ma bag,da cine iti da tie 250 de lei pe fiarele alea inseamna ca e dus cu capul :chair:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
Bah, da omul asta a scris undeva ca ar croma sau doar vinde niste piese?

Mare Ti-e gradina, Doamne... :chair:

Link la postare

Link la postare
Pai mai devreme parca voiai 2.000.000 pe ele... ce foame de bani frate... nu prea ploua prin bals, nu... nu s-a facut nimic in gradina...

Da frate, ai dreptate , da` asta nu inseamna ca trebuie sa ne jupuim de bani intre noi. Pai io dau 10 mil pe IJ cu totu` si el imi cere 2 juma` numai pe comenzi... Ce dreacu, uita de unde a plecat?! Nu-i ajung banii de japoneza si trage pe amaritii astia cu ij-urile, cum a fost si el... Uita-te un post mai devreme sa vezi scoruri ce are omu`... N-am nimic cu el, poa` sa puna ce scoruri vrea, sint ale lui si o sa le vinda NU, da` e treaba de tupeu frate... aripa nichelata = 1 mil... Da` de ce e frate de Harley

Link la postare

Adie, in primul rand trebuia sa vezi ca postarea e antica, e din martie. In al doilea rand... vreau si eu o aripa nichelata de Harley, iti dau un milion, se poate? Hai ca las de la mine si platesc eu taxele postale. Acum sa nu spui ca nu ai, ca doar stii bine preturile de aripi nichelate de Harley, tre'sa ai tu o baza.

Singurul lucru pe care nu-l pricep e de ce dau cu piatra privitor la pret tocmai cei care nu au nici o intentie de a cumpara? Adie, daca arunci o privire pe forum o sa vezi ca Jethro are si el comunista (sau comuniste), chiar foarte aranjata, si ca pune pasiune in ceea ce face si in ceea ce vinde.

Link la postare
Pai mai devreme parca voiai 2.000.000 pe ele... ce foame de bani frate... nu prea ploua prin bals, nu... nu s-a facut nimic in gradina...

Da frate, ai dreptate , da` asta nu inseamna ca trebuie sa ne jupuim de bani intre noi. Pai io dau 10 mil pe IJ cu totu` si el imi cere 2 juma` numai pe comenzi... Ce dreacu, uita de unde a plecat?! Nu-i ajung banii de japoneza si trage pe amaritii astia cu ij-urile, cum a fost si el... Uita-te un post mai devreme sa vezi scoruri ce are omu`... N-am nimic cu el, poa` sa puna ce scoruri vrea, sint ale lui si o sa le vinda NU, da` e treaba de tupeu frate... aripa nichelata = 1 mil... Da` de ce e frate de Harley

Link la postare

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.