Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

cbr-ica

cumpăr Cumpar ceva ushor in 4T

Recommended Posts

MI-ar placea un xl 350 sau dr350. Treaba e ca vreau sa il iau numai pentru munte si sa fie neinmatriculat, adica mai ieftin. Astept oferte!

R.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Chiar asa ushor nu stiu... Am un XL 600 Honda,cu ceva acte de Germania,Sau un XT tot 600,asta nu are acte deloc.Pretul e de 1000 euro "bucata" am si poze daca te intereseaza... si mai multe date.

Link la postare

am mai multe usoare,doar sa ai "inspiratie"sa alegi!in ordine alfabetica:1.aprillia tuareg,125 2T,super usoara,29cp,super ieftina,1500E,inmatriculata,in perf stare!merita vazuta!2.aprillia 350 4T,vama platita,neinmatriculata inca,putem negocia,3.suzuki ts 250 2T,cu acte de germania,45cp,1989,arata si merge super!1400E.SI MAI PUTEM GASI SI ALTCEVA DAR NU IN ASA STARE BUNA!!suna la 0722-534113 Romeo sau 0723-835912 Mirel.

Link la postare
MI-ar placea un xl 350 sau dr350. Treaba e ca vreau sa il iau numai pentru munte si sa fie neinmatriculat, adica mai ieftin. Astept oferte!

R.

salut cbr-ica!

Are un prieten de al meu un yamaha TT 350 cadru si motorul de 500 Cc, greutatea ei este de 124 Kg. Motorul pus la punct de o luna, a cheltuit pe ea vreo 280 Euroi.

Nr lui de tel este 0744224952-Barni

Nu este inmatriculat dar are bief!

Nu stiu pretul dar il suni si va intelegeti!

Salutare!

PS:Si nu este ca cel de la cluj :D:D:D

Link la postare

Vand Susuki DR 350

An 1991

28 CP

25.000 Km rulati

Motorul remediat asta iarna

Aparatoare din aluminium pentru disc si motor concepute special enduro

Inscris pe persoana fizica

4T

Schimbat recent lant si pinioane

Pret:2.200 Euro usor negociabil

Inf: inczeati@yahoo.com

Tel: 0745.049.936

post-13-1088165163_thumb.jpg

Link la postare

Si oferta lui FOX din Tg Mures!

VIND HONDA XL 350 adus din germania NEINMATRICULAT neumblat pe teren,stare tehnica exceptionala,cauciucuri noi noute de CROSS +caucicuri de strada

PRET:1400 euro

TEL:0745882755

Bafta

Link la postare
Salut. Chiar asa ushor nu stiu... Am un XL 600 Honda,cu ceva acte de Germania,Sau un XT tot 600,asta nu are acte deloc.Pretul e de 1000 euro "bucata" am si poze daca te intereseaza... si  mai multe date.

xl 600 honda cite KG ?

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.