Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

ionutzvasilescu

arhivat Yamaha R 6 - 2006

Recommended Posts

Domiilor odata cu venirea vremii de moto va ofera ionutz o R 6 nou / noutza

are citeva schimbari fata de motorul " de serie "

1 - toba GP !

2- semnale kellermann LED ( fata + spate )

3- parbriz rosu

4- pads

5- port numar spate schimbat cu unul frumoooos foc

6- ring rosu la genti

motorul arata beeeton cu schimbariile facute... si suna bruuutal

anexez neste poze , facati-va o idee si voi

nice weekend

:beer:

ionutz

messenger ID : ionutzvasilescu

Tel : +491745233379

p.s. ah era sa uit 10000 euri japoana !

post-4328-1142629661_thumb.jpg

post-4328-1142629723_thumb.jpg

post-4328-1142629774_thumb.jpg

post-4328-1142629808_thumb.jpg

post-4328-1142629851_thumb.jpg

post-4328-1142629879_thumb.jpg

post-4328-1142629985_thumb.jpg

post-4328-1142630229_thumb.jpg

post-4328-1142629661_thumb.jpg

post-4328-1142629723_thumb.jpg

post-4328-1142629774_thumb.jpg

post-4328-1142629808_thumb.jpg

post-4328-1142629851_thumb.jpg

post-4328-1142629879_thumb.jpg

post-4328-1142629985_thumb.jpg

post-4328-1142630229_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Super tare motorul!

Dar cam scump....daca mai renunt la cateva dintre super accesoriile pe care le are...ca de exemplu ring-ul rosu, mai scazi la pret?

Link la postare
salve motley,

asa ,asa avem deja 2-3 posturi da le stim pe toate !

hai sa nu te las in ceatza , ceea ce ai gasit u la 8 k cip sunt modlele pt piatza de est ... concepute si livrate special pt drumuriile tariilor respective

diferentza intre ce ai gasit tu cu 8 k si modelele germane este de cca 2 k euro

( incepind cu sistemul de frinare, si terminind cu motorul in sine )

eu ofer MODELUL GERMAN !! inclusiv schimbariile la pretzul de 10  k , deci un cadou de cca 1150 euro.

bafta si nice weekend !

:beer:

ionutz

p.s. daca ai nelamuriri  poti suna , am numarul anexat

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
ia uite unde era expertul!!

daca am doua posturi, nu inseamna ca sant incepator

si eu m-am referit tot la MODELELE GERMANE....din Germania o aduc si eu, EXACTde unde o aduce si Haos

Deci, fara suparare, dar ceri un pret enorm

P.S. explicatia aia tampita cu piata de est, a prins la cineva pana acum?

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Prietene, te enervezi cand vezi ca te-am prins cu minciuna?

Sa inteleg ca cele pe care le aduce Haos, sant din astea naspa, pentru europa de est? :focus:

Stiu foarte bine de unde o iei si tu, si crede-ma ca vorbim despre ACELASI LOC!!!!!!!

Numai ca tu ai devenit putin cam lacom.....drept dovada si preturile pe care le afisezi in ultimul timp la echipamente...

:fuck:

Link la postare
Prietene, te enervezi cand vezi ca te-am prins cu minciuna?

Sa inteleg ca cele pe care le aduce Haos, sant din astea naspa, pentru europa de est?  :focus:

Stiu foarte bine de unde o iei si tu, si crede-ma ca vorbim despre ACELASI LOC!!!!!!!

Numai ca tu ai devenit putin cam lacom.....drept dovada si preturile pe care le afisezi in ultimul timp la echipamente...

:fuck:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Bai putza, in primul rand ai grija cum vorbesti...nu cred ca ai prea multa scoala, tinand cont de limbajul tau....stiu ca esti nervos, dar asta nu inseamna ca trebuie s-o dai in limbaj de cartier.

\in al doilea rand, nu am spus niciodata ca vand motoare...ci doar ca popt face rost la un pret mult mai bun.

Si in final, tin sa-ti spun ca am permis de 11 ani, dintre care 7 traiti in Italia...asa ca....ciocu mic.

P.S. stuteste-ne de expresii in germana, ma lasa rece faptul ca stii germana.....

Link la postare
Bai putza, in primul rand ai grija cum vorbesti...nu cred ca ai prea multa scoala, tinand cont de limbajul tau....stiu ca esti nervos, dar asta nu inseamna ca trebuie s-o dai in limbaj de cartier.

\in al doilea rand, nu am spus niciodata ca vand motoare...ci doar ca popt face rost la un pret mult mai bun.

Si in final, tin sa-ti spun ca am permis de 11 ani, dintre care 7 traiti in Italia...asa ca....ciocu mic.

P.S. stuteste-ne de expresii in germana, ma lasa rece faptul ca stii germana.....

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Iar iti dai cu presupusul aiurea pustiule....poti ruga un admin de pe acest site, si iti va confirma ca am ip de Italia, nu scriu din Romania....

iar despre chestia cu servicuiul...degeaba vorbesti 1000 limbi straine, n-ai avea niciodata pregatirea necesara de a face ce fac eu....

P>S> daca esti atat de inteligent, cum de nu ai o afacere mai buna, si faci BISNITA PE INTERNET?

din cauza unor oameni ca tine, de 2 lei am plecat acum 7 ani din tara, si nu am de gand sa ma intorc

am intrat pe anuntul tau doar sa-mi spun parerea....dar stii prea bine cum sta treaba...hotul tipa cel mai tare.....te-ai suparat ca si-a permis altcineva sa-ti spuna ca ceri prea mult, in comparatie cu preturile reale de afara.

da domnule super sclipitor de inteligent: AI PRETURI MARI PUSTIULE!!

Link la postare
Iar iti dai cu presupusul aiurea pustiule....poti ruga un admin de pe acest site, si iti va confirma ca am ip de Italia, nu scriu din Romania....

iar despre chestia cu servicuiul...degeaba vorbesti 1000 limbi straine, n-ai avea niciodata pregatirea necesara de a face ce fac eu....

P>S> daca esti atat de inteligent, cum de nu ai o afacere mai buna, si faci BISNITA PE INTERNET?

din cauza unor oameni ca tine, de 2 lei am plecat acum 7 ani din tara, si nu am de gand sa ma intorc

am intrat pe anuntul tau doar sa-mi spun parerea....dar stii prea bine cum sta treaba...hotul tipa cel mai tare.....te-ai suparat ca si-a permis altcineva sa-ti spuna ca ceri prea mult, in comparatie cu preturile reale de afara.

da domnule super sclipitor de inteligent: AI PRETURI MARI PUSTIULE!!

Link la postare

Ce discutie de 2 lei vechi :ranting:

Si nu este frumos sa va dati in cap mai ales nu am inteles treaba cu atentionarea "la adresa lui Coxanelu" :help::bash::focus:

Link la postare

Eu zic sa terminati cu discutia asta jalnica si va continuati treaba , ca bateti campii amandoi

Link la postare

bai baiatule, tu esti tare de cap, sau te faci ca nu intelegi?

repet pentru ultima data: eu nu vand nimik!!!!!, ce tot ii dai cu pozele????.........nu vand nimik!!!

ti-am dat peste nas, ca ai preturi de reprezentatna, si ai luat foc......du-te si impuscate

iar la faza cu expresiile in engleza, franceza, etc, esti penibil!!!!!!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.