Mergi la conţinut

Intrunirea de toamna 2022,18 -20 noiembrie Slatina


Valeriu Alexa

Recommended Posts

 

Salut dragi colegi.In urma discutiilor cu unii membri s-a hotarat ca intalnirea din acest an sa se faca la Hotel Antari din Slatina.

Pretul este de 150 lei pe camera dubla,fara mic dejun.Avem la dispozitie o sala de sedinta si restaurant de 400 locuri.

Va rog sa transmiteti rezervarile si sa platiti avans sau integral costul cazarii pentru cele doua nopti in contul IBAN

RO78BTRLRONCRT0418047301 DESCHIS LA BANCA TRANSILVANIA SUC STEFAN CEL MARE BUCURESTI,ASOCIATIA CLUBUL MOTOVETERANILOR,CUI 38585069.

    Adunarea Generala va fi sambata 19 noiembrie ora 11,00.

Sper sa ne revedem sanatosi!

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Camere single au? Și cât costa?

Sau, cine vrea sa împarta cu mine camera ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Pentru ca imi place sa verific o locatie inainte sa ma cazez am cautat sa vad ce au spus clientii despre aceasta locatie. 

Pentru cei care vor sa stie care sunt conditiile de cazare atasez un link de informare. Cititi pana pe la pagina 4!

 https://www.booking.com/hotel/ro/antari.ro.html?auth_success=1#tab-reviews

Nu am gasit pe nicaieri poze cu exteriorul locatiei iar aici m-a ajutat Google Maps. Am dat print screen la hotel si la ceea ce se vede in fata hotelului.

Sper ca v-am fost de folos.

Sa ne vedem cu bine. Eu vin doar la sedinta, nu raman in Slatina peste noapte. In spatele hotelului e un cimitir si mi-e cam frica. 😱

 

339502702_Antari1.thumb.jpg.cf1d011cd12529323e59031809ef9497.jpg1513895814_Antari2.thumb.jpg.08df537bd859575b12dda538f360239e.jpg

 

Atasez si o vedere din spatele hotelului, dinspre cimitirul de pe deal.

 

Cimitir1.thumb.jpg.2fde6f49ae7cb6afe4e93add27eb4641.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane, dacă nu-ți place locația, sau cine organizează, nu vrei sa te ocupi tu?

Poate așa va iesii cea mai frumoasa întrunire. Ce zici?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum 26 minute ytu60 a scris:

Dane, dacă nu-ți place locația, sau cine organizează, nu vrei sa te ocupi tu?

Poate așa va iesii cea mai frumoasa întrunire. Ce zici?

Nu am probleme cu cel care organizeaza. Anul trecut s-a descurcat bine la Calimanesti.

Locatia e groaznica.😱😱😱

Vedeti voi, cand ati stabilit scopul acestei intalniri ati facut-o separat .Eu nu stiu care e scopul unei intalniri la sfarsitul lui Noiembrie. Dupa mine, intalnirea de toamna a fost cea facuta de Bujie. O intalnire la sfarsitul lui Noiembrie poate fi denumita "intalnirea de iarna". O intalnire moto fara motoare. Eu daca organizez ceva o voi face cand e timp favorabil.

In alta ordine de idei eu personal nu as organiza o intalnire a Asociatiei. Nu fac parte din acel ONG si nu cred ca ma reprezinta. Daca voi organiza ceva va fi pentru Clubul Motoveteranilor de la Tismana. Si ca sa dau dovada ca ii respect pe motoveterani am sa supun la vot o perioada, apoi tot la vot voi prezenta trei locatii ca oamenii sa poata sa-si aleaga. Asa cum se facea pe vremuri. Si nu vor avea drept de vot decat cei cu minim 20 de ani de permis categoria A.

In nici un caz nu as chema oamenii direct la un hotel de zero stele langa un cimitir 😱. Dar va fi util banerul cu alb si negru. Se va armoniza cu peisajul.🤣😂

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum 9 ore ytu60 a scris:

Camere single au? Și cât costa?

Sau, cine vrea sa împarta cu mine camera ?

Dacă aș avea cu cine să împart costurile drumului cu mașina, as împărți bucuros camera cu tine.

850 km (cazul meu), ar fi cam scump doar pentru o bețivăneală. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pitesti-Slatina versus Pitești-Calimanesti.Care este distanta mai mică?

acum 7 minute Toni a scris:

Dacă aș avea cu cine să împart costurile drumului cu mașina, as împărți bucuros camera cu tine.

850 km (cazul meu), ar fi cam scump doar pentru o bețivăneală. 

Este o impresie greșită. Nu cred că ne întâlnim pentru o betivaneala.Motociclistii veterani se întâlnesc pentru a se bucura de revederea cu prietenii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum 16 ore Valeriu Alexa a scris:

Deci tu nu vrei sa participi ca nu te reprezintă. Stai acasă prietene,nu mai baga strâmbe. Credeam că ești  motociclist.

Nu vreau sa ma cazez in mizeria aia de locatie si sa mananc de la fast food .Nu o sa stau acasa, o sa vin la sedinta cum am mai spus.

Nu trebuie sa faci parte din Asociatie ca sa fi motociclist. Oricum sunt mai motociclist decat tine .

 

acum 14 ore Valeriu Alexa a scris:

Este o impresie greșită. Nu cred că ne întâlnim pentru o betivaneala.Motociclistii veterani se întâlnesc pentru a se bucura de revederea cu prietenii.

Se pare ca va veni de peste ocean un potential sponsor al asociatiei . Pacat ca primirea o sa fie in asa peisaj ca avem o tara frumoasa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista rezervarilor hotel Antari:

1. Ivan Pedala camera dubla

2. Ivan Pedala camera dubla

3. Adi Radu Bujie camera dubla

4. Adi Radu Bujie camera dubla

5. Emil Mihalache camera dubla

6. Iulica Bivolaru camera dubla

7. Dan Fotescu  camera dubla

8. Nea Sandu camera dubla

9. Alexa Valeriu camera dubla

10. Silvia Iordache camera dubla

11. Gigi Constantin camera dubla

12. Silviu Dumitrescu camera dubla

 

    Capacitatea hotelului este de 36 camere.

    Va astept sa ne transmiteti dorinta voastra de participare si rezervare.

    Azi platesc avans pentru rezervare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe 26.10.2022 at 12:21 Valeriu Alexa a scris:

Lista rezervarilor hotel Antari:

1. Ivan Pedala camera dubla

2. Ivan Pedala camera dubla

3. Adi Radu Bujie camera dubla

4. Adi Radu Bujie camera dubla

5. Emil Mihalache camera dubla

6. Iulica Bivolaru camera dubla

7. Dan Fotescu  camera dubla

8. Nea Sandu camera dubla

9. Alexa Valeriu camera dubla

10. Silvia Iordache camera dubla

11. Gigi Constantin camera dubla

12. Silviu Dumitrescu camera dubla

 

    Capacitatea hotelului este de 36 camere.

    Va astept sa ne transmiteti dorinta voastra de participare si rezervare.

    Azi platesc avans pentru rezervare.

 13.Marius Tranca 

 14.Florin Iordache

 15.Traian Tudor

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Vali, ne dai locația exactă? Coordonate GPS, ar fi minunat

Sau macar numele exact al hotelului și adresa

multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe 14.11.2022 at 19:43 ytu60 a scris:

Vali, ne dai locația exactă? Coordonate GPS, ar fi minunat

Sau macar numele exact al hotelului și adresa

multumesc

N 44.441066
E 24.346058
Hotel Antari Strada Tudor Vladimirescu 150, Slatina 230087

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si s-a incheiat si intrunirea de la Slatina...nesperat de frumoasa, cu aceiasi prieteni dragi, plus altii noi, cu mancare si bautura, muzica si discutii interminabile depsre fenomenul moto si nu numai! Cazarea, ieftina si cu facilitati de top, plus curatenie, liniste si restaurantul ascuns cochet in spatele hotelului, au facut ca intrunirea sa fie un succes din punctul meu de vedere. Preturile au fost decente, iar serviciile prompte si de buna calitate, motiv pentru care cred ca vom mai reveni in acel loc. Pun cateva poze facute in camera in care deja petrecusem o noapte, si-apoi cateva instantanee surprinse de colegii mei, trimise si mie. Cei care mai aveti poze, nu ezitati sa le postati!

IMG_2475.jpg

IMG_2476.jpg

IMG_2477.jpg

IMG_2478.jpg

IMG_2479.jpg

IMG_2480.jpg

1cf2760f-77bc-459c-847e-71fc9086ff69.jpg

2aadfea5-debf-4840-a732-9e8e1e6f62e2.jpg

5b2580e8-0538-4342-a451-cfe241ad44c1.jpg

0020d0c5-54f8-4dd8-bbce-114efe1257fc.jpg

251b6409-94e8-468e-9d97-229f06c3384b.jpg

c3390549-d9a8-4342-9470-a9e34860fbfa.jpg

cd974403-2f4b-4421-a8d7-a928f58d005c.jpg

dd91613f-53b7-4dff-9a70-9f6b62f79204.jpg

fd162c46-c77a-4d0c-9be6-a2fdea62e3c1.jpg

IMG_2424.jpg

IMG_2425.jpg

IMG_2428.jpg

IMG_2429.jpg

IMG_2483.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://www.clubulmotoveteranilor.ro/roaiciva fi in curind pagins noastra!ar fi bine sa ne inscriem cit mai multi ,urmind ca pagina sa poata fi utilizata

referitor la intilnirea de la Slatina ,asa cum spune si Pedala a fost f frumoasa si fructoasa.

s-a stabilit data de 01.06.2023 inceputul intilnirii de primavara la laguna verde Balotesti,si care va tine pina pe data de 04.06.2023.pe parcursul celor 4 zile in afara de muzica,mincare,antren,mai sint citeva surprize,pe care nu le dezvalui lasindu-va sa le aflați atunci.

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...