Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

diesel g

vand piese motor pt. KTM lc 4, DR.BIG 750 SI XL 125

Recommended Posts

VAND piese de motor pt.KTM lc 4 620 /1995-cartere,orice piesa din cutia de viteze,ambreiaj,sistemul kick starter(nu mai am pedala) motorul are in jur de 15000 km

Pt. KTM lc 4 600/1992 axa cu came.

Pt. suzuki DR. BIG 750: cutie de viteze,cartere,ambielaj,piston,ambreiaj,chiulasa(fara axa cu came si culbutori),volanta,electromotor,alternator.

P.S. piesele de mai sus sunt in stare foarte buna. Anumite componente se potrivesc la dr. big 800

Pt. HONDA XL 125/'86-'87 ,motor 4 timpi,cutie de viteze,electromotor,ambreiaj,ambielaj,cartere.

Piesele se afla in Brasov. Pt. orice informatie,sunati la tel.0722/151886

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Pt. suzuki DR. BIG 750: cutie de viteze,cartere,ambielaj,piston,ambreiaj,chiulasa(fara axa cu came si culbutori),volanta,electromotor,alternator.

P.S. piesele de mai sus sunt in stare foarte buna. Anumite componente se potrivesc la dr. big 800

------> Salut, ma intereseaza daca ai aprinderea pt DR BIG 750, nu se enumera printre cele postate de tine, dar cine stie...eventual si un pret!

Link la postare

daca mai ai motoru de ktm ma intereseaza schimbatoru de viteze, da-mi te rog un pret pe bucagrg@yahoo.com ca nu prea intru pe forum

Link la postare

Cat imi ceri pe motorul de honda XL 125 id meu trafikantu_maestru@yahoo.com vreau sa fie complet ca sa il pun pe un motocross.SAlutare

Link la postare

imi trebuie conductele de ulei de pe motor cu tot cu surube si chestia aceea ce e in dreapat/langa pinioanele cele doua de langa ambreiaj.da-mi cat mai repede un raspuns.

Link la postare

Toate piesele de suzuki Dr Big s-au dat. Mai am doar ceva piese de motor pt honda xl 125 si cadrul cu roti (fara sea si rezervor). Deasemenea, mai am piese de cutie de viteze de lc4, un kit de biela, un rezervor si o sea.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.