Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

cristifin

expirat Vand 2 topcase mari(45 l) Givi E45

Recommended Posts

Vinzator neserios. Nu a spus ca metoda de vinzare este "primul venit primul servit" si nici nu mi-a raspuns la post.

Judecati singuri.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa fiu rautacios.. dar peste tot este cu primul venit primul servit .... excetie facand cand te stie omul .. ca netul e plin de cumparatori .. si eu ii scrisesem ca vreau sa trec sa vad cum vine pe motorul meu o jucarie ca aia.. dar asta e .. lasa ca mai vin ocaziile..

Link la postare

Cinstit este sa spui din prima metoda de vinzare.

Ce-ar fi sa iti promit tie ceva si apoi sa-l vind primului venit? Banuiesc ca nu ti-ar place.

Link la postare

daca intre voi a fost si o intelegere prealabila, prin mail, telefon sau ceva ..ai dreptate.. daca omul a zis ca tie ti-l vinde.. in cazul asta ai dreptate.

daca a fost numai discutia de mai sus, cea in care zici ca e prea tarziu sa suni, e normal sa vanda..

daca tot ce ati discutat a fost O vreau eu pe a doua. Sun miine dimineata, ca ora asta zau ca e nepotrivita ... (a se citi 1:15AM)., si eu as fi vandut celui care vine primul cu banii ..

Link la postare

Salut!

De ce va certati.....n-are rost.

Ipman tu m-ai sunat azi de dimineata si nu mi-ai zis sigur ca o vrei.Daca imi spuneai sigur ti-o pastram.Eu ti-am zis ca mai e un baiat cu care vorbisem de vineri si care vrea sa vina azi sa o vada...

Asa ca...daca imi spuneai ca o vrei sigur ti-o pastram.Imi pare rau ca te-ai suparat pe mine si sa stii ca nu sunt un vanzator neserios.... :beer:

Link la postare

Eu am spus ca sun dimineatza si vin sa iau...dar am f f ocpuat si mi cer scuze..dupa aceea am vazut ca m ai sunat..!

imi cer scuze..in orice caz! nu cred ca ti am strikat in vreun fel vanzarea...salut!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.