Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

VictorV

chopper Yamaha Virago 535

Recommended Posts

Vand yamaha virago 535,46 cp,inmatriculata ,nerulata in tara,adusa recent din germania si cumparata de la primul proprietar;stare tehnica si estetica deosebita;an de fabricatie 1990,37.000 km reali.Consumabile noi(ulei,filtru,cauciucuri,baterie),customizata;2600 eu;0741124646,vszilardv@yahoo.com,Bistrita

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

salut

pune si tu niste poze...si da-mi mai multe detalii la giur_dan@yaho.com....

spune-mi si mie ultimul pretz//te rog sa ai in vedere ca ...peste 2 saptamani vine toamna...si ca motoru..e cam vechi....fara suparare.

Link la postare

ok,uite si poze;parerea mea este ca daca motorul nu a fost hoherit prin romania,este cumparat de la primul proprietar(care e neamt),are km astia reali,isi merita pe deplin banii.Ia uite-te la alte oferte pt virago 535;calculeaza si tu vama,pune niste bani pt transport si vezi cu ce ramai...sunt curios daca gasesti pe net asa ceva.(siteuri nemtesti).Prea mult nu pot lasa la pret,raman in pierdere.La cum arata si cum merge e super ieftin.

ghidon schimbat si inaltat,bare de cadere,saua schimbata,cauciucuri noi noute,baterie in garantie,ulei semisintetic nemtesc,filtru nou.....

post-7-1092834689_thumb.jpg

post-7-1092834877_thumb.jpg

post-7-1092834689_thumb.jpg

post-7-1092834877_thumb.jpg

Link la postare

Ma poti lamuri si pe mine?

E clar ca pretul e bun. Dar al cui e motocicleta, sau care-i treaba cu el?

Pe un alt site de vanzari motociclete aceasta motocicleta apare de 2 ori. Anuntul 413 si anuntul 388, singurele diferente intre anunturi sunt doar autorii.

Si sa vezi chestie, ambele anunturi au aceasi poza!!!

Acu, tu (vszilardv@yahoo.com) esti a 3-a persoana care vrea sa vanda aceaiasi motocicleta?

copy paste din anunturi:

Anunt 413: YAMAHA - XV 535 Virago

Nume Chopper

email popciprian75@yahoo.com.nospam.com

Stergeti '.nospam.com' inainte de a trimite emailul.

Telefon 0742061877

Anunt 388: YAMAHA - xv 535virago

Nume punkistu

email punkistu2003@yahoo.com.nospam.com

Stergeti '.nospam.com' inainte de a trimite emailul.

Telefon 0741124646

Link la postare

:huh: !!!! :huh: ?????

sunt curios si eu de raspunsul pe care il vei da la intrebarea pusa de Avent*

Link la postare

:))) punkistu2003 si cu mine suntem una si aceeasi persoana;problema ca contul "punkistu2003" a expirat de pe pro-bike si am facut altul,nu-mi placea cum suna.Cu punkistu2003 era dat pe bikeshop de catre un prieten de-al meu;in sfarsit,natura profesiei mele face ca eu sa fiu plecat mult timp de la domiciliu,asa ca l-am rugat pe alt prieten,Pop Ciprian sa se ocupe de vanzarea motorului;

Da` fratilor,daca va intereseaza motocicleta,sunati-ma ca doar aveti numarul!!!

0741124646;si veniti sa o si vedeti:)Si va fac cunostinta si cu Pop Ciprian.

Link la postare

Da,mai e de actualitate;oferta este valabila in continuare si ma mir,nu vrea nimeni un Virago 535 care arata ca in pozele de mai sus( si merge la fel de bine pe cat arata) si e adus din nemtia in vara asta(iulie)?Sa mai repet,e din `90,are 38.000 km(1000 si ceva i-am mai facut eu intre timp),46 CP,customizari facute in germania(ghidon inaltat si shimbat,saua schimbata,bare de cadere,cauciucuri noi,baterie noua;telefoane au fost o gramada,dar atat,poate o fi distanta de vina....sunt din Bistrita;pretu` de iarna e 2400 Eu,sau cum scrie mai sus.Daca sunteti interesati ma puteti contacta la 0741124646

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.