Mergi la conţinut

Parada comemorativa "Alex XX"


alinu

Participare ?  

114 membrii au votat

  1. 1. Participare ?

    • DA ! vin si vreau sa sustin comunitatea
      111
    • Nu.......
      3


Recommended Posts

Mitingul va avea loc in data de 15 APRILIE 2006 si va contine urmatoarele puncte:

ora 11.30 - adunarea la Arcul de Triumf

traseu de deplasare

arc- Piata Victoriei - Piata Romana-Piata Universitatii-Piata Unirii- Piata Parlamentului

staionari permise: arc triumf -in PARC - ora 11.30

piata parlamentului-13.15 pana la 14.00

se va circula pe 2 benzi FARA minunatele obiceiuri motocicliste: mers pe o roata, burn, galagie inutila.

in Piata Parlamentului ma fi un moment de "ucis" motorul pe care il vom respecta cu totii, in sesnsul ca timp de 5-10 secunde va fi un zgomot infernal facut de acceleratiile noastre, dupa care LINISTE.

Rugamintea mare este sa participati cati mai multi,tocmai de aceea am fixat data/ora aceasta in ideea ca Sambata mai multa lume e libera si traficul nu este asa aglomerat ca de obicei.

Am facut o votare pentru cei care nu vor sa confirme printr-un reply prezenta lor,acestia pot sa bifeze una din optiuni ca in functie de nr de prezente sa putem sa ne organizam !

Speram ca o sa fim cel putin dublul numarului de motoare din ziua inmormantarii ! Sper !

Editat de alinu
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 64
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

aline, si daca am fi cati am fost la inmormantare ar fi ceva.

in cazul in care se aproba varianta 2, locul de adunare va fi strada pecare s-a produs accidentul.

oricum, detaliile le vom cunoaste exact numai dupa aprobare. pana atunci, speculam sau propunem idedi pt ambele trasee.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper totusi ca parada sa fie una comemorativa si nu una de show off cu tembelisme, ambalat motoare aiurea, etc asa cum au mai fost si altele.

In principiu eu particip si sunt sigur ca nu vin singur.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salonul e in mai, s-a decalt din cate stiu.

aprobarea se ia numai pt motoare, nu si pt masini.

cu cateva zile inainte se vor posta pe toate forumurile niste reguli de conduita pt participanti. cine le incalca, a plecat acasa instant. fara mers pe o roara, fara bunr-uri. nimic.

trebuie sa respecatm aprobarea pt ca cei ce o obtin vor raspunde pt cei care au gresit. si daca tot suntem o comunitate, nu cred ca e just ca organizatorii sa plateasca pt gafele altora.

sper sa fim cat mai multi. macar atat merita ALEXX

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din start va spun ca nu o sa acceptam teribilisme si alte chstii care ar putea periclita manifestarea !!!!!! Cine nu poate sa se abtina sa stea acasa !!!!!!!

Aceasta parada este compusa exclusiv din motoare si are un target bine stabilit.

Multumim inca odata celor care au raspuns prezent pana acum si celor care o sa ni se alature :hi: toata stima !

Imediat cum vom afla noutati o sa le afisam pe forum in acest topic :good:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca locul de intalnire nu este unul la indemana oricui(pt cei care nu sunt din buc.)poate va ganditi la varianta ca cei care vin din alte orase sa fie indrumati spre un loc mai cunoscut eventual de acolo sa fie preluati de cineva spre a se uni cu restul grupului.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ar fi bine sa anuntati si presa ? Cred ca ar fi un ajutor ... daca va aparea la TV din nou .. la stiri eventual .. sa vada toata tara .. asa le va fi mai greu sa il scoata nevinovat pe politistu' ala ...

Poate gresesc ... E doar o opinie ..

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ar fi bine sa anuntati si presa ? Cred ca ar fi un ajutor ... daca va aparea la TV din nou .. la stiri eventual .. sa vada toata tara .. asa le va fi mai greu sa il scoata nevinovat pe politistu' ala ...

Poate gresesc ...  E doar o opinie ..

<{POST_SNAPBACK}>

corect

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Antena 1 am rezolvat eu .. va veni o reporteritza .. dar vrea s-o anunt exact data si ora ... deci ? e stabilit data si ora sa o anunt ?

Am rezolvat-o si cu Prima tv (focus) .... si ei vor sa stie ora si data exacta ... deci astept sa-mi dai si mie un PM cu data si ora EXACTA :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cautam, gasim. pana in momentul asta, radio 21 si national TV

<{POST_SNAPBACK}>

cu ceva interventii poate reusesc sa ajut si eu cu un reportaj la stiri la prima tv.daca e ok VA ROG sunati-ma 0727093318 mihai paraschiv :scooter:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...