Mergi la conţinut
Autentifica-te  
Abas

enduro Sfat cizme

Recommended Posts

Va rog sa-mi recomandati nishte cizme cu o protectie f buna a gleznei (plastic dur). Am ceva fiare si suruburi pe acolo si nu as vrea sa le deranjez.

Am inteles ca SIDI Flexforce ar fi f bune dar cand am vazut cat costa (12 milioane) mi s-a inmuiat glezna :-)

Multzumiri anticipate !

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

indiferent de cizma nu vei reusi sa gasesti ceva care sa ti tina piciorul perfect imobil din articulatie.si alpinestars sunt bune, in principiu orice model mai pricopsit ce are sistem de indoire a gleznei pe un singur plan

Link la postare
indiferent de cizma nu vei reusi sa gasesti ceva care sa ti tina piciorul perfect imobil din articulatie.si alpinestars sunt bune, in principiu orice model mai pricopsit ce are sistem de indoire a gleznei pe un singur plan

<{POST_SNAPBACK}>

cum as putea schimba vitezele/frana daca ar tine piciorul perfect imobil ?! vreau doar ca materialul din dreptul gleznei sa fie dur....

astars-urile sunt foarte bune, nimic de zis. tocmai am probat nishte tech8. dar, din pacate, nu sunt ceea ce caut eu.... am dat un bobarnac in glezna si m-a durut.

daca dau cu glezna in scara sau in schimbator ma urc pe pereti cu tot Tech 8 -ul !!!

Link la postare
nimic nu e bun si ieftin.asa ca...fiecare da cat poate.eu am axo, am dat 6 mil, sunt foarte multumit.

<{POST_SNAPBACK}>

din pacate ai dreptate. trebuie sa cotizezi daca vrei ceva ca lumea..

la 6 mil m-as baga fara sa stau pe ganduri. pana la urma nici nu mai conteaza pretul - macar sa gasesc ceea ce caut..

!!! chiar nu stie nimeni o cizma cum caut eu ???

Link la postare
!!! chiar nu stie nimeni o cizma cum caut eu ???

Pai am impresia ca tu vrei clapari de schi :blink:

daca dau cu glezna in scara sau in schimbator ma urc pe pereti cu tot Tech 8 -ul !!!

Daca e chiar asa rau, poate ca enduro nu-i de tine... :( Cu orice cizma, tot te mai lovesti, tot mai cade motorul pe tine din cand in cand.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.